MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 84

logo_szklanka.jpg


Podsumowanie UFC 125, Dynamite i Sengoku: Soul of Fight plus zapowiedź Strikeforce Challengers.MMARocks Radio
AudioPlayer.embed("pod_audio_1", {soundFile: "http%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Faudio%2FSzklana%20Szczeka%20ep.84%2520-%25203.01.2011.mp3"});
Link MP3

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 84
 

Hang

WSOF
Light Heavyweight
To używajcie jakiegoś TeamSpeak-a 3 albo coś innego. Jakość powinna być sporo lepsza i można podgłośnić TJ-a :)
 

stillchamp

Oplot Challenge
Lightweight
Prawdą jest, że to Maynard wygrał całkowicie pierwszą rundę. Jednak w przeciągu całej walki to Edgar był lepszy i wygrywał w każdej płaszczyźnie. Według mnie Maynard wygrał tylko pierwszą rundę a reszta była pod dyktando Fraka Edgara a sam wynik jest krzywdzący dla mistrza i jednocześnie dla Pettisa.
 
L

_Logan_

Guest
Haha co do komentatorów to racja, ale “it’s all over” jest fenomenalne i nigdy mi się nie znudzi
icon_biggrin.gif
Podobnie jak Bruce i jego “Introducing first, fighting out of the blue/red corner”
icon_biggrin.gif
 

Koscheckfan

Oplot Challenge
Lightweight
Co wy chłopaki Rubika klaskaliście?
icon_biggrin.gif

Tak na poważnie “Szczęka” jak zawsze bardzo dobra. ;D
 

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Ja tam wolę Mike'a z jego Irenką niż Goldiego, który może i mniej się powtarza, ale mimo tylu lat nadal najlepiej wychodzi mu czytanie nazw sponsorów.....

Zresztą Schiavello w czasie komentowania K1 jest o niebo lepszy niż w czasie czas mma. Jednak wychodzi większe obycie z czasów australijskiego Fox Sports.
Idealnie wpasował się w rolę w czasie Dynamite 2006, gdzie z Boonem i Royce'm Gracie bardzo fajnie sobie radzili.

DO mnie osobiście nie przemawia idiotyczny styl komentowania za oceanu, który polega na powtarzaniu w spokoju oczywistości i statystyk. Z tego powodu nie znoszę Lampleya, Merchanta czy tępych dzid od NASCAR (oprócz DJa)i NFL. DObre dla wąskiej grupy koneserów tabelek i statystyk, ale nie dla widza, który oczekuje emocji i zaangażowania.
M.in. dlatego najlepszymi komentatorami są goście pokroju Tobyego Moody, Juliana Rydera (Moto Gp) czy własnie naszych Janisza i Jurasa, którzy czują ten rytm dzięki pasji do tego.
W tym temacie jesteśmy galaktykę do przodu od Amerykanów i Kanadyjczyków choć osoba Ranallo pokazuje, że i w drugą stronę nie można przesadzać.
 

takubo

BAMMA
Bantamweight
Ja bardzo lubię styl prowadzenia komentarzu przez Lampleya, dobrze jak ma jeszcze za partnerów Stewarda i Kellermana. Niestety Merchant już nie wyrabia, a jego wywiady w ringu to niezbyt ciekawe.
A w MMA Rogan i Goldberg forever!
 
Top