MMAgazyn

Obejrzalem i raczej mi sie nie podoba.



Kilka ciekawych spostrzezen, poza tym z zarzutami wobec KSW sie nie zgadzam, no i to wychwalanie SW. Wywiad z Alexem troche jakby skierowany do idiotow, <Alex dlaczego nie walczysz w USA? -A bo warunki mi nie odpowiadaja - jestem mlody wole jeszcze powalczyc na swietnych europejskich galach jak SW> - No come on, z czym do ludzi :)
 
Poczatki zawsze bywaja trudne, ale nie jest najgorzej. Oczywiscie merytorycznie i jesli chodzi o talenty dziennikarskie prowadzacych na tle naszej SS wyglada blado.Autorom zycze jednak powodzenia. Tak na marginesie. Te fragmenty SF to tak moga pokazywac ?
 
tez sie nad tym zastanawialem,



Czy eurosport na przykad majac w Polsce prawa do transmisji SF, posiada tez prawa do highlightow itp?
 
Chudszy - mało gada, grubszy - za dwóch z kolei. Co do programu - może być, choć pare dziwnych opinii tego grubszego dało sie wyłapać :-)



Ps. Tak SZSZ powinna wygladć właśnie: nie tylko audio ale również video.
 
Kaczka, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ile taka produkcja jak w MMAmagazynie (kilka kamer, studio etc.) kosztuje.
 
Kaczka chce z Was zrobić 'Lekko Stronniczy'... ;)

Ja kiedyś tez chciałem oglądać SzSzSz ale od niedawna jestem wielkim fanem podcastow i szczerze mówiąc wolę dostać audio niż wideo, którego produkcja w pełni spoczywała by na barkach dwóch osób, wersja wideo jak dla mnie ma sens jedynie wtedy gdyby przygarnął Was Orange sport czy Polsat sport news. ;)
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Was to, to że najlepszego polskiego podcastu o MMA nie ma w iTunes.
 
@ Tidzej



Ale mi nie chodzi o jakiś mega wypas przecież.



Kamerka cyfrowa na statywie - grosze



Studio - swykły pokój.



Można wstawić parę waszych wywiadów oraz coś z YT -



to tyle na poczatek
 
kaczka41 Ale co czy kogo chcial bys ogladac w tym pokoju ? SS jest swietna w takiej formie w jakiej jest obecnie.
 
Jedyne co wypada zmienić to wrzucić ją na iTunes.



sssitunes.jpg
 
Oj tam, oj tam.



Też nic nie zarzucam szczenie, ale na 100 % Ci co teraz piszą,że audio styka - po programie Szczena z video - zmienili by swe zdanie - i nawet nie piszcie,że by tak nie było- bo nie uwierzę (i nie chodzi o medialność Venoma :-)).







Ps. A tak z ciekawości , co było wcześniej: SZSZ czy Boxingnews Cafe...?
 
Mnie sie podoba ten magazynio-wiadomo ze redaktorzy nie sa profesjonalistami ale tresc jest spoko.Jak bez materialow filmowych no to faktycznie nie ma sensu szczeny wideo robic.Z drugiej strony pewnie wielu z was oglada cafe futbol i chociaz materialow filmowych jest tam jak na lekarstwo to chlopaki daja rady i naprawde bardzo lubie ich ogladac,chociaz fanem polskiej ligi zdecydowanie nie jestem:-)
 
Szczęka na video? Tak jest chyba lepiej. Nie wiem jak wyglądają prowadzący, byc może mają radiową urodę :-)











mmagazyn byłby chyba lepszy, gdybym nie oglądał prowadzących
 
Ja w pełni rozumiem tych co wolą podcasty. Sam słucham kilkunastu w tygodniu i o wiele łatwiej robić więcej rzeczy na raz słuchając audio niż oglądając wideo, plus oczywiście można zawsze wrzucić na ipoda i przesłuchać w drodzę.
 
A może pokusilibyście się o wersję tekstową nagrania audio? Wiem, że w cholerę roboty, ale dla szybko czytających to świetna metoda na zaoszczędzenie czasu!
 
Tylko żeby były na iTunes ;) (wiem, upierdliwy jestem) bo żeby pobrać szczękę muszę specjalnie kompa odpalać a tak sciagnalbym przez iPoda nawet będąc gdzieś poza domem.
 
Już kiedyś pisałem o tym redakcji, Tidzej wyraził zainteresowanie po czym niestety chyba zapomniał ;) Tak czy inaczej fajnie by było gdyby szczęka pojawiła się w iTunes :)
 
MMAgazyn nie jest autorstwa Sfera TV, a naszego, dwoch gości tamże występujących. Ze Sfera TV jedynie współpracujemy, albo odwrotnie, jak kto woli.



Jeżeli z kolei ktoś nie zgadza się z naszymi opiniami to świetnie bo o to właśnie chodzi, żeby dyskutowac, a nie zamykac się w swoim własnym sosie. Czy jesteśmy amatorami? No, Borkami nie jesteśmy, ale kompletnymi amatorami też nie. Dzięki za dostrzeżenie, pozdrawiam.
 
Back
Top