Michael Chandler: “Myślę, że jestem faworytem”

fusel

EFC Africa
Heavyweight

foto Dave Mandel / sherdog.com

Niemiecki portal GroundAndPound.de przepytał najbliższego rywala Marcina Helda, czyli Michaela Chandlera (MMA 5-0), w związku ze zbliżającym się startem turnieju wagi lekkiej organizacji Bellator Fighting Championships. Na pytanie kogo uważa za faworyta turnieju, zawodnik teamu Xtreme Couture “skromnie” odpowiedział, że siebie
icon_smile.gif
. A oto co powiedział na temat swego najbliższego rywala:
On jest młodym, ale doświadczonym zawodnikiem BJJ. Mam do niego dużo szacunku, ale myślę, że jestem lepszy w każdej płaszczyźnie.

Michael Chandler: “Myślę, że jestem faworytem”

sethcab

Shark Fights
Lightweight
Zsumowany rekord przeciwników Chandlera to 12-23.

Dla porównania Marcin w swoich 11stu walkach walczył tylko z dwoma przeciwnikami mającymi rekord poniżej .500

Kazik

Jungle Fight
Bantamweight
Oglądałem kilka walk Chandlera. Ma dobre g’n'p, ale wątpię że ma tak samo zaawansowane techniki parterowe jak Marcin. Moim zdaniem Marcin powinien wygrać tą walkę przez poddanie. Radząc Sobie z mocno bijącym Kosednarem czemu ma Sobie nie poradzić z Chandlerem.

invinciblekamil

Oplot Challenge
Welterweight
a powiedzcie jest gdzieś ten turniej w TV ? a poza tym jak ten turniej jest rozgrywany wszystko jednego dnia czy tylko po jednej walce będą chłopaki mieli i reszta na następnych galach ?

Yagiel

UFC
Lightweight
Turniej jest na mtv2 i na mma-tv. Na tej gali będą 2 walki turniejowe. Tak przynajmniej sądzę po tych turniejach które widziałem wcześniej.

Anonymous

NoLife FC
Fusel, ale w oryginale trochę więcej szczegółów zdradził. Trochę o strategi na walkę o jego planach w odbiorze pasa aktualnemu mistrzowi Bellataro, a samej koncepcji turnieju i o sparingpartnerach. Warto było troche więcej wrzucić.
Np sparingpartnerzy to : Maynard, Dunham, Hieron, Tyson Giffin, Kampmann, Pyle.

Ps. Fota nie wchodzi, bo pewnie z “zaprzyjaźnionego” Waszemu portalowi forum jest
icon_wink.gif

G

Guest

Guest
Myslenie niech zostawi myslicielom.Held przez KO 1 Runda(latajaca balacha na szczeke)

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
kaczka podejrzewam, ze zle wrzucasz.

1. Klikasz prawym na zdjecie, dajesz: "kopiuj adres obrazka"(bez zadnego img [/img])

2. Kopiujesz do: "adres obrazka" ale przed tym wciskasz ten domek(koło emotikonow) w opcjach tego edytora,

3. Powinno sie pokac z prawej jakie zdjecie wklejasz a potem to juz: "ok".

Yagiel

UFC
Lightweight
Shoocker, a może wrzuca na stronie a nie na forum ?
icon_smile.gif

Ja mam sporą nadzieje, że Marcin wygra turniej – jestem dużo bardziej spokojny niż przy występie Irokeza czy Damiana.

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
w przeciwienstwie do Irokeza, nie ciazy na nim tak ogromna presja sukcesu, a wydaje mi sie, ze wiekszosc uczestnikow turnieju, jest jak najbardziej w zasiegu Marcina.

Held przez poddanie 2 runda

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Kaczka ja wiem, ze mowil wiecej, bo byl to cykl “10 pytan”. Nie czulem potrzeby wrzucania wszystkiego, tylko ten fragment, ktory byl zwiazany z Marcinem.

PS. Jak czujesz potrzebe, to zawsze mozesz wrzucic calosc na forum.

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Tak naprawdę turniej jest bardzo mocno obstawiony, Marcin miał duże szczęście, że zestawili go właśnie z Chandlerem, który wg. mnie jest najsłabszym zawodnikiem z całej ósemki. Martwią mnie jedynie zapasy Amerykanina i jego przewaga fizyczna, ale Marcin da radę. Moim zdaniem dojdzie do finału, jeśli w półfinale jego rywalem będzie zwycięzca walki Woodard vs Vanier
icon_smile.gif

gcw

Oplot Challenge
Featherweight
moim zdaniem nie ma co byc nadmiernym optymista przed ta walka poniewaz ostatnio umiejetnosci naszych czolowych zawodnikow zostaly zweryfikowane przez zachodnia szkole zapasow i udowodniono nam ze team i sparing partnerzy rowniez maja ogromne, jesli nie kluczowe znaczenie a obydwa te aspekty sa na korzysc Chandlera

Miedziak

BAMMA
Welterweight
W Polsce jest tylu dobrych lekkich, że można by stworzyć naprawdę mocny team. Wszystko rozbija się o logistykę i pieniądze, czyli tak naprawdę himalaje do przekroczenia ;p