MMA 3CITY

enteryoname

BAMMA
Light Heavyweight
Które kluby w Trójmieście polecacie żeby hobbistycznie potrenować sztuki walki? MMA + BJJ (opcjonalnie)
Czy np. klub Forfit Gdańsk będzie niezłym wyborem?
 
Ja słyszałem, że Forfit jest najlepszy na MMA. Sam kiedyś chodziłem na ATW (przestałem z powodów zdrowotnych i od tamtej pory już nie trenuje), ale teraz jest tam chyba słabo z aktywnością. Jeszcze jest PowerPit gdzie jest zajebisty trener od BJJ (był też trenerem BJJ na ATW), ale moim zdaniem na Forficie lepszy trener od MMA (a na pewno z dużo większym doświadczeniem).
 
Last edited:
Mad droga, Mighty Bulls, Forfit. Masz jeszcze Baltic FIghters i PowerPIT. Zależy, czego oczekujesz. Ja teraz trenuje rekreacyjnie i jeśli chodzi Tobie o to samo polecam Powerpit. Jak chcesz sparowac dużo i zająć się tym poważnie to polecam pozostałe. Aa i jeśli chciałbyś treningi indywidualne to na powerpicie widuje Marcina Pionke, który takowe prowadzi.
 
Żeby nie otwierać osobnego tematu i uniknąć zaśmiecania wolę zapytać tutaj.
Czy na forum są jakieś opinie na temat Studia Sylwetki Forfit w Gdańsku? Cennik wydaje się być spoko, warunki również. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej? Polecić, lub nie?
 
Żeby nie otwierać osobnego tematu i uniknąć zaśmiecania wolę zapytać tutaj.
Czy na forum są jakieś opinie na temat Studia Sylwetki Forfit w Gdańsku? Cennik wydaje się być spoko, warunki również. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej? Polecić, lub nie?
Sprzęt i warunki bardzo dobre. Nie wiem kto teraz tam prowadzi zajęcia i ile ludzi tam chodzi, ale kiedyś mieli sporo osób.
 
Jeśli chodzi o Forfit to tam zawsze się zbierała mocna paka. Obecnie z tego co kojarzę to bjj/mma prowadzi Aleksander Georgas, zawodnik Mighty Bulls Gdynia

Boks prowadzi - Dariusz Gumowski, mistrz polski juniorów z 1984r., świetny szkoleniowiec

Zdaję się, że K1 prowadzi Michał Wlazło (tu nie jestem do końca pewny)

Warto iść i przekonać się na własnej skórze ;)
 
Back
Top