1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Miejsca w Atlas Arenie na KSW 17

Discussion in 'Forum MMA' started by Ruff Ryder, Nov 17, 2011.

1. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie

Panowie czy miejsce tej sceny gdzie wychodzą zawodnicy jest dokładnie odzwierciedlone wzgledem[​IMG] sektorów jak na zdjęciu czy jest przesunięta bardziej w prawo?

Ostatnio w Atlas Arenie miałem miejscówkę na sektorze S (teraz mam O) i z tamtej perspektywy już nie pamietam jak to wyglądało.

2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,063
    Punkty:
    3,790
    Nie wiem :-)

A tak z ciekawości: co Ci da takie info w sytuacji, gdy masz już bilet? Mogłes zapytać wcześniej i oczywiście bez osobnego tematu , np. W temacie o biletach na KSW itp.. (ew. w dziale "Pytania mma" :-) )

3. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Spoko kaczka pytałem się tych co wiedzą, albo mogą wiedzieć, więc może wypowie się teraz ktoś kto nie jest ograniczony intelektualnie?:-)

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Ruff Ryder poza osobami pracującymi przy produkcji gali nikt nie odpowie ci na to pytanie, bo prostu za każdym razem KSW sporo zmienia jeżeli chodzi rozmieszczenie takich elementów. Zresztą jutro ukaże się u nas wywiad z Martinem, który trochę o tym opowiada.

Share This Page