MMA Attack 2 - podsumowanie userów

No właśnie streamów się nie ewidencjonuje, bo są nielegalne. A mogłyby być dobrym argumentem pana Cholewy podczas pertraktacji z Polsatem nad wrzuceniem MMA Attack do kanału otwartego.
 
parafrazujac klaskyka "milion nie padl, ale i tak jest zajebiscie"







Kliczko - Chisora na Polsacie Sport mieli 0,5 mln.
 
Nie wiem, jakoś mam większy szacunek do niego niż Kawula i Lewandowskiego, którzy w dupie mają prawdziwych fanów mma.
 
reklamy ogladaja.







przynosza tak samo pieniadze jak ludzie ogladajacy gale u znajomych (a ci chyba sa wliczani?)
 
Gdzie jest Kokos wiesczący niepowodzenie tej gali? 750tys widzów przed TV do 19 8,5 tys w Spodku, ja się pytam jak to miało się nie udać?
 
Wydaje mi się, że chyba jednak nie przynoszą bo stawka za czas reklamowy opiera się na oglądalności danego kanału a nie jego nielegalnych streamów?
 
@Bubi



Przeciwienstwem suki jest "słodziaczka" ? Powiem bezpośrednio. Było wiele szmat, a mało kobiet z klasą. Oczywiście po wyglądzie nie można oceniać :)
 
Pamięta ktoś wynik mma attack 1 ? Ale ogólnie widać że wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko pogratulować :)
 
Fijałka vs Stringer - szkoda Michała, bo to bardzo dobry i twardy zawodnik ale przegrać w takim stylu i z tak znakomitym zawodnikiem jak Stringer to żaden wstyd. Jedno co bardzo rzuciło mi się w oczy to kondycja Sztangi, która była więcej niż fenomenalna w tej walce. Po 15 minutach bardzo wyczrpującego boju w klinczu i parterze Michał udzielał wywiadu bez żadnej zadyszki. Tylko pozazdrościć takiego zdrowia. Czuję, że Fijałka jeszcze nie jednego oklepie i może nie w UFC ale zrobi jeszcze karierę w tym sporcie.



Burneika vs Najman - pisałem w temacie z ważeniem (nie było tematu z typowaniem), że kompletnie się nie zdziwię jak ta walka wyjdzie poza pierwszą rundę przy oczywistej już przed walką taktyce Najmana, czyli uciekaniem dookoła klatki. Szkoda, że nie mam konta na tobet bo bym ładnie pomnożył mamonę. Dobrze, że chociaż obstawiłem Koksa na betathome jak był jeszcze za 2,50 i ładnie mi się pomnożyła część kuponików. Co do samej walki nie ma co się wypowiadać ale bardzo się cieszę, że wygrał Robert, bo choć jego żarty kompletnie mnie nie śmieszą, to naprawdę megapozytywny koleś. Oby tylko tą przygodę z MMA potraktował jako jednorazowy epizod bo rozmieni na drobne swój fejm i będzie lipa.



Grabowski vs Sanchez - Damian to jest klasa zawodnik i przede wszystkim klasa człowiek. Gdybym był polskim promotorem MMA to Grabowski byłby moją najważniejszą inwestycją. Umiejętności, ciekawy styl walki, elokwencja, charyzma i mega dobre podejście do walk, czego chcieć więcej?



Reszta walk już mnie tak nie iteresowała. Mega dobrą akcje zrobił Sobotta z tym przejściem z kimury do wejścia za plecy. Czysta poezja.
 
MMA Attack 1 - niecałe 240 tysięcy, w piku (przy walce Salety) było, jak się nie mylę, ok. 350 tys, ale to była pierwsza gala i TVN Turbo, także nie ma co ze sobą porównywać chyba.
 
Ponad 400 tysięcy osób oglądało średnio całą galę MMA Attack 2, która odbyła się 27 kwietnia 2012 w katowickim Spodku - wynika z badań przeprowadzonych przez firmę AGB Nielsen Media Research. To niezły wynik. Największym hitem transmisji - czego można się było spodziewać - był pojedynek Hardkorowy Koksu vs. Marcin Najman. W kanale Polsat Sport zobaczyło go blisko 750 tysięcy widzów. Dla porównania zwycięstwo Damiana Grabowskiego nad Eddie'em Sanchezem widziało ok. 455 tysięcy fanów MMA.



Wszystko to oznacza jedno: następna gala MMA Attack - o ile rzeczywiście federacja ta nadal będzie współpracować z tą sama stacją - pojawi się najprawdopodobniej w otwartym kanale Polsatu. A już na pewno pojedynki z głównej karty MMA Attack 3, która ma być zorganizowana w październiku 2012.
 
nie no lepszy był Lenartowicz niż ten poobwieszany z KSW tylko głupio zapowiadał te "stoczył 8walk z czego dwie przegrał a jedna zremisował" No bo już własnego stylu od nikogo nie wymagam - wszyscy musza przeciągać samogłoski i wyć jak krowy. A gala fajnie wyglądała i tak oto w krótkim czasie ksw zostało dogonione a może i przegonione nawet, kto wie. Jeszcze tylko poziom walk podniesć o jedna kreske w górę czyli zrezygnować z napakowanych fanów koszulek i tatuaży na rzecz potrafiących się bić.... Aha
 
Co do Lenartowicza to pokazał, że ma potencjał, ale jeszcze jest kilka rzeczy do poprawy. Czasem niepotrzebnie przeciągał, mieszał angielski z polskim, wyczytywanie statystyk też jest do doszlifowania. Mimo wszystko zostawił pozytywne wrażenie i jeśli wprawadzi korekty to będzie super. :)
 
Back
Top