Na kogo głosujecie w tegorocznych wyborach prezydenckich ?

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Obojętnie, byle nie na Kaczyńskiego bo żony nie ma. Prawdopodobnie na Komorowskiego.
 

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Na kogo będziesz głosował w 2 turze? bo Mikke raczej nie przejdzie. Ja na przeciwnika Kaczyńskiego czyli Komorowski.
 

WANDYFAN

Jungle Fight
Heavyweight
jak mikke nie przejdzie to już nie ma na kogo głosować obojętne czy to Komorowski czy Kaczyński oni tylko opakowaniem się różnią
 

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Mikke nie przejdzie na 100%. Mam nadzieje ze ludzi którzy myślą podobnie jak ty jest niewielu i powtórki z rozrywki nie będzie.
 

WANDYFAN

Jungle Fight
Heavyweight
Czemu myślisz że Korwin nie ma szans,bo ci tak telewizja wmówiła ? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-Korwin-Mikke-wyprzedza-Kaczynskiego!,wid,12265171,wiadomosc.html?ticaid=1a2a4
 

WANDYFAN

Jungle Fight
Heavyweight
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-Korwin-Mikke-wyprzedza-Kaczynskiego,wid,12265171,wiadomosc.html
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Na na przyjaciela marihuany będę głosował, czyt. Janusza. Swój chłop! xD
 

Kraver

KSW
Lightweight
w 2 turze na przeciwnika kaczora. boje się jednak ze ludzie będą mieli wyrzuty i zagłosują na brata tragicznie zmarłego Lecha.


 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Jak załatwię wszystkie kwity z Urzędu Gminy na głosowanie po za granicami kraju to w pierwsze turze JKM, w drugiej Kaczor, bo gorsze od pełnych rządów chrześcijańskich bolszewików z PiSu jest pełnia władzy w rękach chadecko-liberalnych bolszewików z PO, zwłaszcza w czasach załamywania się zadłużonej po uszy gospodarki państw zachodnich. Wystarczy zadłużania kraju za potęgę (Rostkowski w ciągu 2 lat urzędowania, a zwłaszcza teraz pożyczył tyle kasy jak żaden jego poprzednik i wkrótce sam koszt obsługi długu III RP staje się takim samym problemem jak domknięcie budżetu), nie chcemy tego co jest za Odrą i dalej.
http://www.nytimes.com/interactive/2010/04/06/business/global/european-debt-map.html?ref=business
Polecam slajdy 2,3,4

http://www.ritholtz.com/blog/wp-content/uploads/2010/05/Bonds-Due.png

I tabelka, która obrazuje jak to się wszystko posypie jak następne państwo (prędzej czy później) nie będzie w stanie prowadzić na tyle kreatywnej księgowości, by ukryć niewypłacalność

http://www.nytimes.com/interactive/2010/05/02/weekinreview/02marsh.html

I tu co obecnie tuskowcy rządzący robią z coraz mocniejszymi przejawami kryzysu, który ciągle trwa, ale oczywiście massmedia oczywiście tego nie pokażą wprost, bo do kogo nalezą największe dzienniki, kto stoi za największymi tv i kto straci najwięcej na pisaniu i mówieniu prawdy? :(

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7879505,Wojewodztwo_mazowieckie_na_skraju_bankructwa_.html
Tutaj też rządzący nie widzą kłopotu i zarzucają tą kwestię mową trawą...

Daję tu te linki, żebyście zobaczyli o czym w polskich mediach nie przeczytacie i nie posłuchacie. Zresztą nie tylko polskich. DO czasu, gdy Murdoch nie kupi rady fundacji pilnującej niezależności NYTimesa i Timesa to jeszcze co nie co się do opinii publicznej przedostaje.

PS: Wcale nie wierzę w wygraną Korwina jak i nie uważam, ze wszytko o głosi uratuje Polskę (to tak się nie stanie, zwłaszcza w mackach skorumpowanej mafii ze stolicą w Brukseli), ale zamierzam zamanifestować (chocby przed samym sobą), że polska polityka nie kończy się na jałowym sporze między dwiema pseudoprawicowymi partiami, których głównym celem jest dostęp do koryta.
 

konkur

Brutaal
Bantamweight
W pierwszej turze tradycyjnie narysuje komiks na karcie do glosowania, w ewentualnej drugiej glos pojdzie na mniejsze zlo.
 

kubekk

Jungle Fight
Lightweight
Ja głosowałbym na siebie tylko nie zdążyłem z zebraniem tego tysiąca podpisów żeby zarejestrować się nie mówiąc o 100 tyś.
Obiecuje że następnym razem się zepnę i będę w wyborach za 5 lat chyba że samolot jakiś się zniszczy.
 

inc1975

Oplot Challenge
Heavyweight
głosuję na każdego kto się zmierzy z komorowskim w drugiej rundzie, mogą być nawet post-komuniści napieralskiego. trzeba być idiotą żeby oddawać władzę absolutną w kraju komukolwiek, tak jak na białorusi, kubie itp.
 

sosa

Jungle Fight
Light Heavyweight
cebeka_bjj : ma większe niż myślisz ;)

JKM to świetny dyskutant i generalnie strasznie inteligentny człowiek ale program jest w większości zupełnie oderwany o rzeczywistości. Ja zagłosuje na pana którego nazwisko zaczyna się literę K i należy do partii której nazwa zaczyna się na literę P ;).
Dla ułatwienia dodam ,że nie czytam GW.
 

Yagiel

UFC
Featherweight
Napieralski, bo marzę o państwie świeckim, nie tylko na papierze.


w Drugiej Turze - mniejsze zło. Wolę władzę PO od kolejnego zakompleksiałego katoliczka.
 
Top