Mistrzostwa Świata Rosja - 2018

tinc

UFC
Lightweight
Mistrzostwa Świata Rosja - 2018

Mundial-2018-w-Rosji-Jason-Derulo-stworzyl-oficjalny-hymn-mistrzostw-swiata!_article.jpg


4ab8b450-dc60-489e-a7d5-5467ddd6caae.jpg


Otwarcie: 14 czerwca 2018, Moskwa (Luzhniki)
Zamknięcie (finał): 15 lipca 2018, Moskwa (Luzhniki)
Liczba drużyn: 32
Liczba stadionów: 12 (w 11 miastach)

pj3804-jpg.jpg




o wszystkim co dzieje się wokół mundialu ~
 
Mocno liczę, że Milik odpali na tym turnieju. Limit pecha wyczerpany, czas na przenoszenie gór. Walka o wyjście z grupy będzie napewno. Nie powinno dziwić 2 jak i 4 miejsce w grupie. Ostatni czas dla najważniejszych grajkow naszej repry to lekki rollercoaster...nic tylko liczyć na to, że się zmobilizuja i trafią z formą
 
Co do naszych - po EURO byłem pełen nadziei na przyszłość, ale rzeczywistość ciut zweryfikowała mój optymizm. W porównaniu z kadrą, która wywalczyła ćwierćfinał na EURO to czuć, że piłkarsko jesteśmy trochę słabsi niż wtedy. Najbardziej boli mnie fakt, że nasze największe gwiazdy z tamtego turnieju, jak Krycha i Kapi odbiły się od ścian w klubach, które miały podbić. Jednak wyjście z grupy jest w naszym zasięgu. Cieszy fakt, że młodzi, jak np. Kownacki, Bednarek radzą sobie w dobrych ligach. Milik zaczął grać i to z dobrymi skutkami. Wogóle najwięcej siły naszej repry idzie chyba z Serie A. Mecze towarzyskie pokażą coś więcej.

Co do faworytów to stawiam na Hiszpanów, Francuzów lub Brazoli. Jak zwykle na pohybel Niemcom i ruskim. Mam nadzieję, że tych drugich Mo Salah odstrzeli już w fazie grupowej. Belgowie w końcu jadą na turniej z dobrym trenerem, choć nie powołanie na MŚ Naingollana uważam za dziwne. Anglia ma na tyle ciekawą kadrę żeby zagrać lepiej niż nas przyzwyczaili.
 
jest dobrze, mam bardzo pozytywne odczucia co do wystepu naszych

mam nadzieje ze zagramy na 2 napastnikow (Lewy, Milik)
fajnie ze jest teraz alternatywny wariant (juz testowany, z trojka nominalnych srodkowych obroncow)

srodek pola - Krycha i Zielu (Linetty)
obrona wiadomo - Glik, jesli Pazdan bedziesz w sztosie to widze go z nim w parze, jesli nie to moze Bednarek? byle nie Cionek
na bokach pomocy - Blaszczu i Grosik
bramka - Szczesny
boki obrony - Piszczu i mysle ze na lewa powedruje Bereszynski (Jedza, Rybus)

licze tez na mlodych, w szczegolnosci na Szymanskiego
 
Anglia ma na tyle ciekawą kadrę żeby zagrać lepiej niż nas przyzwyczaili.
anglia ma mase nowych ciekawych graczy których na poprzednich turniejach nie było, nie ma też na sobie pierwszy raz od nie pamiętam kiedy jakiejś wielkiej kreowanej presji + ma dobry team spirit wewnątrz drużyny - to może się udać
 
ja tam jestem za belgią i anglią. :fjedzia:
moi kochani holendrzy, ulubiona reprezentacja od euro 2008, się nie zakwalifikowała :jon:
 
Belgia vs Polska :antonio: Mam nadzieję, że dopiero w półfinale. Anglia? ::clintdis:: Fatalnie mi się nimi gra w fifie fuj
 
Back
Top