Najlepsi p4p wszechczasów - wasze sugestie

Myślałem, że listę p4p wszech czasów ale bez sprzętu. :korwinwhat:
Zapewniam, że na liście ze sprzętem nie zabrakłoby ani Zawiszy Czarnego, ani Zbyszka Cyganiewicza, ani Zyndarma z Maszkowic.

PS. Przypominało mi się, jak pewien profesor historii opowiadał, ze te ich zbroje nie były z pomalowanego kartonu jak w Hollywood i ciężko było je przebic. Druga sprawa to, że nie były z kartonu i przez to były w chuy ciężkie, co istotnie wpływało na kondycję, bo ile można napi3rdalać w chuy ciężkim mieczem w kubraku ze stali. W związku z tym większość zgonów była spowodowana tym, że rycerz spadł z konia, tudzież po prostu się wyj3bał i jak giermek go nie podniósł, to tak sobie leżał, a wrogi parobek chodził po polu bitwy i dobijał sztyletem tych, co leżą. Kolejną kwestią było, że z powodu tego wszystkiego trzeba było odpoczywać, a bitwa trwała wiele dni, więc powstawało coś w rodzaju obozu (ławki rezerwowych) dla odpoczywających, gdzie (razem z nieprzyjaciółmi) regenerowali się przez łojenie gorzały na umór – ten drobny szczegół sprawiał, że często wygrywali ci, którzy mieli mocniejsze głowy i trzymali pion, i to właśnie dlatego mieliśmy takie zajebiste rycerstwo.
:tysoncoffe:
200.webp
Kompletne bzdury. Az boli w oczy. Ale to tylko pokazuje jak bardzo ludzie boja sie odpowiedzialnosci i jak bardzo potrzebuja wiary. Niewazne czy w boga ksiedza czy kaplana w kitlu albo z tytulem naukowym.
 
Kompletne bzdury. Az boli w oczy. Ale to tylko pokazuje jak bardzo ludzie boja sie odpowiedzialnosci i jak bardzo potrzebuja wiary. Niewazne czy w boga ksiedza czy kaplana w kitlu albo z tytulem naukowym.
Dziękuję za merytoryczną wypowiedź, ale nikt nie pytał Cię o zdanie. :fjedzia:


PS Mnie oczy bolą, jak ktoś nie umie używać polskich znaków lub rozpoczyna zdanie od "ale". Pozdrawiam serdecznie. :kis:
 
Back
Top