Najlepsza gala PRIDE

Sajd

Ground Game
Tak się składa, że mam wszystkie gale, tylko nie wiem co oglądać. Nie będę szukał po rozpiskach na wikipedii, bo sobie zespoileruje, tak więc co polecicie?
 
Kiedyś był torrent na thepiratebay, ponad 70 GB. Troche trwało pobranie tego, ale warto było czekać ;)



znaczy seed jest jeszcze. jak coś mogę podesłać torrenta.
 
Dobra, znalazłem na tej stronce co pisałeś, strasznie mało seedow, cieżko to będzie...
 
Total Elimination 2004



Critical Countdown 2005



Final Conflict 2005



Final Conflict Absolute 2006



a numerowana 27 i 29.
 
dużo jest PRIDE na chomikach. Co prawda trzeba troche zapłacić ale za to masz sporo gal
 
- Pride Bushido 9



- Pride Final Conflict 2005



- Pride 25



- Pride 33







Ze starszych Pride 10.
 
Jak juz rozmawiamy na temat PRIDE FC, to ja jako mlody fan MMA mam pytanie. Jak sie nazywala ta gala w ktorej Shogun wygral pas pokonujac wszystkich w turnieju?
 
Właśnie wczoraj obejrzałem Final Conflict z 2005 roku. :) Choć cały turniej był na trzech galach PRIDE Total Elimination 2005
PRIDE Critical Countdown 2005 i PRIDE Final Conflict 2005. :)
 
No te z turniejami sobie lepiej oglądać od pierwszej gali. :)
Ja właśnie pobrałem PRIDE 33 Second Coming.
 
SAJD była by taka możliwośc żebyś nagrał wszystkie gale i mi wysłał ?? ( oczywiście zapłacił bym za przesyłkę i płyty ) :-) .
 
nie możesz znależć czy masz o0wlnego neta? jeśli tylko to pierwsze, mogę ci podesłać parę linków (chomik, torrenty, rapidy, dowolnie)
 
Cinek torrenty i chomik odpada - najlepiej Rapid , ale innymi też nie pogardzę , ( znalażłem rapida , ale linki podstarzałe ) więc bardzo bym prosił :-)
 
w sumie na chomik wydasz z 30zl max to mniej niż płyty:) rapida poszukam (linki dość stare), dam znać wieczorkiem, bo teraz muszę spadać



jeszcze tylko pytanie, czemu torrenty odpadają? to najwygodniejsze
 
Back
Top