Michał Pasternak vs Piotr Szeliga i Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz na FAME 18

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FAME18.jpg


Organizacja FAME ogłosiła pierwsze pojedynki, do których dojdzie na najbliższej gali, FAME 18, już 20 maja w Łodzi. W starciach tych wystąpią Ewa Brodnicka i Michał Pasternak.

Michał Pasternak w ostatnich dwóch walkach przegrał - najpierw w pierwszej rundzie został poddany przez Karlosa Vemolę, a następnie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Adamem Kowalskim. Wcześniej „Wampir” na zasadach MMA pokonywał Kacpra Miklasza i Kornela Zapadkę, przegrywał natomiast z Łukaszem Sudolskim i Maciejem Różańskim. Starcia te Pasternak przeplatał z występami w walkach na gołe pięści, podczas których pokonywał między innymi Kacpra Miklasza i Marka Samociuka.

Przeciwnikiem Michała Pasternaka będzie Piotr Szeliga. 29-latek zadebiutował w walkach na gali FEN 28, gdzie pokonał Krystiana Pudzianowskiego. Kolejne starcia toczył pod szyldem FAME - na zasadach MMA przegrał z Piotrem Piechowiakiem i wygrał z Krzysztofem Ferencem, na zasadach kickboxingu znokautował Gabriela Al-Sulwiego i wygrał z Marcinem Wrzoskiem przez kontuzję rywala, na zasadach mieszanych natomiast przegrał z Normanem Parke’iem.

Do klatki FAME wejdzie również Ewa Brodnicka. Była mistrzyni świata federacji WBO w 2021 roku po raz pierwszy wystąpiła w walkach freakowych. Na HIGH League 1 przegrała z Anielą Bogusz przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Drugą walkę stoczyła na HIGH League 3, wtedy jednogłośną decyzją sędziów wygrała z Kamilą Wybrańczyk.

Przeciwniczką Ewy Brodnickiej będzie Marta Linkiewicz. 26-latka wszystkie swoje walki toczyła w organizacji FAME. Zadebiutowała w marcu 2019 roku, pokonując Monikę Godlewską. W kolejnych latach „Linkimaster” wygrywała z Kamilą Smogulecką, Martą Rentel, Kamilą Wybrańczyk i Karoliną Brzuszczyńską. Przegrywała dwukrotnie z Anielą Bogusz - w 2019 roku przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie, w 2022 roku niejednogłośną decyzją sędziów.

Na FAME 18 zobaczymy w walce wieczoru starcie Amadeusza Roślika z Kacprem Błońskim. Co ciekawe, po tym starciu może dojść do drugiego pojedynku - „Ferrari” ma w nim skrzyżować rękawice z Marcinem Dubielem.

Karta walk FAME 18:

Walki wieczoru:

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper Błoński

Karta główna:

Ewa Brodnicka vs Marta Linkiewicz
Michał Pasternak vs Piotr Szeliga - pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach

 
Ja nie ogarniam tego dlaczego ten pajac frajeri jest walką wieczoru? Kto na to czeka? Kto to ogląda? Chłop znowu imprezuje dostanie na dziurę od tego pierwszego i znowu będzie płakał że miał kontuzję, że nie trenował bla bla bla. Kto takich pajacy chce oglądać? I nie mógłbym nie wspomnieć o Wampirze. Jak to jest że walczą w k-1? Przecież prawilny trener nie walczy w k-1 tylko mma? Dlaczego walkę zaakcpetował? Tak terener akceptuje walki Michala bo to jego menadźer i to przyznał to więc niech nie pierdoli że nie wiedział. Dlaczego z Arkiem wrzoskiem czy nawet Tyburskim w k1 nie ale z Szeliga tak. Podwójne standardy? Żenada...

Ja to jako walkę wieczoru bym obejrzał Karasia vs Sobierajskiego 1 runda do upadłego i to by było widowsiko. Obaj pokazują serce i się biją a nie jak pajace z main eventow tylko płaczą ze kontujze lub nie trenowali.
 
Ja nie ogarniam tego dlaczego ten pajac frajeri jest walką wieczoru? Kto na to czeka? Kto to ogląda? Chłop znowu imprezuje dostanie na dziurę od tego pierwszego i znowu będzie płakał że miał kontuzję, że nie trenował bla bla bla. Kto takich pajacy chce oglądać? I nie mógłbym nie wspomnieć o Wampirze. Jak to jest że walczą w k-1? Przecież prawilny trener nie walczy w k-1 tylko mma? Dlaczego walkę zaakcpetował? Tak terener akceptuje walki Michala bo to jego menadźer i to przyznał to więc niech nie pierdoli że nie wiedział. Dlaczego z Arkiem wrzoskiem czy nawet Tyburskim w k1 nie ale z Szeliga tak. Podwójne standardy? Żenada...

Ja to jako walkę wieczoru bym obejrzał Karasia vs Sobierajskiego 1 runda do upadłego i to by było widowsiko. Obaj pokazują serce i się biją a nie jak pajace z main eventow tylko płaczą ze kontujze lub nie trenowali.
Nie to by nie było widowisko bo karaś dostałby w pizdę do 4 minuty i jego cardio chuja by tu dało. Sobierajski to pięściarz, maratończyk do tego wydaje mi się że sporo większy, jak nie wagowo to gabarytowo.
Karaś ledwo z filipkiem wygrał.
 
Nie to by nie było widowisko bo karaś dostałby w pizdę do 4 minuty i jego cardio chuja by tu dało. Sobierajski to pięściarz, maratończyk do tego wydaje mi się że sporo większy, jak nie wagowo to gabarytowo.
Karaś ledwo z filipkiem wygrał.
Tylko wiesz że walczył z kontują kolana co nie? Z takiego powodu gwiazdeczki padają i placzą a on walczył więc wiesz. A wagowo wydaje mi się że jest podobnie.
 
Tylko wiesz że walczył z kontują kolana co nie? Z takiego powodu gwiazdeczki padają i placzą a on walczył więc wiesz. A wagowo wydaje mi się że jest podobnie.
Ale rozmiarowo o głowę mniejszy jest, jak z kurduplem Filipkiem mieli podobne warunki.

Powiem ci szczerze że nie interesuje mnie z czym on walczył, założę się że Sobierajski jakby się przyłożył i chciał to by go skończył do 4 minuty.
Chłopie z kontuzją czy nie, męczył się z raperem który gdyby go 2 razy mocniej kopnął to by wygrał, BA! Filip Marcinek przegrał na własne życzenie bo zapomniał kopać, więc gdzie ten karaś się nadaje do maratończyka pięściarza, missmatch jak Materla - Janikowski.
 
Lodziara izi wygrana, przewrócić i przeleżeć, chociaż wygrana przed czasem też mnie nie zdziwi.

A to K1 w walce głodnego ziomala z Wampirem to jest wymysł teamu Pasternaka, czy prokurator tam krzyczał, że z zawodowcem to on nie będzie się w MMA bił jak jest w jego wadze?
 
Lodziara izi wygrana, przewrócić i przeleżeć, chociaż wygrana przed czasem też mnie nie zdziwi.

A to K1 w walce głodnego ziomala z Wampirem to jest wymysł teamu Pasternaka, czy prokurator tam krzyczał, że z zawodowcem to on nie będzie się w MMA bił jak jest w jego wadze?
Zawiedziony głodny ziomuś :antonio:
 
Lodziara izi wygrana, przewrócić i przeleżeć, chociaż wygrana przed czasem też mnie nie zdziwi.

A to K1 w walce głodnego ziomala z Wampirem to jest wymysł teamu Pasternaka, czy prokurator tam krzyczał, że z zawodowcem to on nie będzie się w MMA bił jak jest w jego wadze?
Szeliga z zawodowcami w MMA walczył tylko minute, jak Normus go udusił. Zresztą kulturysta Piechowiak też go wyjaśnił. A poza tym trenuje tylko z Kubiszynem, więc woli K1.
 
Szeliga z zawodowcami w MMA walczył tylko minute, jak Normus go udusił. Zresztą kulturysta Piechowiak też go wyjaśnił. A poza tym trenuje tylko z Kubiszynem, więc woli K1.
no tak, to w sumie układa się w logiczną całość, nie przestaje bawić mnie fakt ustalania zasad innych niż MMA w federacji (hehe), która nazywa się FAME MMA, a nie FAME K-1, czy cokolwiek innego

tylu okazów incydentu kałowego - bo nie wiem jak nazwać to inaczej - to dawno nigdzie nie widziałem
 
no tak, to w sumie układa się w logiczną całość, nie przestaje bawić mnie fakt ustalania zasad innych niż MMA w federacji (hehe), która nazywa się FAME MMA, a nie FAME K-1, czy cokolwiek innego

tylu okazów incydentu kałowego - bo nie wiem jak nazwać to inaczej - to dawno nigdzie nie widziałem
Już od wielu gal tytułują się jako FAME i nr gali. Mi to nie przeszkadza, bo frikowe walki lepiej się ogląda w K-1.
 
Już od wielu gal tytułują się jako FAME i nr gali. Mi to nie przeszkadza, bo frikowe walki lepiej się ogląda w K-1.
niby tak, ale z drugiej strony jak jest pełne mma, to przynajmniej nie ma dyskwalifikacji za to, że ktoś "przypadkiem" obala bo mu się popierdoliły zasady
 
Ja nie ogarniam tego dlaczego ten pajac frajeri jest walką wieczoru? Kto na to czeka? Kto to ogląda? Chłop znowu imprezuje dostanie na dziurę od tego pierwszego i znowu będzie płakał że miał kontuzję, że nie trenował bla bla bla. Kto takich pajacy chce oglądać? I nie mógłbym nie wspomnieć o Wampirze. Jak to jest że walczą w k-1? Przecież prawilny trener nie walczy w k-1 tylko mma? Dlaczego walkę zaakcpetował? Tak terener akceptuje walki Michala bo to jego menadźer i to przyznał to więc niech nie pierdoli że nie wiedział. Dlaczego z Arkiem wrzoskiem czy nawet Tyburskim w k1 nie ale z Szeliga tak. Podwójne standardy? Żenada...

Ja to jako walkę wieczoru bym obejrzał Karasia vs Sobierajskiego 1 runda do upadłego i to by było widowsiko. Obaj pokazują serce i się biją a nie jak pajace z main eventow tylko płaczą ze kontujze lub nie trenowali.
Ferrari jest tam największą gwiazdą, bo 90% kadry FAME to stypiarze
 
Lodziara izi wygrana, przewrócić i przeleżeć, chociaż wygrana przed czasem też mnie nie zdziwi.

A to K1 w walce głodnego ziomala z Wampirem to jest wymysł teamu Pasternaka, czy prokurator tam krzyczał, że z zawodowcem to on nie będzie się w MMA bił jak jest w jego wadze?
Linkiewicz ma dużo doświadczenia w parterze nie tylko z MMA. ::really::
 
Kurwa Famme k-1 mogli sobie nazwę strzelić, co gala jakeś hybrydy i dziwactwa. Wiadomo,że wampir by go kasztana w 20 sekund udusił to w k-1 gówno zrobii
 
Szeliga musiałby być zdrowo pojebany biorąc walkę w mma z zawodowcem, podczas gdy on sam nie trenuje mma. Frikowych walk w ogóle nie powinno być w mma, bo żaden nic nie potrafi i tylko leżą jak ofermy. W stójce to przynajmniej jakieś wiatraki wchodzą.
 
Ja tylko mam dwa marzenia - frajerri dwie przegrane z czego ta druga przez bardzo ciężki nokaut i Brodnicka obita przez Lodziewicz.
Tak by bylo dobrze … frajerri to pizderri.
A Brodnicka to tragedia . Tylko potop gorszy …te jej chodzone „walki” w boksie
Szkoda strzępić ryja , Clereesa Shields, Katie Taylor czy Amanda serrano z rękami w gipsie by tej polskiej cleopatrze zrobiły krzywdę
 
Ale będzie pizda jak degustator glutow ustrzeli Pasternaka jakims lujem. Pasternak mógł dorzucić do puli swój pas potężnej organizacji MMA VIP, który zdobył co prawda w MMA, a tu jest K1.
 
O k…

Ewa ,,Ponton’’ Brodnicka - kariera z ,,mistrzyni’’ świata w boksie do onlyfans i walki z Linkiewicz na FAME
( i pewnie zaliczy wpierdol bo to nie boks, w którym zreszta 90% rund przytulała się do przeciwniczek).

:mjsmile:
 
Szeliga musiałby być zdrowo pojebany biorąc walkę w mma z zawodowcem, podczas gdy on sam nie trenuje mma. Frikowych walk w ogóle nie powinno być w mma, bo żaden nic nie potrafi i tylko leżą jak ofermy. W stójce to przynajmniej jakieś wiatraki wchodzą.


Jedyna ciekawa walka.

Szalony reporter w ostatnim odcinku dał calą rozpiskę F18. Nic wielkiego jak zwykle.

Około 10 minuty chyba

 
Back
Top