MMA Attack: 3 rundy po 5 minut

RaphTaba

ONE FC
Middleweight
Oficjalnie ogłaszamy, że odnastępnej gali MMA Attack walki będą toczone w wymiarze: 3 rundy po 5 minut, zgodnie ze światowym standardem, jaki mamy np. w największej organizacji MMA- UFC.Według nas wprowadzenie takiego wymiaru czasu walk spowoduje, że zawodnicy zagraniczni będą się czuć bardziej komfortowo na galach MMA Attack. Z kolei polscy zawodnicy walcząc w wymiarze 3x5 minut, będą lepiej przygotowani do walk nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Co za tym idzie MMA Attack chce umożliwić w przyszłości starty zawodnikom w największych federacjach świata, między innymi w UFC.Chcemy również zaznaczyć, że według nas czołówka polskich zawodników, jakich chcemy oglądać na galach MMA Attack, jest gotowa kondycyjnie na taki właśnie wymiar czasu.Mamy nadzieje, że nasza decyzja zadowoli fanów.


http://www.mma-attack.com/news/32/72/3-rundy-po-5-minut.html
 
No i git. Według mnie ksw powinno się zacząć bać. Klatka + 3x5 i bez wałków mówi samo za siebie.ksw robi się bardziej na Pride'a a MMAA na UFC.
 
BRAWO ! A Martin niech sobie gada że standardy są niepotrzebne a walki nudne. Kij mu w oko, oficjalnie dissuję M.Lewandowskiego ! Propsy panie Darku !
 
Back
Top