Najman kończy kariere !

tekstami,



ja mam naprawde trudnych rywali panowie, ja z ogorkami nie walcze



i



ciezko bylo ta nawalnice wytrzymac




po raz kolejny rozjebal system....







Ja naprawde nie moge uwierzyc jaka najman jest ciota, za grosz honoru, jak mozna odklepac cos takiego... zwykly tchorzliwy frajer..







mam nadzieje, ze nie zostanie to podciagniete pod obraze zawodnika :-)
 
Najmanowi powinno się odebrać obywatelsywo. Wstyd i tyle, jak można być takim gamoniem.
 
ma trudnych rywali :D



Walka z nim byla debiutem Pudziana i Burneiki. Pudzian chyba cos trenowal, Robert nic. Rywale z gornej polki



Saleta walczyl z nim bez nerki ;D. No kto najmanowi daje tak trudnych rywali.



najman ktory "trenuje" troche lat ma 17 walk zawodowych w Boksie, zaczynal od K1. Przed walka z Roboertem mial 2 walki w MMA i przegrywa z "zawodnikiem" ktorego stylem jest kulturystka :D
 
z tymi trudnymi rywalami to dojebał:-) strongman zaczynający przygodę ze sportami walki, emerytowany saleta i najlepsze... kulturysta, który jak sam przyznaje nie przygotowywał się do walki
 
Tak na serio. Ile najman dostał czystych ciosów? 1 Na korpus i 1 na twarz i odklepał ? Już chociaż klepać by się oduczył po tych trzech czy czterech walkach, niech nawet straci przytomnosc, pokaze charakter i będzie okej. No ale cóż, coraz bardziej skłaniam się za tym, że za taką jego postawą idzie jakiś dziwny marketing i sposób zarabiania pieniędzy którego ja nie zrozumiem. Wybrał pieniądze zamiast jakiegokolwiek szacunku, jego wybór.
 
tmp_gfs1335617035_v1_output.gif
 
Zamiast sobie wbić np. fazę, że jest zamknięty w celi z takim koksem :) może to by go zmotywowało...chyba, że chciałby właśnie zaprezentować pozycję z tego gifa bez oporu jak tu.
 
@tsatsiki



Idealny gif :D Piorunujący technika zwana "pogłaskaniem po głowie", ciężko było nie odklepać :D
 
Podsumuję jego karierę w MMA i K1. Na początku padł po 4 low kickach i odklepał ciosy na gardę, następne "osiągnięce" to zmęczenie się w dosiadzie i zostanie poddanym przez człoieka bez nerki duszeniem przedramieniem (tzw. "Saletówka"). Potem wypad do K1, a tam przeszedł sam siebie łamiąc sobie piszczel kopiąc po kolanach i piszczelach przeciwnika. Następne został zdominowany stójkowo i kondycyjnie przez kulturystę, który ubił go ciosami w gardę i po żebrach...
 
Na jego miejscu wstyd by mi było spojrzeć w lustro. Jakby był Samurajem to już dawno by miał miecz w żołądku :P
 
''Ja mam naprawdę trudnych rywali....... Ja z ogórkami nie walczę...'' koniec świata :-)
 
@ciesiu81



Najman ma rację on nigdy nie walczy z ogórkami bo w walce z nim nawet Krystyna Czubówna była by faworytem.
 
przede wszystkim słowo kariera w jego przypadku jest strasznym nadużyciem. mam nadzieje, ze wiecej nie bedziemy musieli go juz oglądać
 
Mówcie co chcecie, ale ja darzę go sympatią. Dzięki niemu mój 55 letni ojciec obejrzał ze mną walkę Grabowski vs Sanchez ('a synek widzialem najmena to juz obejrze do konca') i co najważniejsze: spodobało mu się prawdziwe mma, którego w innym przypadku by nigdy nie obejrzał. Coś niebywałego!



Musicie pamiętać, że Najmana nie można oceniać kategoria sportowca. On ma (miał?) swoje miejsce i swoją rolę do spełnienia. Miałem wcześniej świadomość potrzeby freak fajta na polskim rynku, ale dopiero wczoraj otworzyły mi się oczy jak to pięknie działa : )



Dziękuję Marcin
 
A ja jestem ciekawy jak czuje się kobieta najmana mając za partnera życiowego największą ciape w społeczeństwie lekko to ujmując.
 
Ona też raczej ciapa.:-) Gdy N schodził z hali, która żegnała go gromkim wypierd@#$%! odwróciła się i pozdrowiła wszytskich środkowymi palcami, niestety, ku uciesze tłumu wlazła w barierkę co rozbawiło halę do tego stopnia, że napewno licznik hałasu z programu "Od przedszkola do Opola" wybuchłby.:-)
 
No to "wypierdalaj" było mocne ! a nie zauważyłem tej ciapki, ehh jeden warty drugiego.
 
Back
Top