MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 70

logo_szklanka.jpg


Podsumowanie UFC 119 i Dream 16 plus zapowiedzi debiutu Michała Kity w Bellatorze i WEC 51.MMARocks Radio
AudioPlayer.embed("pod_audio_1", {soundFile: "http%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Faudio%2FSzklana%20Szczeka%20ep.70%2520-%252027.09.2010.mp3"});
Link MP3

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 70
 

Marco

Jungle Fight
Featherweight
Do najgorszych walk w ostatnim czasie dodałbym jeszcze pojedynek Matt Hughes vs Renzo Gracie
 

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Dzięki koledzy! Jak zwykle trzymacie poziom!


BTW kiedy szczena extra o senegalskich zapasach? ;] w końcu to nowy hit Twittera. Afrykański desant w MMA, który ukróci lay&pray... Naprawdę nadają się do MMA?
 

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Czy się nadają? W sumie ciężko stwierdzić ale to co robią niektórzy robi naprawdę spore wrażenie.


 

GLF

KSW
Heavyweight
Ja padłem po tym:
"Dałbym niejednogłośną... ale nie wiem komu".
Chyba żaden z Was przy dyskusji o przyszłości Dunhama nie wspomniał o Florianie. Bostończyk ma już zakontraktowaną walkę? Moim zdaniem to najlepsza opcja. Pytanie czy Florian z miejsca chce się brać za kolejnego niezłego zapaśnika.
 

KingDante

BAMMA
Middleweight
Tidzej wyjaśnij jeśli możesz porównanie sukcesu w igrzyskach panamerykańskich w boksie do sukcesu w zapasach na igrzyskach commonwelthu? Jeśli sugerujesz że boks na igrzyskach obu ameryk jest na takim samym poziomie co zapasy na wspólnotowych zawodach to chyba nie masz racji. Kubańczycy, Amerykanie, Meksykanie – szczególnie te dwie pierwsze nacje w amatorskim są zawsze mocne.
Możliwe że nie zrozumiałem porównania – więc sorry jeśli źle zinterpretowałem twoje słowa…..
pozdro
 

KingDante

BAMMA
Middleweight
Lennox Lewis miał srebro kiedyś, na takich igrzyskach. a o to lista kilku znanych medalistów Savon, Solis, Holyfield, Yaon Pablo Hernandez, Estrada, Briggs.
 

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Rogerio miał brąz w superheavy. Metafora była sprowokowana tym, że to osiągnięcie stawało się coraz bardziej przecenianie i robiono z Noga jakiegoś niesamowicie uzdolnionego amatorskiego boksera. Najlepiej to ujął Tomas Rios “brąz na panamerykańskich znaczy tyle, że nie byłeś w stanie pokonać Kubańczyków.”
 
Top