Mike Tyson odpowiada na krytykę jego zestawienia z Jakiem Paulem. „Mam 58 lat – i co z tego?”

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
5OpII2Iujus-HD.jpg


Mike Tyson odpowiedział na krytykę jego zestawienia z Jakiem Paulem. Tyson nie widzi nic złego w zestawieniu z dużo młodszym Paulem, które odbędzie się na wypełnionym stadionie w Texasie.

Mike Tyson to legenda ringu bokserskiego, który ostatni raz walczył w 2020 roku. Wtedy w walce pokazowej zmierzył się z Royem Jonesem Jr. Teraz Bestia zawalczy z Jakiem Paulem, popularnym YouTuberem, Do ich pojedynku dojdzie 20 lipca na AT&T Stadium w Texasie w USA. Walkę zobaczyć będziemy mogli na platformie Netflix. Do starcia Tyson przygotowuje się z byłym trenerem legendarnego Andersona Silvy, Rafaelem Codeiro. W rozmowie z Reuters, Tyson krótko odpowiedział krytykom tego zestawienia, którzy wypominają mu jego wiek.

Mam 58 lat - i co z tego? Ogląda mnie ogromna ilość osób jak tylko mówię o walkach. Wszyscy, najbardziej sportowcy, są po prostu zazdrośni. Nie mogliby wyprzedać całego stadionu... Kto mając 58 lat wyprzedałby arenę na 80 tysięcy miejsc? Jak myślicie, dlaczego on chce się bić ze mną, a nie z innym rywalem? Wszyscy bokserzy chcą z nim walczyć! Jeśli jednak biłby się z nimi to nawet ich rodzice nie przyjechaliby na walkę.
Mike Tyson (BOKS 50-6-0, 44 KO) ostatni raz do ringu wszedł w pojedynku pokazowym. Na gali bokserskiej w listopadzie 2020 roku niejednogłośną decyzją sędziów zremisował on z inną legendą boksu, Roy’em Jonesem Juniorem. Bestia ostatnią zawodową walkę stoczył w czerwcu 2005 roku. Przegrał wtedy po szóstej rundzie z Kevinem McBride’em. Wcześniej Tyson w swojej karierze wygrywał między innymi z Brianem Nielsenem, Juliusem Francisem czy Francoisem Bothą, przegrywał natomiast z Evanderem Holyfieldem czy Lennoxem Lewisem. Przed walką z Tysonem Furym, wciąż mocno bijący bokser pomagał w przygotowaniach Francisowi Ngannou.

 
Prawda jest tak, że jego zna każdy - może się monetyzować do śmierci. W oczach wielu to dalej jest maszyna która w wieku 22-23 lat ubijała wszystkich jak leci. Moim zdaniem on przespał trochę tę drugą część życia, mógł się ogarnąć z 10 lat temu i być królem takich freakowych zestawień.
 
Czy są w sportach walki większe nazwiska od Muhamada Aliego i Mika Tysona? To jest niesamowite jakie silne marki powstały z ich nazwisk.
Alego jak już

wątpię by ktoś się do takiej sławy zbliżył jak ta dwójka
Szczególnie Tyson, o nim dzisiaj niektórzy opowiadają jak o mitycznej bestii
 
"Jak myślicie, dlaczego on chce się bić ze mną, a nie z innym rywalem? Wszyscy bokserzy chcą z nim walczyć!"
:Duke3d:
Bo liczy na duża kasę i dodatkowo na wygranie z legendą (wprawdzie już 58 letnią!!!)... a z dobrym nazwiskiem w boksie nie ma Jake żadnych szans, tym bardziej że walczy w wadze cruiser, mało popularnej w USA wadze, a Jake jak na przyszłego MŚ (we własnym mniemaniu:facepalm::lol:) preferuje starych, past prime i z niższych wag znanych rywali, najlepiej jeszcze z MMA... bo jak zawalczył już z młodym w sile wieku mocno przeciętnym pięściarzem/celebrytą Tommy'm Fury'm (bez ciosu) to zaliczył już porażkę... a ostatnio miał 2 no-name'ów pięściarskich (35 letnich bumobijów) (#289 i #320 BoxRec)
 
Dokładnie. Hejtować to można takiego Parnasse co dla hajsu jest w stanie zostać w KSW zamiast iść do UFC a nie Majka, który sobie dorabia na emeryturze miliony bez żadnego wysiłku.
 
IMG_1916.jpeg

Ciekawe o co tam chodzi z tym butem ortopedycznym na prawej nodze Majka. Czyżby jakiś mały zabieg i stad but pooperacyjny? Walka już w Lipcu, a tu taki kwiatek.
 
Back
Top