1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMA wkoncu legalne w Polsce !?

Discussion in 'Forum MMA' started by LyotoPL, Jul 13, 2011.

1. LyotoPL

LyotoPL Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    139
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Info ze strony almmy . Jesli to w calosci prawda to tylko sie cieszyc:)

Parę słów wyjaśnienia ,żeby nie było ,że się obijam.
    Panowie wreszcie udało mi się wraz z kilkoma innymi trenerami zalegalizować MMA w Polsce.
    Jak zapewne wiecie dyscyplina sportu ,którą uprawiacie nie jest zarejestrowana w ministerstwie. A jak nie ma jej w odpowiednim wykazie to oficjalnie nie istnieje.Jedna z najbardziej dynamiczne rozwijających się dyscyplin sportowych w myśl obowiązującego prawa w tym kraju działa nielegalnie .Na szczęści koniec tego absurdu.Przy Polskim Związku Ju-Jitsu powstała komisja MMA.Dla zawodników mających osiągnięci oznacza to możliwość ubiegania się o stypendia czy wstęp na AWF bez egzaminów wstępnych .Dla ALMMA możliwość organizacji pierwszych legalnych Mistrzostw Polski MMA.Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem we wrześniu zorganizujemy kurs sędziowski .Po ukończeniu, którego sędziowie będą posiadaczami uprawnień państwowych.O kursie instruktora MMA już chyba nie muszę pisać.

2. Przemys_law

Przemys_law BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    897
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bardzo cenny temat i zagadnienie.

Wrzucam link do ustawy, która juz od dawna mnie nurtowała na tle sytuacji MMA w Polsce.

http://www.pzkickboxing.pl/index.php?page=ustawa-o-kulturze-fizycznej

3. MC-CF

MC-CF Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Panu LyotoPL gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszej owocnej pracy.

4. LyotoPL

LyotoPL Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    139
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    To nie mnie dziekowac tylko P. Sławkowi Cyplowi bo to jego zasluga ze nasza dyscyplina ejst legalna:) ja tylko znalazłem o to ciekawe i znakomite info:)

Share This Page