MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018- TEMAT DO TYPOWAŃ

Udało się w końcówce uniknąć ostatniego miejsca :crazy: trafiłem w całym turnieju aż 2 razy dokładny wynik...
 
Brawo dla zwycięzców i dziękuję wszystkim za dodatkową dawkę emocji i fajną, wyrównaną walkę! :gabi_much_love:
 
Gratulacje Janusz, dzięki pozostałym. Turniej się oglądało zajebiście a typowało przejebanie, ale mając w głowie hasło przewodnie typowego bukmachera następnym razem się odrobi.
 
Gratulacje dla zwycięzców. Ja się mogę pocieszać tylko, że nie było ostatniego miejsca
 
Gratulacje @JanuszWanZant , fajna inicjatywna, może na ligę mistrzów od fazy grupowej zrobimy coś takiego haha

Jak znajdzie się chętny na liczenie tego, to dlaczego nie? Ja mógłbym się zadeklarować wstępnie niby na to, ale nie wiem jaki rozkład zajęć będę miał w następnym roku i z jaką pracą to będę łączył, bo wtedy różnie z chęciami może być. Ale jeżeli byliby chętni do gry i ktoś jeszcze do liczenia, to warto pomyśleć.
 
Dobra oficjalnie.
1. @JanuszWanZant 350 zł + 200 zł na wydanie w sklepie extremehobby (dogaduj się z @Cloud co i jak) i ode mnie jeszcze Nutrition 100 % Whey Protein WPC 80, 900 g
2. @rash 100 zł + Cordygen 5
3. @VoRaNeK 80 zł + bandaże bokserksie

Podeślijcie mi numery kont i adresy żebym mógł wysłać paczki, [email protected]. Wszystko ogarnę jakoś na początku sierpnia.

Reszty nie wrzucałem bo po chuj jak nic nie dostaniecie :lol:.

PS. Ktoś by był chętny na takiego typera, ale Ligi Mistrzów, oczywiście wpisowe byłoby większe bo i meczy dużo więcej, a przez taki czas może uda mi się ogarnąć jakieś gifty dodatkowe. Kto chętny kurwa raz dwa trzy ?
 
Dobra oficjalnie.
1. @JanuszWanZant 350 zł + 200 zł na wydanie w sklepie extremehobby (dogaduj się z @Cloud co i jak) i ode mnie jeszcze Nutrition 100 % Whey Protein WPC 80, 900 g
2. @rash 100 zł + Cordygen 5
3. @VoRaNeK 80 zł + bandaże bokserksie

Podeślijcie mi numery kont i adresy żebym mógł wysłać paczki, [email protected]. Wszystko ogarnę jakoś na początku sierpnia.

Reszty nie wrzucałem bo po chuj jak nic nie dostaniecie :lol:.

PS. Ktoś by był chętny na takiego typera, ale Ligi Mistrzów, oczywiście wpisowe byłoby większe bo i meczy dużo więcej, a przez taki czas może uda mi się ogarnąć jakieś gifty dodatkowe. Kto chętny kurwa raz dwa trzy ?
Pięknie to wyszło, całkiem fajne sumki. Teraz każdy min. 10% na cele charytatywne bo jak nie to zgłaszam do skarbówki.
:mamed:

Ja w LM wchodzę również. Pewnie obejrzę jakieś 15% wszystkich meczów, ale chętnie się pobawię.
 
Back
Top