BOKS Mocne oświadczenie Artura Szpilki na temat zakończenia kariery w boksie

Szady

MMARocks
Cohones
Boks to całe moje życie - oświadczenie Artura Szpilki na temat zakończenia kariery

artur-szpilkaman.jpg



Po ostatniej porażce Artura Szpilki z Derekiem Chisorą wybuchła gorąca dyskusja na temat popularnego w Polsce pięściarza. Część kibiców zaleca "Szpili" przejście na sportową emeryturę, inni - kontynuację kariery w boksie i dążenie do walk m.in. z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem bądź Krzysztofem Zimnochem. Jeszcze inni widzieliby Artura w KSW, o czym mówi się już od długiego czasu.


Szpilka postanowił odnieść się do tych komentarzy za pomocą swojego profilu na Twitterze, gdzie napisał krótko:


Nie oznaczać mnie w tych waszych „dyskusjach „ nawet przez chwile nie przyszło mi do głowy żeby kończyć !!!!!! Boks to całe moje życie i czasami tak jest ze jeden cios i koniec walki !! A szkoda bo byłem najlepiej przygotowany jak pamiętam.




Wygląda więc na to, że Artur długo nie zastanawiał się nad swoją przyszłością w sporcie i zamierza kontynuować karierę bokserską.
https://www.mmarocks.pl/artur-szpil...szpilki-na-temat-zakonczenia-kariery-w-boksie
 
Last edited by a moderator:
No i dobra, walcz gościu ile tam sobie życzysz, ale przede wszystim wyciągaj jakieś wnioski do chuja. Jeżeli okażę się to prawdą to dla mnie super wiadomość:antonio:, bo jakby przeszedł do krsu znowu zaczeły się potok pierdolenia o potędze tej organizacji. :jimcarreyvomit:
 
Tak, widziałem to kiedyś. Dziwne moim zdaniem, nie wiem czy jakbym komuś bardzo pomógł to chciałbym swoją podobizne na jego brzuchu. Musiałbym mu chyba bardzo bardzo bardzo pomóc, bo to nietypowa forma hołdu, szczególnie że typ najwyraźniej żyje. widziałem zmarłych braci na rękach ale super przyjaciól, nie bardzo. :jjsmile:
Co to za ikonki ? kutas kolegi z kadry i rąsia szpili ?
Afera końska wiecznie żywa.
 
No i dobrze. W Polsce są chociażby walki , które można zorganizować jak np. rewanż z Wachem , walka z Różańskim czy też chyba najbardziej wyczekiwana walka z Diablo. Także Szpilka o ile skończył poważny boks za granicą to w Polsce można jeszcze zrobić fajne walki z jego udziałem.
 
Pisalem juz wczesniej, ze Szpilka w zadnym wypadku nie bedzie konczyl ani kariery ani przechodzil do MMA. Zawalczy 2-3 razy w Polsce i znowu zaatakuje wyzej. Ja nie mam z tym zadnego problemu. Taki wybral sposob na zycie, boks zapewne faktycznie kocha wiec niech walczy. Przy okazji zauwaze, ze naprawde kupe siana przy tym zgarnia. Osoby ktore siedza troche w boksie juz dawno postawily krzyzyk na Szpilce jezeli chodzi o osiagniecia na arenie miedzynarodowej wiec nie robia sobie zadnych wiekszych nadziei.
 
Ajtuj ma teraz opinie, że walczy z zabójcami, więc teraz czas na walki ze średniakami bez zagrożenia.
Dyzma już ma swój plan na kolejne miliony
 
Jestem jego antyfanem, bo prawilniactwo to rak sportu. Patologia, ale mi go szkoda jako człowieka.

Trenerzy naprawdę mu wmówili, że jest drugim FMJ. Przecież on na początku kariery trzymał dość nisko ręce. Walka z Owenem Beckiem jest na ipla.

I co: jakaś reakcja trenerów? Gmitruk jak się wydarł na Adamka w walce z Banksem, później na Szpilkę, a Łapin?

Trenerzy zrobili temu człowiekowi krzywdę, a przecież trener na zawodowstwie to prawie zawód zaufania społecznego. Zawodnik powinien mu ufać jak chory chirurgowi. Straszna pomyłka.

Teraz prawilniak może walczyć tylko o Parkinsona
 
Cycu i Pumbuś nie będą przecież wpierdalali suchych smaczków. Pewnie że Szpila będzie walczył, przecież zarabia dobre pieniądze jak na swoją formę i możliwości. Serio przeież oni ogłoszą go za niedługo z Włodarczykiem... i to się dobrze w Polsce sprzeda.
 
Pisalem juz wczesniej, ze Szpilka w zadnym wypadku nie bedzie konczyl ani kariery ani przechodzil do MMA. Zawalczy 2-3 razy w Polsce i znowu zaatakuje wyzej. Ja nie mam z tym zadnego problemu. Taki wybral sposob na zycie, boks zapewne faktycznie kocha wiec niech walczy. Przy okazji zauwaze, ze naprawde kupe siana przy tym zgarnia. Osoby ktore siedza troche w boksie juz dawno postawily krzyzyk na Szpilce jezeli chodzi o osiagniecia na arenie miedzynarodowej wiec nie robia sobie zadnych wiekszych nadziei.
i skonczy nie daj Boze jak Maksim Dadaszew. Szpila to piesciarz tak rozbity jak malo ktory w wadze ciezkiej. Diablo czy Różanski zrobia mu dwa kolejne KO i za 3 lata bedzie jadl przez slomke.
 
i skonczy nie daj Boze jak Maksim Dadaszew. Szpila to piesciarz tak rozbity jak malo ktory w wadze ciezkiej. Diablo czy Różanski zrobia mu dwa kolejne KO i za 3 lata bedzie jadl przez slomke.

Jest dosc dyskusyjne czy lepiej dostac jednego gonga i isc spac czy regularnie dostawac po glowie. Mozg uderza o czaszke tak czy siak. Oczywiscie gdy dostajesz tak ciezki nokaut to wtedy uderzenie jest bardzo mocne ale widzialem juz kilka artykulow ktore stawiaja teze, ze tak naprawde do degradacji mozgu (CTE) bardziej prowadzi regularne dostawanie po lbie. Takze koniec koncow, paradoksalnie kladzenie sie po jednym strzale moze mu troche zdrowia uratowac. Aczkolwiek te nokauty Szpilki sa na tyle ciezkie i spektakularne, ze faktycznie w jego konkretnym przypadku moze to sie skonczyc tragedia.
 
Jest dosc dyskusyjne czy lepiej dostac jednego gonga i isc spac czy regularnie dostawac po glowie. Mozg uderza o czaszke tak czy siak. Oczywiscie gdy dostajesz tak ciezki nokaut to wtedy uderzenie jest bardzo mocne ale widzialem juz kilka artykulow ktore stawiaja teze, ze tak naprawde do degradacji mozgu (CTE) bardziej prowadzi regularne dostawanie po lbie. Takze koniec koncow, paradoksalnie kladzenie sie po jednym strzale moze mu troche zdrowia uratowac. Aczkolwiek te nokauty Szpilki sa na tyle ciezkie i spektakularne, ze faktycznie w jego konkretnym przypadku moze to sie skonczyc tragedia.
tak, masz racje, badania wskazuja, ze lepiej wylapac ciezki nokaut, niz dostawac lzejsze uderzenia, ale wielokrotnie wiecej razy, ale nie oszukujmy sie w ciezkiej taki vitali kliczko rowniez wyprowadzil bodajze ponad 1200 ciosow z tego co kojarze, taki chisora czy whyte tez bija z duza czestosliwoscia. Ale ciezkie nokauty nie slusza nikomu, a jesli artur pada podczas nawet wygranych walk, wlasciwie podczas kazdej walki, to jest to niepokajace.
 
tak, masz racje, badania wskazuja, ze lepiej wylapac ciezki nokaut, niz dostawac lzejsze uderzenia, ale wielokrotnie wiecej razy, ale nie oszukujmy sie w ciezkiej taki vitali kliczko rowniez wyprowadzil bodajze ponad 1200 ciosow z tego co kojarze, taki chisora czy whyte tez bija z duza czestosliwoscia. Ale ciezkie nokauty nie slusza nikomu, a jesli artur pada podczas nawet wygranych walk, wlasciwie podczas kazdej walki, to jest to niepokajace.

To fakt. Szpilka juz 2 raz po nokaucie nie podnosi sie po kilkudziesieciu sekundach i ma podawany tlen. Jeszcze pozniej glupoty opowiada o tym, ze Wilder wcale mocno nie bije. Z takim podejsciem faktycznie ma duze szanse, zeby zostac warzywem. Ale jego zycie, jego wybory.
 
To fakt. Szpilka juz 2 raz po nokaucie nie podnosi sie po kilkudziesieciu sekundach i ma podawany tlen. Jeszcze pozniej glupoty opowiada o tym, ze Wilder wcale mocno nie bije. Z takim podejsciem faktycznie ma duze szanse, zeby zostac warzywem. Ale jego zycie, jego wybory.
no ja mu zle nie zycze, ale jak on mowi, ze trener kazal mu byc mobilny zdala od lin, ale on w ringu wymyslil wlasna taktyke, bo przyjal pare ciosow chisory na garde i nie byly mocne, wiec to oznacza, ze jego iq w ringu to-10. Tak to sobie mogli robic vitali klitschko, ktory na szczene mogl przyjac wszystko i boksowac jak chcial, czy foreman, ktory lamal zebra.
 
no ja mu zle nie zycze, ale jak on mowi, ze trener kazal mu byc mobilny zdala od lin, ale on w ringu wymyslil wlasna taktyke, bo przyjal pare ciosow chisory na garde i nie byly mocne, wiec to oznacza, ze jego iq w ringu to-10. Tak to sobie mogli robic vitali klitschko, ktory na szczene mogl przyjac wszystko i boksowac jak chcial, czy foreman, ktory lamal zebra.

Nic dodac, nic ujac. Dodam tylko, ze to nie pierwszy raz kiedy Szpila realizuje swoj wlasny "plan taktyczny". Z Wachem i Kownackim tez mu sie przekrecalo w glowie juz nie mowiac o Saulsberrych itd. On potrzebowalby trenera ktorego by naprawde szanowal i ktory trzymalby go krotko i takim gosciem wydaje mi sie ze byl śp. Gmitruk. Jak ryknal na niego w walce z Wachem to sie opamietal. Gdyby nie to to waszka tez by go usadzil. Wedlug mnie lepszego Szpilki juz nie zobaczymy i przed nami powtorka z rozrywki. Kilka walk w kraju i potem wpierdol wyzej. Byle zeby kolejny raz tak ktos go nie usadzil bo do 3 razy sztuka jak to mowia.
 
Nic dodac, nic ujac. Dodam tylko, ze to nie pierwszy raz kiedy Szpila realizuje swoj wlasny "plan taktyczny". Z Wachem i Kownackim tez mu sie przekrecalo w glowie juz nie mowiac o Saulsberrych itd. On potrzebowalby trenera ktorego by naprawde szanowal i ktory trzymalby go krotko i takim gosciem wydaje mi sie ze byl śp. Gmitruk. Jak ryknal na niego w walce z Wachem to sie opamietal. Gdyby nie to to waszka tez by go usadzil. Wedlug mnie lepszego Szpilki juz nie zobaczymy i przed nami powtorka z rozrywki. Kilka walk w kraju i potem wpierdol wyzej. Byle zeby kolejny raz tak ktos go nie usadzil bo do 3 razy sztuka jak to mowia.
bo tez trzeba spojrzec, ze szpila ma 30 lat, wiele juz sie nie nauczy, a mial sie od kogo uczyc bo pracowal z lapinem, shieldsem, gmitrukiem a tego hiszpana to wogole nie znam, ale jesli do tej pory nie ma postepow, bo nie widze, to juz chyba nie bedzie.
 
Back
Top