Michał Kita odpowiada na wywiad Martina Lewandowskiego

michaelkita.jpg

Michał Kita w związku z niedawnym wywiadem, który przeprowadziliśmy ze współwłaścicielem KSW Martinem Lewandowskim, przysłał nam następujące oświadczenie.
Przedstawiam ofertę KSW jaką otrzymał mój trener Bert Kops w grudniu:
1st fight – win or loose 2000 euro
2nd fight – win 1000 / loose 500

Final in May 2010
Final – win 3000 / 1500 loose
To jest moja odpowiedź na to, że mam wielkie ego czy mniemanie o sobie, a ocenę tego, że KSW płaci najlepiej w Europie i na światowym poziomie i kto ma wielkie ego pozostawiam czytelnikom MMArocks.pl.

Michał Kita
Informujemy, że nasz portal nie jest i nie chce być stroną w tym sporze, ale skoro wcześniej dawaliśmy zarówno Michałowi jak i Martinowi możliwość wypowiadania się w wywiadach, teraz na tej samej zasadzie publikujemy powyższe oświadczenie.

Michał Kita odpowiada na wywiad Martina Lewandowskiego

bartek3112

Brutaal
Featherweight
max 6 tys euro za 3 walki…jesli to prawda, to jest to zenujace w obliczu ostatniego wywiadu

Tens

WSOF
Heavyweight
Kwestia zarobków w Bellator była wałkowana na stronie. Zwycięzcy w pierwszym sezonie dostali 175 tys. $

Xanderalek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
przeoczyłem wątek, hmmm jak na taką różnicę w kasie, a wcale nie aż tak dużą w klasie przeciwników wybór był prosty + większy prestiż i potencjał marketingowy bellatora

Xanderalek

Oplot Challenge
Light Heavyweight
tak, pieniądze dostałby jego przeciwnik, dzieki temu szefowie KSW by zaoszczedzili na wypłatach

vitorbelfort

Oplot Challenge
Middleweight
93bfcd6eed564f96db106ad7f9036d64
żenada i wstyd dla tych Panów prezesów, bardzo dobrze że się Michał szanuje i nie bije za psie pieniądze, ale na pewno takich co za tą kasę zjedli by ….. z pod siebie nie brakuje

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Jak Dagliesh wygrywał KSW to ktoś pisał, że dostał 3.000 dolarów, czyli jest spory progres. Nie są to może kokosy, ale szczerze myślałem, że są to o wiele gorsze pieniądze. Tak jak podkreślał M. Lewandowski, KSW daje szansę na pokazanie się przed wielomilionową publicznością. Jest to niebagatelny atut, który może w dłuższej perspektywie mieć przełożenie również na aspekt finansowy. Pozdrawiam!

konkur

Brutaal
Bantamweight
Ta ekspozycja moze byc atutem glownie dla Polakow ;-) A 2k euro za pierwsza walke nie brzmi zle, chociaz nie sa to kokosy.

robert098

Oplot Challenge
Light Heavyweight
pojechał bardzo inteligentnie ale cos mnie zastanawiam w ostatnim wywiadzie którym przeprowadziliście z Jankiem Błachowiczem mówił on że wystąpił w turnieju ponieważ KSW przekonało go finansowo wiec taki zawodnik jakim jest Janek Błachowicz mówi że ładnie mu zaproponowali kasę to jest sie co zastanawiać
icon_razz.gif

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
“Więc jeśli przegrałby swoją 1 walke straciłby 2 tyś euro?”
nie. dostał by 2tyś zarówno po wygranej jak i po porażce.

mmaniasty

Oplot Challenge
Light Heavyweight
a ile dostal najman? szczerze to zamiast najmana wolalbym obejrzec michala w walkach wieczoru ale wiem wiem chodzi o medialnosc a nie umiejetnosci phi

terek80

Brutaal
Lightweight
jest to normalna kasa na europiejskie warunki 2 tys euro za jedno walke to tak jakies 2500$? nawet w WEC rok temu byli takie stawki. Jak ktos zauwazyl jesli Janek sie zgodzil, to Kita powinien milczec!

Nie chcę się za bardzo mieszać w tę dyskusję, bo każdy sobie oceni jak mu się podoba. Ale zanim coś napiszecie pamiętajcie, że Michał płaci za życie w euro, nie w złotówkach, a stawek za turniej na KSW 13 nie znamy.

takubo

BAMMA
Bantamweight
“płaci za życie”
icon_biggrin.gif
. Niemien racja, polska pensja na zachodnie warunki życia to nie jest takie przełożenie proste 1 do 1…

Marco

Jungle Fight
Featherweight
Ja z ciekawości jeszcze raz przesłuchałem ten fragment i tam pada coś takiego:

“-nie chodzi mi tu o Mameda czy Pudzian, bo to są rozpoznawalne gwiazdy, ale taki przeciętny zawodnik na KSW na jekie pieniądze mniej więcej może liczyć za walkę?
- w zależności wiesz od samego zawodnika, co sobą reprezentuje, jest rozstrzał b. duży, poza Pudzianem (…) to jest od 4 tys. euro po 60 tys. zł. Nie no jest jeden przypadek, który mniej dostaje, bo jest młodszym zawodnikiem ze stażu…”

Nie jest to dokładnie słowo w słowo, ale sens taki był, mogę coś przekręcać, jeśli tak to sorry , sami sobie lepiej jeszcze raz przesłuchajcie. Zwracam tylko uwagę, że w pytaniu pada “za walkę”. Warto też zwrócić uwagę, że M.L. mówił chyba o KSW 13 a nie wiem w sprawie występu na której gali oni rozmawiali, mogło być to jeszcze przed tym bumem z Pudzianem i w ogóle.

grzejnik78

Maximum FC
Welterweight
Dla zawodnika pokroju Michala to sa ochlapy , i nie dziwie sie ze Michal poczul sie obuzony .

Tylko szkoda bo Martin wydawa sie spoko kolesiem .

Najwazniejsze jest ze wszyscy czytaja MMArock
icon_wink.gif

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Dobrze było by tą informacje jeszcze raz zweryfikować u Lewandowskiego :) Padały przecież słowa w wywiadzie, że to menadżer mógł tak przedstawić ofertę, a tak naprawdę ona tak nie wyglądała. Ale w takie spiski chyba nie warto się zagłębiać ;)

bartek3112

Brutaal
Featherweight
dokładnei marco…Lewandowski mowil, ze najmniej (poza jednym wyjatkiem (skibski?)) zawodnicy zarabiaja za walke 4tys euro wzwyz…wiec proponowanie kicie 2 tys nie jest powazne i nie potwierda tego co sam martin powiedzial

robert098

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Dla mnie coś tu śmierdzi Janek Błachowicz Pozwiedzał wy wywiadzie cytuje – nie ukrywam że przekonali mnie trochę finansowo . wiec może stawki teraz są trochę wyższe ale Michał nie powinien sie tak prężyć bo jak KSW dojdzie do światowego poziomu a wszystko na to zakazuje że tak :] No to raczej go nie zobaczymy

misiekvx

Oplot Challenge
Heavyweight
śrenia płaca miesięczna w holandii, gdzie trenuje Kita to 1800 euro. Dziękuje.

pablobjj

Oplot Challenge
Welterweight
W tym sezonie w Bellatorze zwycięzca ma dostać 100 000 zielonych.

Dobrze, że napisał do was nie do Faktu
icon_smile.gif

Przemuko

Oplot Challenge
Light Heavyweight
dlatego ,ze w Holandii zarabiasz 1800 euro miesziecznie to walka za 2000 nie ma sensu … do walkie trenujesz, wydajesz na przygotowania … walke masz raz na 3 miesiace jesli dobrze pojdzie, musisz za nia przezyc 3 mce i jeszcze miec na leczenie kontuzji ewentualnych, treningi …

na warunki holenderskie to nawet 3 ich srednie krajowe to nie jest jakas duza kasa, zwlaszcza jesli ktos zyje z tego i nie pracuje nigdzie …

mes que un club

Oplot Challenge
Welterweight
6 tys euro za 3 walki to moim zdaniem jest malo.
W Czechach można dostać taka kasę a nie robia najlepsze gale w europie
icon_smile.gif