MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 88

logo_szklanka.jpg

Podsumowanie KSW Extra 2 i Strikeforce: Diaz vs Cyborg plus zapowiedź UFC 126.

MMARocks Radio
AudioPlayer.embed("pod_audio_1", {soundFile: "http%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Faudio%2FSzklana%20Szczeka%20ep.88%2520-%252031.01.2011.mp3"});
Link MP3

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 88

michalp24

Brutaal
Middleweight
Jak zawsze miło posłuchać
icon_smile.gif
Myślałem że trochę bardziej pochwalicie Antka, ale jednak racja że dużo ciosów nie dochodziło, a kibicując jednemu zawodnikowi, tak na gorąco nie ocenia się walki racjonalnie. No i oczywiście Mavado musiało być
icon_smile.gif

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Następna gala UFC ciężka bardzo do obstawiania u buków. Nawet z Waszymi typami nie mam jeszcze jasnej sytuacji na kogo stawiać, bede to musiał przemyśleć jeszcze i przesłuchać kilka razy końcówkę szczęki :) Dzięki!

@up.

Movado - Never Believe You ... Przecież redaktorzu mówią zawsze co to za tytuł.

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Wiedziałem że internauci mają często problem z czytaniem, teraz wiem że ze słuchaniem również.

GLF

KSW
Heavyweight
Co mnie najbardziej cieszy po gali w Ełku? Wstępna deklaracja chęci zorganizowania serii walk w dywizji średniej w celu wyłonienia "tego jedynego" mistrza. Gwarantuje to nam kilka mocnych walk w skali europejskiej i wzrost prestiżu tytułu Międzynarodowego Mistrza KSW. Powtórzę za Venomem: to dobrze, że KSW nie unika walk między swoimi podopiecznymi.

Co do Kornika to mam nadzieję, że KSW dalej będzie "w niego brnąć". Jak już pisałem, chętnie widziałbym go w walce z Mańkowskim.

Jest jeszcze jeden scenariusz (który wcale nie wyklucza pojedynku z Borysem). O ile walka Bedorfa nie będzie o pas to do 15-tki proponowałbym (co robiłem wcześniej już :P) dorzucenie pojedynku półfinalistów turnieju LW: Mety i v.Bergena (który ostatnio wyszedł na + z rekordem notując dwa trójkąty z rzędu). Zwycięzcę takiej walki można zestawić z Kornikiem w eliminatorze do "regularnego" pasa KSW. IMHO byłoby to w pełni uzasadnione i sensowne.

Zmiana kategorii wagowej? Szkoda, że nie pomyślano o tym przy okazji walki z Reedem nie ustawiając go choćby w catchweight do 68kg ("testowo" dla Artura) .

Kwestia Fina: Venom ładnie to rozłożyłeś na części. Ze wszystkim się zgadzam, ale chcę jeszcze dodać coś od siebie. Niepokoi mnie fakt, iż to już czwarty podejrzany typ, po którego sięga KSW. Choćby nie wiem jak się starał to nie potrafię tego zrozumieć.

Madman

Bellator
Welterweight
Coker będzie musiał sprowadzić Mameda:)

Myślicie że jest szansa na rewanż Diaza z Cyborgiem?

Co do tych wytatuowanych ludzi to gdyby nie komentatorzy pewnie bym nie wiedział, jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, ważne żeby dobrze walczyli.

Madman

Bellator
Welterweight
Jeszcze jedno pytanko:

Czy główna karta na galę Strikeforce: Feijao vs. Henderson jest już zamknięta?

Albo Strikeforce zostawia go na galę w Japonii, albo (to moja czysta spekulacja) kończy mu się kontrakt i dopóki nie podpisze przedłużenia Strikeforce nie będzie mu dawać walk.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
GLF

Ja to widzę tak: KSW zajmuje się przede wszystkim zarabianiem pieniędzy, sprytnie grając na emocjach. Sami raz przyjmują teoretycznie postawę neutralną, innym razem nie. Prowadzi to, do tak dziwnych zdarzeń, jak promowanie gali poprzez nawiązanie wprost do ulubionej drużyny Jurasa, kiedy z drugiej strony na tej samej gali występuje osoba wyklęta m.in. przez tych, którzy mieliby przyjść dla Jurasa. Szczerze to tego bardziej nie rozumiem...

Co do typów z idealogicznymi tatuażami - ja bym szedł na łatwiznę i nie zapraszał na swoje imprezy. Jednak oburzać się tym nie będę jeśli będą takowi walczyć.

Madman

Bellator
Welterweight
Sądzisz że to może być eliminator?
Bo jak wspomnieliście trudno o ciekawego pretendenta w tej kategorii.

Pilgrim

Oplot Challenge
Welterweight
To idąc Waszym tokiem myślenia Velasquez powinien także walczyć w guardzie.

Nie chcę rozpoczynać długiej dyskusji, ale symbole white pride i brown pride nie są tego samego kalibru. Ten pierwszy powiązany jest jednoznacznie w wypadku Valtonena z konkretną ideologią i wolałbym by MMA w Polsce nie było z nią kojarzone.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Dyskusję proponuję nt. liczby rund: piszmy do znudzenia o 3 w walce nieturniejowej, a 5 w walce mistrzowskiej. Wbrew pozorom może to coś da.

Wydaję mi się, że na RingXF3 walki będą 3 rundowe dzięki... Venomowi.

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Tak jeszcze w sprawie wypowiedzi o Nobredze. Zapewne zobaczymy Go jeszcze minimum raz, w walce z Dowdą na jakimś Ksw Extra/Fight Club.

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
venom masz specyficzny sposób oceny walk (lub ja xD) dla mnie wanderson przegrywał zdecydowanie tak samo jak nobrega i nie chodzi mi o dogrywki.

dvd_

Jungle Fight
Middleweight
Co do KSW 15 to moim zdaniem pojedynek Różalski vs Słowiński powinien odbyc sie w formule K-1

Nie bardzo widze (z wiadomych wzgledow) tych zawodnikow walczacych w parterze, a nie chce mi sie tak do konca wierzyc w ich zapewnienia ze, beda chcieli caly pojedynek przewalczyc w stojce...nie wiem jak wygladaja ich kontrakty ale, jezeli wiaza swoja przyszlosc na dluzej z KSW to beda chcieli ta walke wygrac

Ten pojedynek ( ktorym sie jaram niesamowicie) moglby byc swietna reklama otwierania sie tej organizacji na nowa formule, ktora ma pewmie rownie wielu zwolennikow

dallas619

Jungle Fight
Bantamweight
Venom dobrze prawi. Jakby nie bylo panowie z KSW troszke sie nameczyli zeby wypromowac sport w Polsce i szkoda by bylo zeby cala ciezka praca poszla w piach. A podejrzwam ze media nie przepuszcza takiej gratki.
icon_smile.gif