Najlepsza sekcja mma w warszawie

Gdyby to byly główne argumenty to bym sie nawet nie zastanawiał. Niestety nie są ;-)
 
Panowie, taka sytuacja. We wrześniu przeprowadzam się z Krakowa do Warszawy. Aby zapełnić wolny czas, planuję pójść na BJJ(pierwszy kontakt, totalnie brak skilla) - tylko nie wiem nic o warszawskich klubach, które są polecan i dla czego ? Pomoże ktoś ? będę wdzięczny.
 
Przejdz sie do wszystkich i zobacz w ktorym najbardziej odpowiada Ci poziom, atmosfera, dojazd(bo to w stolicy dosc istotne) i zadecydujesz po tym castingu. Praktycznie we wszystkich pierwszy trening masz i tak for free.
 
Dokładnie, jeżeli nie dysponujesz samochodem to bardzo istotne jest gdzie mieszkasz, bo jak np ogarniesz sobie kwadrat gdzieś na Białołęce a będziesz chciał jezdzić do Copa na Służewiec, to ciężko będzie :-),



sam mieszkam na dolnym Mokotowie, więc teoretycznie Copa w tej samej dzielnicy, ale dojazd jest tak nędzny, że zajmuje ok godziny (2 przesiadki) i gdyby nie auto to bym pewnie ogarnął sobie coś innego z normalnym dojazdem
 
Ktoś kojarzy i ma jakieś zdanie na temat klubu anaconda, ewentualnie nt kompetencji trenera/ów ? Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje a mam w miarę blisko...
 
Anaconda to teraz bodajże Archanioł. trener Gusiek miał niedawno walczyć z Harasem. to tyle w kwesti rekomendacji.
 
Uuuu Jacku, dalej mnie promujesz. Jesteś, póki co, moim ulubionym hejterem, najgłośniej szczekasz jak pies bez odwagi by podejść bliżej. Mówiłem Tobie już kiedyś- masz jakiś problem, kompleks- zapraszam do mnie, porozmawiamy, pokulamy się, a jak będziesz miał chęć- założymy rękawice i posparujemy przyjacielsko w MMA. Potem znów porozmawiamy, jak już zweryfikujesz moje umiejętności teraźniejsze.



Pisać może każdy, a działać- już niestety nie.



A co do walki z Harasem- jakbym miał rekord trochę inny dostawał bym trochę inne propozycje. Póki co jest taki progres, że mogę walczyć, trenować, rozwijać się- czy ktoś mi tego zabroni? Wątpię. Szczególnie, że osoby, które mnie trenują, uważają, że jest sens, bym dalej dostawał walki profesjonalne.







Rekomendacją treningów u mnie są złote i srebrne medale na zawodach amatorskiego MMA moich podopiecznych ledwie po pół roku treningów. Pomagam dużo praskiej młodzieży nie tylko jeśli chodzi o treningi. Skunx, treningi są we wtorki i czwartki o 18:00. Zapraszam na fanpage: www.facebook.com/ACCWarszawa a cena za miesiąc to 80 zł. Rozwijamy się, jest z kim porobić fajne sparingi oraz jest z kim się uczyć.



P.S. Jacku, jeśli tak Ci zależy na robieniu mi czarnego PR, proszę, śledź na bieżąco moje najbliższe walki. Pozdrawiam Cię.
 
masz jakiś problem, kompleks- zapraszam do mnie, porozmawiamy, pokulamy się, a jak będziesz miał chęć- założymy rękawice i posparujemy przyjacielsko w MMA


hehe jakbym to już gdzieś kiedyś czytał :)
 
Fresh, ja nie jestem wrogo nastawiony do pana Perfumiarza. Ale jeśli ktoś chce hejtować niech ma też jaja, żeby powiedzieć coś prosto w twarz, a ja nadstawię drugi policzek :) Tak dla uściślenia- kiedyś z panem Perfumiarzem trenowaliśmy na jednej macie, nie wygrał nigdy ze mną sparingu :) mało tego- raz po jednej z moich amatorskich walk miał na tyle tupetu, by pisać różne beznadziejne oczerniające mnie komentarze na fb mojej żony, co dla mnie jest wskaźnikiem, jaki poziom ta osoba reprezentuje. Pozdrawiam :)
 
Charles Bronson :) post pana Perfumiarza był lekko prześmiewczy wobec mojej drogi zawodniczej zważywszy, że miałem walczyć z kimś takim jak Harnaś :) nic nie wnosząc do mojego portfolio jako trener klubu. Tak więc napisałem lekkie sprostowanie, co by pan Jacek przestał się onanizować każdą informacją o mnie :) Pozdro i zakończony ten temat.



Wracając do głównego tematu: które warszawskie kluby mają sekcje typowo zawodnicze i są otwarte na sparingi międzyklubowe stricte w MMA?
 
Gusiek. Tak dla uściślenia to jesteś jedynym zawodnikiem, który po zrobieniu z siebie pośmiewiska w walkach pro, postanowił zawalczyć w amatorach z jeszcze gorszym skutkiem :) Nie mam ochoty tracić na ciebie czasu, ale piszesz prywatnie więc i ja ci prywatnie odpowiem. Zostałeś pociśnięty wiele lat temu bo okazałeś się ku#wą. Jako człowiek. Jako zawodnik pozostaje sherdog, http://www.sherdog.com/fighter/Grzegorz-Bialas-72310



Na te bzdury o pisaniu do Ludwiki czy walkach na macie nawet mi się nie chce odpisywać. Idź pajacuj gdzieś indziej. I poproś o uzupełnienie sherdoga chłopaków bo chyba brakuje info jak się wysrałeś przed walką w Andrychowie.



Acha i wszystko co chciałem powiedziałem ci :) Jak tylko znajdę czas dla takiego karaluszka jak ty, z chęcią wpadnę do ciebie na zachrystię. pzdr
 
A odświeże ten temat troche bo pewnie wiele osob ciekawi jak jest teraz :fingers:
A więc :
Copacabana - Mma jest jedna grupa, wiec jest masa ludzi, cały czas sa podobne techniki bo nie ma podzialu na grupy jak juz mowilem.
Alliance Warszawa - Bardzo dobry klub bjj lecz brakuje troche tego bjj "w stojce ;) "
S4 Fight Club - Dobra Grupa średniozaawansowana z Antkiem Chmielewskim w sumie nie ma do czego sie przyczepić. Dobre starty w ALMMA.
Nastula - W sumie nie jest zle treningi prowadzi Okninski i Tredowski porownalbym to z S4 starty w ALMMA tez podobne.
Gorila - W sumie sam nie wiem Bartosz Fabinski dobry zawodnik czy trener to nie jestem przekonany na 100%, niby wszystko wporzadku treningi okej ale czegos brakuje.

DC Ciekaw jestem jak to wyglada : w Chaos Gold Team , HUNTER MMA - na almmie czesto slysze ze sa na podium wiec jesli ktos trenuje badz trenowal niech napisze , WCA i :bomb: ( he he ) treningi z Anzorem , Palestra no i jesli ominalem jeszcze jakis klub to piszcie co i jak bo jestem ciekaw. Pis yo :wink:
 
Back
Top