motywy oglądania MMA-prośba o wypełnienie ankiety

phizs

Oplot Challenge
Lightweight
Cześć,
chciałbym Was poprosić o wypełnienie ankiety dotyczącej motywów oglądania MMA. Ankieta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich które były na przynajmniej jednej gali MMA. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam fanów sportu.
Link:

http://tnij.org/mmaankieta
 
Wypełniłem, aczkolwike w wielu przypadkach moim zdaniem pytania były niejednoznaczne, dziwne i po prostu głupie.
 
co wy wszyscy studiujecie ze mozecie sobie pozwolić na takie zajebiste tematy prac dyplomowych?



poszło
 
Cześć, dzięki za odzew! Co do powtarzalności pytań to chodzi o tkz. trafność. Gdy wykonuje się analizę statystyczną ważne jest sprawdzenie czy pytania- dotyczące jednego "problemu" są tak samo oceniane przez respondenta. Zaś odwołując się do głupoty pytań to trudno mi odpowiedzieć, gdyż nie wiem czego uwaga dotyczy. Podobny problem badawczy był podejmowany parokrotnie w USA.
 
Jest dużo kierunków o MMA, np. Balachologia, Gilotynistyka, Oktagonopraktyka, Klatkografia, Metatrójkątologia, Najmanozofia, Pudzianizm, Mamedontologia...
 
Cześć,



jako, że dostałem mailowe pytania o przeprowadzone dotąd badania dotyczące MMA pomyślałem, że może ktoś jeszcze będzie ciekawy. Dociekliwym polecam następujące pozycje:



MacIntosh, Crow 2011, Positioning a brand within the controversial sport of Mixed Martial Arts



Kim et al. 2008, An analysis of spectator motives in an individual combat sport: a study of mixed martial arts fans.



Andrew et al. 2009, The relationship between spectator motivations and media and merchandise consumption at a professional mixed martial arts event
 
Chciałbym bardzo Wam podziękować za pomoc. Nie spodziewałem się takiego odzewu. Pozdrawiam!
 
Back
Top