MMA Attack jak Affliction?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
Kto by sie spodziewał, że KSW wyrośnie tak mocny konkurent, który podkupi im jedną z największych gwiad (Najmana), i w dodatku wyłoży kasę na takie nazwiska jak Kita, czy Grabowski, którzy nie dogadali sie wczesniej z organizacją Martina i Kawula. Przypomina to trochę nie dawny kłopot UFC. Od tak, wypromowanej i ubitej juz marce w stanach, wyrasta konkurent, który jest gotów przepłacić na wejściu, by zdystansować rywala. Pytanie czy skoczy sie to tak samo 2 gale i do domu, bo jednak sama marka KSW jest za silna, by ja przebic, a dla 2 wielkich nie ma miejsca na rynku. To, że KSW na tym straci jest pewne. W tym samym miesiacu maja gale. Konkurencja nie przypadkowo wybrala ten termin. Ida na wojne, chca przejac nr 1, szybko...
 
Ja bym się powstrzymał z przedwczesną oceną ich przyszłośći, przynajmniej do pierwszej gali.
 
Przede wszystkim na pewno nie przeplacają zawodników, bo w polskim MMA to chyba nie możliwe... :D
 
@ananas80Chwile cie nie bylo, myslalem, ze wyjechales do babci na wakacje i zaczales wygrywac zycie, a tu jednak kolejny odkrywczy temat.Proponuje zebys zalozyl nowy, oto kilka propozycji dla Ciebie: "oranżada jak coca cola?", "mleko jak kefir?", "Ameryka jak Polska?".
 
ksw troche traci Nastula Wronski najman i Grabowski i Kita i Drwal ci trzej waczą dla mma attack i jeszce tvn no rosnie rywal dla ksw
 
wiem, ze nie ktorzy nie lubia moich tematow. ale chyba kazdy redaktor ma jakis wrogow :)
 
chcialbym jeszcze powiedziec, ze krok po kroku mam zamiar zostac najlpepszym redaktorem na swiecie opisujacym MMA. najpierw jednak musze zostac najlpszy w PL.
 
Ja tam życzę chłopakowi powodzenia. Chciałbym, żeby najlepszy redaktor na świecie opisujący MMA był moim rodakiem i pisał posty na tym samym forum co ja. Oczami wyobraźni już widzę te wszystkie dupeczki, które polecą na blask jego fejmu, w którym mam zamiar się grzać przez długie lata jego kariery.
 
forrow-dreams.gif
:-)
 
dzieki za poparcie! jak juz cos robie, to na 100%. kolejny felioton jest bardzo mozliwy.
 
''krok po kroku..'', ''jak juz cos robie to na 100%'' czy tak samo nie mówił ten koles od skory?:)
 
Kokos80 ja tam do Ciebie nic stary a raczej młody nie mam ale masz tematy jak z Onetu. W ciemno wiem który wątek Ty założyłeś. Są zawsze w jednym stylu i zapowiadają fascynującą konwersację na bardzo poważny temat. :-)
 
Zgadzam się z Shogunem. Dodam również od siebie, że uważam takie zakładanie postów za zbędne, robione na siłe , aby zabłysnąć. Wstawisz profil zawodnika, filmiki z walk - napewno wszyscy będą z siebie dumni , ananasie. I nie wkręcaj, że chcesz być redaktorem, bo niektórzy uwierzyli...
 
Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje redaktor z naszego klubu! Niech żyje nam!!!A tak na poważnie... to sie nie da... xD
 
wiem, ze nie ktorzy nie daj mi szans. ale jak ciezko pracuje nad swoim warsztatem, dajcie mi czas, a bede najlepszym redaktorem.
 
Back
Top