NAGRODY MMA COHONES 2016 - WYNIKI!

Cactus

Moderator
Cohones
KSgLGjc.png

PRZEDSTAWIAM ZWYCIĘZCÓW GŁOSOWANIA UŻYTKOWNIKÓW COHONES NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA W MMA W ROKU 2016

Zawodnik roku (ex aequo): Michael Bisping i Conor McGregor
Bisping.jpg

conordwapasy.jpg


Walka roku: Cub Swanson vs Doo Ho Choi (UFC 206)
56b0fc1b129783de17082c7db7c7a9b9


Runda roku: 5 runda w walce Robbie Lawler vs Carlos Condit (UFC 195)
hi-res-356ade16b665a46233d54106bd0b246b_crop_north.jpg


Nokaut roku: Obrotówka Lando Vannaty na Johnie Makdessim (UFC 206)
9737836-john-makdessi-mma-ufc-206-makdessi-vs-vannata-850x560.jpg


Poddanie roku: Duszenie RNC w walce Nate Diaz vs Conor McGregor I (UFC 196)
31E9D1A100000578-3499319-image-m-3_1458327324253.jpg


Występ roku: Cody Garbrandt w walce z Dominickiem Cruzem (UFC 207)
UFC-207-Mixed-Martial_Inte-e1483526482861.jpg


Odkrycie roku: Lando Vannata
lando-vannata-ufc-206.jpg

Rozczarowanie roku: Damian Grabowski
Damian-Grabowski.jpg


Zaskoczenie roku: Michael Bisping nokautuje Luka Rockholda i zostaje mistrzem UFC
Bisping_UFC199_fpf.jpg


Gala roku: UFC 206
20161129002221!UFC_206_poster.jpg

Wydarzenie roku: Pierwsza gala UFC w Nowym Jorku (UFC 205)
UFC-205-Alvarez-vs-McGregor-horizontal-poster.jpg


-
Dokładnie wyniki poniżej:

Zawodnik roku:
I miejsce: Michael Bisping, Conor McGregor- 9 głosów
II miejsce: Stipe Miocic - 5 głosów
III miejsce: Joanna Jędrzejczyk - 2 głosy
IV miejsce: Yoel Romero, Amanda Nunes, Demian Maia, Krzysztof Jotko, Damian Grabowski - 1 głos

Walka roku:
I miejsce: Cub Swanson vs Doo Ho Choi - 10 głosów
II miejsce: Robbie Lawler vs Carlos Condit - 8 głosów
III miejsce: Marco Polo Reyes vs Dong Hyun Kim, Nate Diaz vs Conor McGregor I, Dominick Cruz vs Cody Garbrandt- 2 głosy
IV miejsce: Conor McGregor vs Nate Diaz II, Krzysztof Jotko vs Thales Leites, Dominick Cruz vs TJ Dillashaw, Conor McGregor vs Eddie Alvarez, Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha II - 1 głos

Runda roku:
I miejsce: Robbie Lawler vs Carlos Condi - 5 runda - 10 głosów
II miejsce: Cub Swanson vs Doo Ho Choi - 2 runda - 8 głosów
III miejsce: Conor McGregor vs Nate Diaz I - 2 runda - 3 głosy
IV miejsce: Joanna Jędrzejczykvs Claudia Gadelha II - runda 3, Tony Ferguson vs Lando Vannata - runda 1 - 2 głosy
V miejsce: Krzysztof Jotko vs Thales Leites - 3 runda, Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz - 4 runda, Conor McGregor vs Eddie Alvarez - 1 runda, Mamed Chalidow vs Aziz Karaoglu - 2 runda - 1 głos

Nokaut roku:
I miejsce: Lando Vanatta vs John Makdessi - 14 głosów
II miejsce: Donald Cerrone vs Rick Story - 4 głosy
III miejsce: Michael Bisping vs Luke Rockhold - 3 głosy
IV miejsce: Amanda Nunes vs Ronda Rousey - 2 głosy
V miejsce: Dan Henderson vs Hector Lombard, Tyron Woodley vs Robbie Lawler Krzysztof Jotko vs Tamdan McCrory, Conor McGregor vs Eddie Alvarez, Stipe Miocic vs Fabricio Werdum, Michael Page vs Cyborg Santos, Yoel Romero vs Chris Weidman - 1 głos

Poddanie roku:
I miejsce: Nate Diaz vs Conor McGregor - 20 głosów
II miejsce: Brian Ortega vs Diego Brandao, Francis Ngannou vs Anthony Hamilton - 2 głosy
III miejsce: Demian Maia vs Matt Brown, Miesha Tate vs Holly Holm, Ben Rothwell vs Josh Barnett, Demian Maia vs Carlos Condit, Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz, Donald Cerrone vs Alex Oliveira - 1 głos

Występ roku:
I miejsce: Cody Garbrandt vs Cruz - 16 głosów
II miejsce: Conor McGregor vs Eddie Alvarez, Max Holloway vs Anthony Pettis - 2 głosy
III miejsce: Lorenz Larkin vs Neil Magny Michael Bisping vs Luke Rockhold, Yoel Romero vs Chris Weidman, Mariusz Pudzianowski vs Popek, Krzysztof Jotko vs Thales Leites, Tony Ferguson vs Rafael dos Anjos - 1 głos

Odkrycie roku:

I miejsce: Lando Vannata - 13 głosów
II miejsce: Cody Garbrandt - 11 głosów
III miejsce: Mickey Gall - 2 głosy
IV miejsce: Ariane Lipski, Donald Cerrone w 170 - 1 głos

Rozczarowanie roku:
I miejsce: Damian Grabowski - 7
II miejsce: Ronda Rousey - 4
III miejsce: Johny Hendricks - 3
IV miejsce: Jon Jones, UFC 200, Holly Holm - 2
V miejsce: Debiut Marcina Helda w UFC, Albert Tumenov, Cała działalność KSW, Chris Weidman, game plan Alvareza na UFC 205, Występ Mameda przeciwko Karaoglu na KSW 35, odwołanie gali na Filipinach (Tybur vs Lewis), ConorMcGregor, Popek w MMA, Luke Rockhold, Łukasz Sajewski - 1 głos

Zaskoczenie roku:
I miejsce: Michael Bisping vs Luke Rockhold - 23 głosy
II miejsce: Miesha Tate vs Holly Holm, Powrót Rondy, Bedorf vs. Rodrigues, Decyzja w walce Jotko vs Leites,
Tytuł w lekkiej dla McGregora, Gabi Garcia vs Yumiko Hotta - 1 głos

Gala roku:
I miejsce: UFC 206 - 18 głosów
II miejsce: UFC 205 - 9 głosów
III miejsce: UFC 199 - 2 głosy
IV miejsce: KSW 36 - 1 głos

Wydarzenie roku:

I miejsce: UFC w Nowym Jorku - 13 głosów
II miejsce: Walka Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz o pas UFC- 8 głosów
III miejsce: 2 pasy Conora, aresztowanie Materli - 2 głosy
IV miejsce: UFC Zagrzeb, sprzedaż UFC, Krzysztof Jotko w pierwszej 15-stce rankingu UFC,
Tylko 3 mistrzów zachowało tytuły po 12 miesiącach (Mysza, DC i Asia), PLMMA na Torwarze - 1 głos
-

Dziękuję wszystkim za oddane głosy i niech 2017 będzie jeszcze ciekawszy!
 
Last edited:
Top