Michał Kita-Valentijn Overeem (video)

Anonymous

NoLife FC
6325885769_d8e61c0a81_z.jpg




Z "małym" opóźnieniem, ale w końcu jest:
 
No nie było tematu z walką Kity, później Michał narzeka, więc aby był i wilk systy, i owca cała - założyłem temat z walką
 
Temat był,bo ja oglądałem tą walkę na tym forum :) Ale w sumie, jak będzie kilka tematów z tym samym, to może teraz nikt się nie obrazi i nikt nie będzie miał pretensji,że się je zamyka,mimo tego,że w kilku innych jest już zagorzała dyskusja:)







edit: dobrze,że wstawiono zdjęcie,jakby ktoś sie nie domyślał :D
 
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30433:kita-o-ufc-polskich-galach-swojej-przyszoci-dgrabowskim-i-nie-tylko-&catid=48:ksw-news&Itemid=74


to tak jakby ktoś nie był zorientowany :)
 
Ze zdjęciami to teź śliska sprawa, kiedyś jeden użytkownik miał pretensje, że źle dobranymi zdjęciami próbujemy dyskredytować Fedora Emelianenko.
 
Dodam,że to nie ja to zdjęcie doadłem



Ps. Ale zaraz dodam jakieś jeszcze jak Venom pozwoli.....albo lepiej nie:-)
 
Ja kiedyś ponoć wycinałem Mirka Oknińskiego ze zdjęcia.
 
Bez loga konkurencji walka jednak sie znalazla :)



Fedor przeciez na kazdym zdjeciu wyglada tak samo ;P
 
I zdjęcie korzystne ;), pamiętam, że kiedyś daliście zdjęcie Kity, na którym wyglądał jak dziadek, więc może o to też się obraził :)
 
Hahahaha. Akurat kaczce to wyszło :) Walka niestety nie jest w HD więc nie wiem czy Kita się nie obrazi.
 
3D nie ma, kóp sobie walke i mma rok pl kupili pżez kup sobie walke ale pzypal co z tym sapem on walczyl a mahmed wygral hehe zal.pl
 
To ja może wypowiem się w kwestii zdjęcia i tylko w tej kwestii skoro to ja byłem za to odpowiedzialny. Jak widać wklejony plakat ma słabą rozdzielczość więc jak już go znalazłem to uznałem, że lepiej będzie, w ramach ciekawostki, wrzucić zdjęcie zrobione w Mediolanie na tydzień przed walką. Jestem ciekaw czy Michał ma również tak ostre zarzuty względem organizatorów, którzy nie pofatygowali się ze zmianą plakatów. Jakbym wiedział, że spowoduje to tyle kwasu to bym dał nawet plakat o rozdzielczości 100 x 300 pikseli.
 
@Tidżej, w ramach pokuty nadrukuj odpowiedni plakat na którąś ze swoich koszul.
 
@Tidzej



Faktycznie nie ma tego plakatu w większej rozdzielczości w sieci. Jakbyś go wrzucił w takiej postaci, to też by były pretensje.
 
Być może mmarocks jest skorumpowane, przez szefa jakiejś mafii, ba albo cichym wlascicielem jest Abramowicz który wypłaca krocie redaktorom
 
@up



z tego co pamiętam Michał mówił, że redakcja jest na usługach i opłacana przez KSW.
 
@Greg Jackson



Przecież to wszystko jest pod kontrolą KSW, nie czytałeś na BN?:>



A za jego trollowanie w poprzednim temacie Razorowi rzeczywiście ban się należał.
 
Back
Top