MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 95

matachosiu

Oplot Challenge
Featherweight
Nareszcie panowie.. od 30 minut odświeżam stronkę co 3 minuty
icon_smile.gif
.. Dzięki
icon_smile.gif

GLF

KSW
Heavyweight
Venom, miałem nadzieję, że przy przedstawianiu Tidżeja krzykniesz "TERAZ!" ;)

vitorbelfort

Oplot Challenge
Middleweight
przepraszam ale nie czytałem wszystkich komentarzy po KSW 15 czy ktoś już pisał że Irwin się podłożył Mamedowi ?

Madman

Bellator
Welterweight
Ja osobiscie wole najpierw Lindlanda dla Mameda.
W koncu cztery miesiace temu wygrana z nim dała Lawlerowi walke o pas.

KingDante

BAMMA
Middleweight
-MMA w USA ma kibiców głównie wśród białych. Jones może „Zdobyć” czarną Amerykę. Jordan nie był specjalnie charyzmatyczny na początku kariery, to troszkę inny sport, tutaj osobowość ma większe znaczenie, ale Jones ma potencjał, żeby być tak jak to Venom powiedział „katalizatorem” wzrostu popularności.
-Miller nie ma potencjału marketingowego i dlatego nie dostanie title shota jako pierwszy.
-Nate nie powinien schodzić niżej, gość jest napompowany w MW trudno mi wyobrazić sobie jak będzie wyglądać, inna sprawa, że co jeśli zacznie mu się „powodzić” w nowej wadze, co wtedy, walka z GSP? Chyba relacje w teamie Grega Jacksona za kilka miesięcy mogą bardziej przypominać późnych Jacksons five …

Tidzej

Bellator
Heavyweight
“Chyba relacje w teamie Grega Jacksona za kilka miesięcy mogą bardziej przypominać późnych Jacksons five …”

LOL

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
TJ prawie za kazdym razem uzywa slow, ktorych znaczenia musze szukac w slownikach... Dzisiejszy program sponsorowalo slowko emfatyczny ;)

Chyba relacje w teamie Grega Jacksona za kilka miesięcy mogą bardziej przypominać późnych Jacksons five •

Myslisz ze Jones odjedzie od Grega i sie wybieli, zeby lepiej trafic w gusta kibicow? ;)

Co do charyzmy pana Bonesa, to zgadzam sie z TJ-Rashad ma jej wiecej. Jon jest zbyt goody-goody, przez co mdly i w wiekszych ilosciach niestrawny.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Jedna z najlepszych Szczęk.

Co do spraw finansowych - M. Górski, tak myśląc zdroworozsądkowo, mniej niż zawodnicy turniejowi - czyli stawki ujawnione przez M. Kitę, nie zarabia. To tak w ramach pisania przez niektórych użytkowników, że dostaje od 2 do 5 tysięcy zł.

MurphyTheOne

Oplot Challenge
Light Heavyweight
1: Venom – na litosc Buddy – nie ciezki, a twardy orzech do zgryzienia !!!
2: Sytuacja Jones vs. Evans jest o wiele bardziej skomplikowana… pomijajac, ze Greg Jackson forsowal decyzjie przyjecia Jonesa do obozu, pozniej ustawial obu zawodnikow pod katem “bedize jak w rodzinie – jestescie bracmi”, potem Jones rezygnuje ze wspolnie ustalonego stanowiska(przypomne ze gdy Rashad rozpieprzyl kolano, to po wazeniu przed UFC 126 podszedl do JJ i lojalnie urpzedzil, ze UFC moze mu zaoferowac title shota) na antenie telewizyjnej mowiac “jezeli Dana tego zechce – to bede walczyl z Rashadem” – wg. mnie pretensje Rashada sa uzasadnione… ,-)
3: co do hypu Jonesowego: nie chodzi o to ze JJ jest czarny – amerykanie maja juz dosc czarnych mistrzow, po tym jak Obama spieprzyl sprawe bezporwotnie ;P – nie rpzyszlo Wam do glowy, ze UFC ma w koncu amerykanskiego mistrza, typowy amerykanski chlopiec z historia spelniajacego sie amerykanskiego snu(patrzac po GSP, Velasquez, Silva, Aldo, przy Edgarze niedostajacym naleznych propsow, o Cruzie nie wspominam)

Tidzej

Bellator
Heavyweight
“nie rpzyszlo Wam do glowy, ze UFC ma w koncu amerykanskiego mistrza, typowy amerykanski chlopiec z historia spelniajacego sie amerykanskiego snu”

Moim zdaniem Jones nie spełnia tej historii dlatego, że jest czarny. Jak się rozejrzeć po reakcjach fanów (dla przypomnienia, w zdecydowanej większości białych) to zaczynają powoli odwracać się od Jonesa i oskarżać go o butę i arogancję. Zresztą, całkiem podobnie do tego co się stało z LeBronem Jamesem.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Podłączyłem mikrofon do tylnych wejść karty dźwiękowej.

Swoją droga, ktoś wie czy poza wymianą przedniego panelu można jakoś naprawić te wejścia z przodu?

MurphyTheOne

Oplot Challenge
Light Heavyweight
TJ – reakcja “wiekszosci białych” fanow na Edgara dowodzi zupelnie czegos innego… ,-) z reszta nadal go kwestionuja… a Jones? ledwie mistrza zdobywa, a juz jako pierwszy zawodnik UFC u Jaya Leno bawi(jak wiadomo Jay Leno ma inna publike niz Jerry Springer, czy tez Oprah ;P)

KingDante

BAMMA
Middleweight
Jak byłem w liceum to cały czas oglądałem Jay’a Leno : ) na NBC. Co do buty Jonesa to coś w tym jest, na pewno przydałby mu się dobry gość od PR. Na pewno jego charakterystyka „fizyczna” i część gestów mogą być analogią do Lebrona, który stał się od zeszło rocznej „decyzji” bufonem nr. 1 w USA, ale pamiętajmy, że to są sporty walki, tu trzeba mieć pewność siebie.
Tidzej spróbuj uderzyć, ten sposób naprawiania sprzętu uważam, za najskuteczniejszy dla humanistów:)

Apock

Oplot Challenge
Heavyweight
Jakieś źródła, linki, cytaty gify? apropo maniery LeBrona i JJ?:o Bo mnie się wydawało, że to taki spokojny chłopak z przedmieścia.
icon_smile.gif

Przemek

UFC
Lightweight
1.Ze względu na niewadomoą kondycje Jonesa w stosunku 5 rund właśnie najbardziej realny scenariusz bedzie tko do 3 rundy.

2.Szczerze aż mi cisnienie troche podskoczyło jak TJ powiedział ze nie chce widziec Spider vs Jones ba! nawet nie musi zobaczyc i nic sie nie stanie jak do niej nigdy nie dojdzie.Gsp vs Spider nie może wyłonić najlpeszego w historii bo za duza róznica jest w zasiegu,gabarytach-w walce z jonsem takiej dużej różnicy by nie było.I co jak Spider ''przydusi ''' Gsp fizycznie i wygra to uznacie że to Spider jest najlepszy wszech czasów??to może również dac gsp Caina i jak go zdominuje to ogłościć go p4p w historii!

3.Jones to nie Jordan jeszcze ale Lebron napewno, dlatego jest taki hype.

Zacznijmy od tego, że ja uważam, że to GSP wygra z SIlvą, ale odpowiadając na twoje pytanie tak uważam, że Anderson będzie najlepszym w historii jeśli nawet wygra dzięki przewadze warunków fizycznych.

Mam wrażenie, że niektórzy przesadzają z tymi warunkami fizycznymi Andersona. Nie sądzę by między Pająkiem a GSP była większa dysproporcja niż między Jonesem a Shogunem.

Przemek

UFC
Lightweight
A waga w dniu walki???O ile u GSP bedzie to nie wiadoma az po walce to jak waga stoi u Spidera?moim zdaniem spokojnie z 200lbs ma + debiut GSP w kategorii wyżej daje znaczą przewagę Silvy.Jak można powiedzieć że Silva bedzie wtedy najlepszy po tym co wyprawiaj z nim Sonnen.Najlpeszy p4p w historii musi mieć zapasy na dobrym poziomie chociaż. + Silva zrobił ten swój rekord na takich zawodnikach ktorzy nie mieli prawa walczyc o pas cote,leites..

a co do Jonsa i Shoguna to był znaczący czynnik-był silniejszy ,wiekszy i jakby nie patrzec to był spory atut w tej walce.

Przemek majaczysz. Anderson był w pierwszej piątce trzech kategorii wagowych i jest najlepszym średnim w historii. Wygrywał z Franklinem dwa razy, Marquardtem, Hendersonem, Griffinem, Belfortem, Maią, Sonnenem, Sakuraiem i Kato, nawet Leites był zawodnikiem pierwszej 10. Anderson mógł mieć nawet najgorsze zapasy w MMA, ale to co się zapisuje na kartach historii to zwycięstwa.

St. Pierre wnosi do klatki 190-195 funtów. Anderson nie więcej niż 200-205. Zresztą jeśli walka będzie w catchweight to spodziewam się, że Pająk trochę się odchudzi, warto pamiętać, że przeciwko Leitesowi wniósł na wagę 182 lbs.

Koper2007

Shark Fights
Featherweight
Podczas swojego pojedynku na piętnastej gali KSW nabawił się kontuzji i opuszczał halę Torwar na noszach w asyście lekarzy. Dziś już wiemy, że uraz Jana Błachowicza nie jest tak groźny, jak widać było to po zakończeniu pojedynku. Popularny "John" wczoraj pojechał do Żor, gdzie przeszedł wszystkie niezbędne badania i poznał diagnozę lekarską. - Lekarz, który już dwanaście lat robi USG powiedział mi, że nigdy nie widział czegoś takiego. Nie mam całkowicie zerwanych mięśni, lecz tylko poszarpane. Dwa, trzy tygodnie i wracam do treningów - poinformował Błachowicz.
Oby wszystko ułożyło się po myśli lekarzy, a Jan jak najszybciej to możliwe wrócił do zdrowia i startów w formule MMA.
info ze strony KSW