Muzyka

chwyt marketingowy moim zdaniem, 3 płyty po siedem kawałków co 3 miesiące mają wychodzic, ciekawy jestem jakosci tych kawałków, to tyle.
 
Jak będzie max po 15 no to nic do tego nie mam ale jak za każdą 30 będą chcieli, to ewidentnie chcą zarobić na głupkach którzy zapłacą 30 zł za 7 piosenek podczas gdy na albumie 'Droga' było koło 18 (naprawdę dobry kawałków) za podobną cenę.
 
srake padake, chuje muje, zpedalone, joooł JP ogień !!! :-) to jest prawdziwy rap !!
 
Dazz, Mechanize ma moc:-) A propo picia:Piosenka wejsciowa Madsena na UFN 24:A na koniec cos z niezupelnie innej beczki 
jaram sie typem konkretnie! zajebisty!@upa co do Sokoła - takie kawalki o trawce sa dobre, nie legalize, sadz, zbieraj, jaraj.. to jest bez sensu, ale Sokół rzeczywiscie ladnie tu polecial, lubie jego taka 'narratorska' nawijke, ktora najlepiej widac np. w "Każdy ponad każdym" :)
 
Sokół jako narrator to mistrz. A z nutką w pełni się zgadzam.. :-) Chociaż też nie palę. :-)
 
Pierwszy singiel z debiutanckiego albumu kapeli My Riot !

My Riot to kolaboracja online pomiędzy Glacą znany ze Sweet Noise oraz producentem muzycznym Tr.Hackerem, która przerodziła się w pełnowymiarowy zespół gotowy do koncertów. 10 maja nastąpi premiera albumu na który składa się 16 kawałków będących niesamowitym połączeniem DnB, Electro, Rocka itp.
Płyta była masterowana w London Studio przez pana który zajmował się również The Prodigy czy Led Zeppelin !Muzyka zawarta na płycia to finał szukania przez Glacy rozmatiych rozwiązań w elektronice, które zaczęły się na gielnialnym Czas Ludzi Cienia zespołu Sweet Noise.

Na www.myriotband.com zarejestrowani uzyŧkownicy mogą pobrać w bardzo wysokiej jakości utwór Sen oraz jego pierwowzór.

Zapraszam do słuchania !

 
W myśl zasady: czymkolwiek się zajmujesz, jakis mały chińczyk robi to lepiej. :-)
 
Back
Top