Mikser do szejków/suplementów

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Hej Panowie, chciałbym kupić mikser do owocowych szejków i może suplementów. Macie jakieś konkretne modele do zarekomendowania? Wiecie, banany, jabłka, kakao, białko.
 
Używam codziennie kielichowego.Praktycznie co około rok trzeba kupić nowy.
Jak tryby nie zaczną strzelać, to uszczelka puści,tudzież kielich nie wytrzyma w zmywarce. (musze jednak przyznac ze nigdy nie wydalem więcej niz rownowartosc 250 złotych).
Teraz mam ten z dyskoteką,każdy program inne podswietlenie :)

Głośny ale daje radę ze wszystkim.Nie przyzwyczajam się jednak.
 
Bierz taki kolo 100. Jak kolega wyzej wspomnial jak uzywasz pare razy w tygodniu to max rok zywotnosci, niezaleznie czy kupisz tanioszke za 120 czy jakiegos wypasa za 300.
 
to w sumie śmieszne z tymi nowymi mikserami, ja mam taki od rodziców, którego oni sami używali kilkanaście lat, ja używam, działa nic sie nie psuje, kiedyś to robili sprzęty
 
654.jpg


Taki polecam. :tiphatb:
 
BTW W biedrze jest elektryczny szejker do odżywek. Tego też nie chciałoby mi sie myć.
 
Kupiłem dzisiaj electrolux sport blender esb2500. Super sprawa. Miskuje od razu w bidonie z którego piję. Dał radę normalnie owoce przerobić na mus. Banan, jabłko, brzoskwinie, ananas i pomarańcz. Bidon nie cieknie póki co. Łatwo to umyć plus możnaby zmywarce. Zajmuje mało miejsca.

Polecam serdecznie.
 
Back
Top