Michał Kita vs Konstantin Gluhov na FAŁ 2

Thai

Shark Fights
Light Heavyweight
Podczas najbliższej gali FAŁ 2, która odbędzie się 26 marca w Łodzi, zobaczymy starcie dwóch znanych zawodników w drugiej walce wieczoru. Powracający na polskie ringi Michał Kita zmierzy się ze znanym z występów w Polsce Konstantinem Gluhovem. Walka, która odbędzie się w wadze ciężkiej będzie testem dla Michała Kity, czy nadal zasługuje na miano drugiego najlepszego ciężkiego w Polsce.
Kita, który na co dzień trenuje w Amsterdamie m.in. z Gegardem Mousasim, nie może zaliczyć roku 2010 do udanych. Początkowo niefortunnie przegrał walkę o miano najlepszego ciężkiego w Polsce z Damianem Grabowskim na gali BOTE 2, a następnie po bardzo dobrej walce, przegrał z obecnym zawodnikiem UFC Davem Hermanem na gali Bellator w Stanach Zjednoczonych. Teraz Michał Kita powraca do Polski, aby ponownie udowodnić swoją wartość. Jego przeciwnikiem będzie znany z walk w Polsce Konstantin Gluhov. Łotysz w swoich ostatnich dziewięciu pojedynkach przegrał tylko jeden, jednak jak sam mówi, planuje podtrzymać zwycięską passę. Kita natomiast chce szybko udowodnić, że nie przez przypadek jest czołowym zawodnikiem, a sam zapowiada, że walka z Głuhovem ma być szybkim zwycięstwem, które poprowadzi go do ważniejszych pojedynków. Michał Kita od dawna zapowiada, że czeka na rewanż z najlepszym polskim ciężkim, Damianem Grabowskim, jednak aby do niego doszło, musi on wpierw pokonać bardzo mocnego zawodnika w postaci Łotysza, Konstantina Gluhova.


Kontrakty na walkę zostały podpisane i jak zapowiadają organizatorzy, w ringu zobaczymy nie tylko świetną walkę, ale i znane postaci. W narożniku Polaka stanie gwiazda DREAM i były mistrz wagi półciężkiej Strikeforce, Gegard Mousasi, który podczas gali spotka się z fanami.
 

PawelSzymon

Shark Fights
Light Heavyweight
mega wiadomosc, no jezeli nie bedzie zadnej transmisji to trzeciej odsłony fał nie bedzie
 

GLF

KSW
Light Heavyweight
No zestawienie super, zanosi się na nokaut. Jak przeciwnikiem Bedorfa będzie Lloret to mamy dwie walki w dywizji ciężkiej z liczącymi się Europejczykami.
 

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Świetne zestawienie - nie tylko mocny jak na europejskie warunki rywal dla Kity, to jeszcze walka zapowiada się na efektowną.
 

krzychu83

Jungle Fight
Bantamweight
No nieźle sie marzec zapowiada , jeszcze żeby FAŁ można było gdzieś w telewizji na żywo zobaczyć
 
Top