MMA niepublikowane teksty publicystyczne

SirSuchar

Oplot Challenge
Welterweight
Witam. Mam trochę nietypową sprawe.
Czy znajdzie się ktoś posiadający jakieś niepublikowane arty na temat MMA(lub tematyka sportowa) i mógłby się ze mną nimi podzielić?
Na jutro muszę oddać 6 prac na zaliczenie i mam mega spine(wiem że to nieuczciwe ; ) ).
Będę wdzieczny za każdą pomoc. Pozdrawiam
 
Ale on chce niepublikowane, a kokos to ciągle swoje tekściki pokazywał publicznie. No chyba, że podczas swojej nieobecności pisał do szuflady, to może jak skontaktuje się z nim mailowo to coś mu podeśle :)
 
Wiem że sporo ludzi wrzuca swoje arty na to forum jednak bez zgody autora nie wykorzystam ich: )
 
A czy bez logowania do forum użytkownik może przeczytać jakiś art zamieszczony tutaj ? (np. przy pomocy wyszukiwarki google?)
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/waga-ciezka-zyje
http://cohones.mmarocks.pl/topic/goraczka-sobotniej-nocyNie wiem czy Ci się przyda, ale jesli chcesz to wykorzystaj.
 
"niepublikowane arty na temat MMA"


Ale dotyczące czego dokładniej? Historii MMA (tego jak powstało) ? Reguł dotyczących tego sportu? Tego którzy zawodnicy są uważani i byli uważani za najlepszych? Organizacji promujących ? Dotyczace najnowszych newsów?


Na Twoim miejscu bym poszukał w google wpisując "MMA" i na wikipedii. Jeśli praca ma być niepublikowana wcześniej to spróbuj ubrać to własnymi słowami. Dodatkowo poczytaj na forum artykuły podobne do tych co przesłał Malinowsky i pozmieniaj szyk wyrazów, dodaj synonimy itd (wtedy żaden plagiat.pl tego nie znajdzie).


Chyba nikt z tego forum nie założy Ci sprawy za wykorzystanie do pracy szkolnej artykułów jego autorstwa :P


Widzę że na forum jesteś od 2010 roku, więc śmiem twierdzić, że masz pojęcie w temacie.
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/o-w-stope-strzelaniudo tego wejdź w zakładke forum mma i tam są newsy użytkowników i poszukaj sobie co Ci odpowiada
 
Kurczę, ale on chyba szuka takich nigdzie niepublikowanych, nawet na forum lub necie, bo takie można znaleść łatwo w google i ściema wykryta. Jeśli dobrze rozumiem oczywiście.To nie wiem,oczekujesz, jakichś artykułów, które ktoś sobie pisał, ale nigdzie i nigdy nie wrzucał do neta?
 
To co on chce artykuły, które ktoś sobie napisał w wordzie i zostawił na dysku ?? to chyba nic takiego nie znajdziesz kolego, jeśli o to Ci chodzi
 
Dziekuję za odzew Panowie : ) !
Załatwiłem sprawę inaczej .
W końcu od czego ma się znajomych w redakcjach sportowych ; )
Pozdrawiam i do zobaczenia w Płocku !!
 
Back
Top