Muzyka Elektroniczna

Marcin96

Brutaal
Light Heavyweight
Siema. Lubi ktoś z was słuchać muzyki elektronicznej ? Pewnie wielu się znajdzie xD
Tutaj macie takie fajne bity na początek :lol:





 
Last edited:
Wiem że każdy lubi inną muzę. Jeden lubi Rap, drugi Heavy Metal a inny Jazz ale Muzyka Electro ma to coś w sobie.
 
z elektronicznej to depeche mode, ewentualnie the prodigy.
 
Masz cały temat o muzyce .

@defthomas
zamknij :boss:
Kącik HH istnieje, to i elektronika może sobie wisieć :)


Muzyka elektroniczna to ogromny świat.
Słucham od kilkunastu lat , gust bardzo ewoluował przez te lata..

Od DnB do breakbeat'ów, od deep house'u do techno, elektronika to świat rozciągnięty na kilka zajebiście odległych od siebie zakątków ;)

Takie tripowe klimaty od Maceo Plex'a , deep jak trzeba
lekko mroczne klimaty od Tale of Us, oni zawsze zapodają wkręcające się melodyjne techno lekko pod progressive

takie wesołe słoneczne DnB od pięknej Nastii, która jest baaaardzo urokliwa za deck'ami. :)
 
Kącik HH istnieje, to i elektronika może sobie wisieć :)


Muzyka elektroniczna to ogromny świat.
Słucham od kilkunastu lat , gust bardzo ewoluował przez te lata..

Od DnB do breakbeat'ów, od deep house'u do techno, elektronika to świat rozciągnięty na kilka zajebiście odległych od siebie zakątków ;)

Takie tripowe klimaty od Maceo Plex'a , deep jak trzeba
lekko mroczne klimaty od Tale of Us, oni zawsze zapodają wkręcające się melodyjne techno lekko pod progressive

takie wesołe słoneczne DnB od pięknej Nastii, która jest baaaardzo urokliwa za deck'ami. :)


Wiem, wiem, wiem
 
Tutaj najstarsi mają po maks 40 lat, więc wiksę dobrze pamiętają.

Wtedy baardzo dużo ludzi słuchało składanek z energy2000 i ekwadoru
 
Ta nuta Ummeta Ozcana - Krypton jest z gatunku Big Room i bardzo mi się podoba takie boom
 
Ostatnio coraz popularniejszy staje się Future House. Też bardzo fajny podgatunek House.



Zaczyna się od 1:14 !
 
Ostatnio coraz popularniejszy staje się Future House. Też bardzo fajny podgatunek House.



Zaczyna się od 1:14 !




Nie staje się popularny, tylko już jest najbardziej popularny, bigroom już odchodzi i na największych festival future króluje
 
No tak, źle napisałem xD Ale Big Room nie zostanie całkowicie wyparty bo fajnie się go słucha :)
 
Ostatnio coraz popularniejszy staje się Future House.

lol, ostatnio? Moda na future house już przeszła. Teraz każdy katuje future bass. I to niedługo też się skończy. Ogólnie EDM w większości to rak na muzyce elektronicznej, ale czasem można znaleźć jednak coś dobrego.
 
lol, ostatnio? Moda na future house już przeszła. Teraz każdy katuje future bass. I to niedługo też się skończy. Ogólnie EDM w większości to rak na muzyce elektronicznej, ale czasem można znaleźć jednak coś dobrego.

Z tym że Edm to w zasadzie każda piosenka ze stopą co ćwierć nutę. Nawet hard trance z 2000 roku to edm. Ludzie jakoś dziwnie to określają, a ten future bass to taki trap
 
Z tym że Edm to w zasadzie każda piosenka ze stopą co ćwierć nutę. Nawet hard trance z 2000 roku to edm. Ludzie jakoś dziwnie to określają, a ten future bass to taki trap

Bo EDM to obecnie zbastardyzowana definicja. Większość ludzi mówiąc EDM ma na myśli rzeczy typu Swedish House Mafia i tym podobne, ale wiem o co ci chodzi.
 
Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, KSHMR, R3hab, Tiesto, Afrojack, Dash Berlin, W&W, Blasterjaxx, Bassjackers, Yves V, Vinai, to moi faworyci wśród twórców EDM. Dużo tego jest heh, wiem
 
Back
Top