Muzyka z wejść zawodników na KSW 36?

J-Son

Nadworny grafik
@Cloud mam tyle

Mariusz Mazur - Trzeci Wymiar "Ważne jak kończysz"
Maciej Kazieczko - A$AP Rocky "Wild for the Night"

Szuli - Dżem "Wehikuł czasu"
Kura - Ray Parker Jr. "Ghostbusters" (wpada w ucho ta nuta)

Belbita - *nie wiem*
Lubońska - System of a Down "B.Y.O.B."

Koike - Pregador Luo & Trazendo a arca "Já posso suportar"
Leszek Krakowski - *nie wiem*

Włodarek - AWOLNATION "Sail"
Kita - Metallica "Sad But True"

Lipski - *nie wiem*
Gaf - *nie wiem*

Gamrot - Fall Out Boy "My Songs Know What You Did In The Dark"
Pezinho - *nie wiem*

Narkun - System Of A Down "Toxicity"
Soko - *nie wiem*

Materla - Sobota "Do góry łeb"
Pniak - PREGADOR LUO "Árvore de Bons Frutos"
 

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
@Cloud mam tyle

Mariusz Mazur - Trzeci Wymiar "Ważne jak kończysz"
Maciej Kazieczko - A$AP Rocky "Wild for the Night"

Szuli - Dżem "Wehikuł czasu"
Kura - Ray Parker Jr. "Ghostbusters" (wpada w ucho ta nuta)

Belbita - *nie wiem*
Lubońska - System of a Down "B.Y.O.B."

Koike - Pregador Luo & Trazendo a arca "Já posso suportar"
Leszek Krakowski - *nie wiem*

Włodarek - AWOLNATION "Sail"
Kita - Metallica "Sad But True"

Lipski - *nie wiem*
Gaf - *nie wiem*

Gamrot - Fall Out Boy "My Songs Know What You Did In The Dark"
Pezinho - *nie wiem*

Narkun - System Of A Down "Toxicity"
Soko - *nie wiem*

Materla - Sobota "Do góry łeb"
Pniak - PREGADOR LUO "Árvore de Bons Frutos"


Kazieczko i Gamer :heart:
 

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
Pełna lista utworów gali KSW 36:

Walka wieczoru:
Michał Materla - Sobota "Do góry łeb" (gościnnie chór Montu)
Rousimar Palhares - Pregador Iuo "Arvore de bons" (hip hop remix)

Karta główna:
Tomasz Narkun - System Of A Down "Toxicity"
Rameau Sokoudjou - Franko "Coller la Petite"

Mateusz Gamrot - Fall Out Boy "My songs know what you did in the dark" (:heart:)
Renato "Pezinho" Gomes - 2Pac "Ambitionz Az a Ridah"

Ariane Lipski - Racionais MC's "Capitulo 4 Versiculo 3"
Sheila Gaff - piosenka własna "Sheila Walks"

Michał Włodarek - Awolnation "Sail"
Michał Kita - Metallica "Sad but true"

Kleber Koike Erbst - Pregador Luo "Ja Posso Suportar"
Leszek Krakowski - MT Eden "Escape"

Karta wstępna:
Katarzyna Lubońska - System Of A Down "B.Y.O.B"
Diana Belbita - Emanum "Intro" (Diana Belbita)

Bartłomiej Kurczewski - Ray Parker Jr. "Ghostbusters"
Grzegorz Szulakowski - Dżem "Wehikuł czasu"

Mariusz Mazur - Trzeci Wymiar "Ważne jak kończysz"
Maciej Kazieczko - A$AP Rocky "Wild for the night" (Ft. Skrillex) (:heart:)

Pełna lista, jakby ktoś wolał mieć wszystko w jednym miejscu i uzupełnione w całości :D
 

Ujebalem Dres

Jungle Fight
Middleweight
Pełna lista utworów gali KSW 36:

Walka wieczoru:
Michał Materla - Sobota "Do góry łeb" (gościnnie chór Montu)
Rousimar Palhares - Pregador Iuo "Arvore de bons" (hip hop remix)

Karta główna:
Tomasz Narkun - System Of A Down "Toxicity"
Rameau Sokoudjou - Franko "Coller la Petite"

Mateusz Gamrot - Fall Out Boy "My songs know what you did in the dark" (:heart:)
Renato "Pezinho" Gomes - 2Pac "Ambitionz Az a Ridah"

Ariane Lipski - Racionais MC's "Capitulo 4 Versiculo 3"
Sheila Gaff - piosenka własna "Sheila Walks"

Michał Włodarek - Awolnation "Sail"
Michał Kita - Metallica "Sad but true"

Kleber Koike Erbst - Pregador Luo "Ja Posso Suportar"
Leszek Krakowski - MT Eden "Escape"

Karta wstępna:
Katarzyna Lubońska - System Of A Down "B.Y.O.B"
Diana Belbita - Emanum "Intro" (Diana Belbita)

Bartłomiej Kurczewski - Ray Parker Jr. "Ghostbusters"
Grzegorz Szulakowski - Dżem "Wehikuł czasu"

Mariusz Mazur - Trzeci Wymiar "Ważne jak kończysz"
Maciej Kazieczko - A$AP Rocky "Wild for the night" (Ft. Skrillex) (:heart:)

Pełna lista, jakby ktoś wolał mieć wszystko w jednym miejscu i uzupełnione w całości :D
ale robote odjebalas, nalezy Ci sie nagroda.
 
Top