Najlepszy polski ciezki Marcin Tybura.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
marcin-tybura-mma-001.jpg

Shajs

UFC
Middleweight
@Moderatorzy
Może by stworzyć osobny dział,w którym możnaby zakładać takie tematy? Często giną one w natłoku informacji

Miszon

Grabarz
Tybur jest kotem. Na nikogo tak nie czekałem w UFC (no dobra, porównywalnie do Janka Błachowicza) jak na niego. Obym się doczekał :D

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Tybur jest kotem. Na nikogo tak nie czekałem w UFC (no dobra, porównywalnie do Janka Błachowicza) jak na niego. Obym się doczekał :D
Ja w ogole nie dopuszczam innej opcji. Marcin ma wszystko co niezbedne by zajsc bardzo wysoko a do tego walczy w kategorii, ktora jak chyba zadna inna w UFC, potrzebuje nowych twarzy.

halibut

UFC
Heavyweight
Wiec musimy poczekać na jeszcze trzy walki do zakończenia jego kontaktu z m-1. mysle ze z UFC juz rozmawia

Shajs

UFC
Middleweight
W obecnej sytuacji w dywizji ciężkiej powinien dość szybko dobić się do czołowej piątki. Pytanie tylko, czy M1 tak łatwo odda swojego mistrza, bo kiedyś Graba mówił,że póki broni pasa, to raczej ciężko będzie mu odejść.

Grubas

UFC
Middleweight
No tak ale Graba miał cały czas ważny kontrakt a to różnica. A Marcinowi po prostu kończy się kontrakt w listopadzie i nawet jak będzie mistrzem to nie przedłuży mu się automatycznie. Ma 3 walki do listopada stoczyć i później podejmie decyzję...

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
"Niestety walka przegrana, trzeba jak najszybciej zaleczyć nos, wyciągnąć wnioski i lecimy dalej! Podziękowania dla wszystkich którzy mnie wspierali i nadal wspierają!"

KamKo

BAMMA
Heavyweight
W obecnej sytuacji w dywizji ciężkiej powinien dość szybko dobić się do czołowej piątki. Pytanie tylko, czy M1 tak łatwo odda swojego mistrza, bo kiedyś Graba mówił,że póki broni pasa, to raczej ciężko będzie mu odejść.
Szybko czyli ile ?:DC:

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
W zwiazku z tym czego wszyscy oficjalnie niebawem sie dowiemy pozwole sobie wrzucic material, ktory Pitbull bedzie pewnie mogl niebawem sprzedwac za gruba kase. Kapitalne, prawdziwe, a wystarczy tylko zmienic tytul.