MMA Attack jak Affliction?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
Kto by sie spodziewał, że KSW wyrośnie tak mocny konkurent, który podkupi im jedną z największych gwiad (Najmana), i w dodatku wyłoży kasę na takie nazwiska jak Kita, czy Grabowski, którzy nie dogadali sie wczesniej z organizacją Martina i Kawula. Przypomina to trochę nie dawny kłopot UFC. Od tak, wypromowanej i ubitej juz marce w stanach, wyrasta konkurent, który jest gotów przepłacić na wejściu, by zdystansować rywala. Pytanie czy skoczy sie to tak samo 2 gale i do domu, bo jednak sama marka KSW jest za silna, by ja przebic, a dla 2 wielkich nie ma miejsca na rynku. To, że KSW na tym straci jest pewne. W tym samym miesiacu maja gale. Konkurencja nie przypadkowo wybrala ten termin. Ida na wojne, chca przejac nr 1, szybko...
 
Ja bym się powstrzymał z przedwczesną oceną ich przyszłośći, przynajmniej do pierwszej gali.
 
Przede wszystkim na pewno nie przeplacają zawodników, bo w polskim MMA to chyba nie możliwe... :D
 
@ananas80



Chwile cie nie bylo, myslalem, ze wyjechales do babci na wakacje i zaczales wygrywac zycie, a tu jednak kolejny odkrywczy temat.



Proponuje zebys zalozyl nowy, oto kilka propozycji dla Ciebie: "oranżada jak coca cola?", "mleko jak kefir?", "Ameryka jak Polska?".
 
ksw troche traci Nastula Wronski najman i Grabowski i Kita i Drwal ci trzej waczą dla mma attack i jeszce tvn no rosnie rywal dla ksw
 
wiem, ze nie ktorzy nie lubia moich tematow. ale chyba kazdy redaktor ma jakis wrogow :)
 
chcialbym jeszcze powiedziec, ze krok po kroku mam zamiar zostac najlpepszym redaktorem na swiecie opisujacym MMA. najpierw jednak musze zostac najlpszy w PL.
 
Ja tam życzę chłopakowi powodzenia. Chciałbym, żeby najlepszy redaktor na świecie opisujący MMA był moim rodakiem i pisał posty na tym samym forum co ja. Oczami wyobraźni już widzę te wszystkie dupeczki, które polecą na blask jego fejmu, w którym mam zamiar się grzać przez długie lata jego kariery.
 
forrow-dreams.gif
:-)
 
dzieki za poparcie! jak juz cos robie, to na 100%. kolejny felioton jest bardzo mozliwy.
 
''krok po kroku..'', ''jak juz cos robie to na 100%'' czy tak samo nie mówił ten koles od skory?:)
 
Kokos80 ja tam do Ciebie nic stary a raczej młody nie mam ale masz tematy jak z Onetu. W ciemno wiem który wątek Ty założyłeś. Są zawsze w jednym stylu i zapowiadają fascynującą konwersację na bardzo poważny temat. :-)
 
Zgadzam się z Shogunem. Dodam również od siebie, że uważam takie zakładanie postów za zbędne, robione na siłe , aby zabłysnąć. Wstawisz profil zawodnika, filmiki z walk - napewno wszyscy będą z siebie dumni , ananasie. I nie wkręcaj, że chcesz być redaktorem, bo niektórzy uwierzyli...
 
Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje redaktor z naszego klubu! Niech żyje nam!!!



A tak na poważnie... to sie nie da... xD
 
wiem, ze nie ktorzy nie daj mi szans. ale jak ciezko pracuje nad swoim warsztatem, dajcie mi czas, a bede najlepszym redaktorem.
 
Back
Top