MMA zajmie miejsce boksu w Polsce?

Kiriaki

Oplot Challenge
Lightweight
A raczej KSW, które mogłoby zrobić wiecej gal, bo rynek chyba przyjmie... Ostanie cyrki z walkami Szpilki i Adamka już chyba do reszty obrzydziły zawodowy boks w naszym kraju. Adamek najpierw zremisował, pozniej wygrał, ale wyglądał słabo. Szpilka ma problemy z emeyrytami i juz mało kto widzi w nim potencjał. Nie sądzicie, że to już czas, ze można mówić o ewolucji w SW. MMA wskakuję ma pozycje lidera.
 
Myślę że się mylisz - zobacz na sprzedaż biletów gali bokserskiej Polsatu (Saleta,Gołota) (99% sprzedanych) i na sprzedaż KSW 22 (jakieś 40%). Panowie po 40-stce wiedzą tylko co to boks - generalnie wszyscy wiedzą co to boks a tylko 10% posród wszystkich ludzi odróżnia pojęcia UFC/KSW i MMA.Droga jeszcze daleka.
 
Popularność Boksu i MMA w Polsce zależy tylko od nazwisk nic więcej. Nazwiska przyciągają januszów na gale (Gołota, Adamek, Mamed, Pudzian).
 
Walki tak medialne jak Gołota - Saleta to WYDARZENIA a nie kolejna gala, a później długo długo nic i puste trybuny. Chociaż z drugiej strony gale KSW bez Pudzianowe są organizowane jakby nie było w sporych halach i wszystkie bilety się rozchodzą. O galach bokserskich bez Adamkowych, Gołotowych i Diablowych (?) tego powiedzieć chyba nie można.@Nestoor.Chyba przeglądaliśmy dwie różne strony, bo wolnych miejsc w Ergo Arenie jest jeszcze multum. Poza tym nie zapominajmy, że teraz promocja KSW 22 ogranicza się do internetu i krótkiej wzmianki w sportowych wydarzeniach Polsatu kiedy poznajemy nowego zawodnika. A Gołota - Saleta jest promowana w 'Polsatach' na każdym kroku jak chyba nigdy żadna gala KSW. Można porównać jedynie KSW 12.Poza tym gdzieś czytałem, że po tej aferce z rezygnacją Szpilki w występnie na Polsat Boxing Night, Marian Kmita i Polsat zastanawiają się nad rezygnacją z usług Pana Wasilewskiego - człowieka od m.in. Szpilki i Diablo.
 
Back
Top