MMA w Ameryce Południowej

Shadow

Oplot Challenge
Light Heavyweight
MMA w Brazylii nie jest za bardzo popularne,bo tam bardziej gada się o piłce.Ale pewnie dlatego Dana organizuje UFC w Brazylii.Pytanie dotyczy czegoś innego czy są jakieś federacje w Ameryce Południowej ?.i jak myślicie czy ten sport się rozwinie na tym kontynencie ?.
 
MMA w Brazylii nie jest za bardzo popularne


Tego nie skomentuje... Odpowiadając na twoje pytanie. Tak jest ich wiele np. Jungle Fight, Brazylijskie Shooto czy kilka innych pomniejszych.
 
Na sherdogu koleś pisał,że wszyscy wiedzą co to jes mniej więcej,ale tak dalej to może z 5 % wie kto jest mistrzem,co to jest UFC itp.Tam nie ma MMA w otwartej TV.
 
To ze nie ma w otwartej to nie znaczy, ze w innej nie ma. Swoja droga powiedz, w jakich krajach na swiecie MMA jest tak powszechne, ze pokazuja je w otwartej telewizji???Nie wiem, jak mozna pisac, ze w kolebce Vale Tudo MMA nie jest popularne. To, ze USA jest liderem na rynku swiatowym nie znaczy, ze w Brazylii nic sie nie dzieje.
 
Gwarantuje ci że jak np. Roberto Carlos wziął by się za MMA i walczył z tamtejszym Najmanem, to też ten sport by leciał w publicznej. Swoją drogą, chciał bym zobaczyć soccer kicka w wykonaniu Roberto xd.
 
Back
Top