MMA Attack 3

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Beznazwy-1.jpg
Ponieważ podano datę, miejscowość i miejsce gali to warto chyba taki temat założyć tymbardziej, że pojawiają się już tematy typu: "Rywal dla Koksa" oraz liczne pytania użytkowników o Polaków na tej gali oraz o ich rywali.Póki co właściciel federacji p.Dariusz Cholewa podał do informacji publicznej 3 nazwiska które prawdopodobnie pojawią się na gali MMA Attack 3, a mianowicie: Damian Grabowski, Tomasz Drwal, Peter Sobotta.Na dzień dzisiejszy pod znakiem zapytania stoi walka typu "freak-fight" gdzie mają się zmierzyć kulturysta Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika i trener MMA Mirosław Okniński.Transmisję z gali pokaże telewizja Polsat.
 
A mnie się wydaje, że MMA A 4 bo Pan Dariusz mówił, że będzie z większą pompą, na większej hali i wgl, trzymam za słowo.Dla mnie w piórkowej może pojawić się: Radek PiechnikCiężka: OmielańczukPółciężka: MysiałaŚrednia: LewońPółśrednia: Jocz lub RadomskiLekka: Held
 
Mam nadzieję, że szeregi MMA Attack zasilą: Marcin Held, Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Mariusz Abramiuk i Paweł Wolak.
 
Ja liczę głównie na znane już z poprzednich edycji nazwiska ale szczególnie na wypasionego rywala dla Damiana i kogoś sensownego dla Drwala, do tego Peter, Strus i jest groobo. Pewnie Sztanga, Pioskowik, może Górski.
 
eliano55 - faktycznie miało nie być freak show, ale weź pod uwagę, że konkurencja nie śpi. KSW kontaktowało się z Koksem, więc podejrzewam, że Cholewa wiedząc co w trawie piszczy postanowił utrzymać przy sobie Burneikę. W dodatku pewnie Polsat miał sporo do powiedzenia w tej kwestii. Tak poza tym, uśmiecham się pod nosem kiedy przypominam sobie wywody Kawulskiego o pogardzie dla procesu podkradania sobie zawodników... ;)
 
Doozy - Pioskowik odpada, podobno kontuzja wykluczyła go na dość długo. Peter,Drwal i Damian już zapewniają porządną rozpiskę :) A znając MMA Attack,rywali będą mieli na poziomie. W reszcie karty widział bym Strusa,Abramiuka,Hallmana(rozmowy trwają) i Radomskiego. Z zagranicznych rywali chciałbym aby wystąpił McGregor dla Hallmana, Charitonow dla Damiana, Peter z JT Money,Drwal z jakimś Santiago albo Leitesem,Mario z Reedym i Piotrek być może z niedoszłym Rafiqiem czy jak mu tam:] Radomski mógłby zawalczyć z Carlosem Da Silvą lub Suarezem.A co do Wolaka to Górski na początek :) Tylko pytanie,czy lepiej na mniejszej gali MMAA 3 czy na zapowiadanej,wypasionej MMA4. Może lepiej na wrześniowej, z tego względu,że nie ma tam freaka, ale jest otwarty Polsat,więc Wolak może przyciągnąc kilka osób.
 
Tak pomyślałem..
Jak myślicie - udałoby się sprowadzić Cole'a Konrada dla Damiana ? Czy będzie podobnie jak w przypadku Hectora plus inna sprawa, że Damian nie pracuje już z Bellatorem.
 
Konrad to beznadziejny pomysł. Raz, że ma mega nudny styl walki, a dwa, że Damian będzie miał małe szanse z nim. Niech dadzą mu Kharitonova, Arlovskiego albo Sylvię. To byłby hit. Nie mówię, że z każdym by wygrał, ale szanse byłyby wyrównane. Dla Drwala Cyborg i będziemy mieli dwie fajne, walki wieczoru. Do tego gdyby się udało z Wolakiem to byłby moim zdaniem wielki sukces organizacji.Natomiast co do walki Koksu vs Okniński. Dla Koksa zdecydowanie zły wybór, on powinien dostać przeciwnika w zasięgu, a więc kogoś podobnie jak on nie mającego wcześnej do czynienia z mma. Przegra na 100% tą walkę. Co do Mirka - wcześniej miałem go za świetnego trenera, który najpierw robi, potem myśli, dlatego niekiedy zdarzają mu się głupie wypowiedzi. Teraz moje zdanie o nim jest następujące - mentalny wieśniak z parciem na szkło i nic więcej. Nie powinien przyjmować tej walki, ale tak to jest jak za wszelką cenę chce się wypromować swoją osobę.Kawulski miał rację, kiedy powiedział o Mirku coś w tym rodzaju: "ten człowiek cierpi, ponieważ jest bardzo nieistotną częścią czegoś co bardzo kocha".
 
I'm injury free and I want to fight on this card against any of the featherweights. Radoslaw Piechnik, Mariusz Abramiuk or any other fighter. Believe me any fight will be a good fight.
 
wp.pl:

Kilka dni temu informowaliśmy, że "Hardkorowy Koksu" postanowił kontynuować swoją przygodę z MMA. W środę z kolei gruchnęła informacja, że Litwin zmierzy się Mirosławem Oknińskim, trener, z którym jest w konflikcie.


Wiadomość tę potwierdził nawet sam zainteresowany, czyli Mirosław Okniński. Nie potwierdza jej jednak właściciel organizacji MMA ATTACK. - Takie starcie w ogóle nie jest brane pod uwagę - mówi nam Cholewa.


Właściciel MMA ATTACK potwierdza również informacje, które przekazał nam kilka dni temu. Wciąż nie wiadomo, czy Burneika będzie walczył na najbliższej gali MMA ATTACK (gala nr 3 odbędzie się 29 września w Zielonej Górze - przyp. red.), czy na gali MMA ATTACK 4.


Wszystko jest uzależnione od zakontraktowania rywala dla Burneiki. Jeśli organizacji MMA ATTACK uda się znaleźć przeciwnika odpowiednio wcześnie, to wtedy zapadnie decyzja dotycząca startu Litwina na wrześniowej gali.
 
Wielki meczmejkerze Eskobarze, jak widzisz wyżej Reed chce walczyć, ulituj się nad nim. :-)A tak poważnie, to fajnie byłoby zobaczyć go na MMA Attack 3.
 
RADEK PIECHNIK - PAUL REED to musi się stać. Zobaczymy jak pójdzie Radkowi na gali Fedor-Rizzo
 
@kaczka41Hah, Reed polubił Twój fanpage, teraz musisz załatwić mu walkę. :-)
 
Samo "zalajkowanie" to trochę za mało. Ale oki, postaram się go wkręcić do 3-ki.Reed, now U can choose your opponent and then we'll add this match on the fight card (Mma Attack 3)
 
I am praying Piechnik wins on M1 or at least he looks good. Ive seen him fight live twice, he's an exciting fighter. Trust me this fight would be hard and exciting.
 
Back
Top