Michał Fijałka dla grapplerINFO i MMAROCKS.pl!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Wywiad z najlepszym obecnie zawodnikiem wagi półciężkiej w Polsce, Michałem “Sztangą” Fijałką (6-0, nr 1 w rankingu PL) przeprowadził niezawodny Stopao z Grappler.info Michał Fijałka zmierzy się 12 czerwca na drugiej gali Beast Of The East Gdynia z jednym z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Holandii Hansem Stringerem(14-4-1). Enjoy!

Rozpiska BOTE 2

Michał Fijałka dla grapplerINFO i MMAROCKS.pl!

banevt

Brutaal
Lightweight
Powodzenia na walce

WAR SZTANGA

swoją drogą pełna profeska najpierw pozdro dla trenera potem dla dziewczyny ;P

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
swoją drogą to wywiad lipny. Powinien go Tidzej przeprowadzic z pytaniami Yoshiego i by było git
icon_smile.gif

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Hehe ale na koniec przelał z tego Macieja :D Fajnie się oglądało wywiadzik pomimo kilku "baboli".

Tens

WSOF
Heavyweight
Jakiś kielon na odwagę przed następnym wywiadem nie zaszkodzi, a może pomóc
icon_wink.gif

kaper

Oplot Challenge
Heavyweight
Eh szkoda ze nie walczy w jutrzejszym turnieju KSW, mysle, ze to by byl o wiele wiekszy skok dla niego jakby doszedl do finalu niz wygrana ze Stringerem

dwe

Jungle Fight
Welterweight
Fajnie, na luzie i bez spiny to do wywiadu podszedł Michał ‘Maciej’ Fijałka, z drugiej strony mikrofonu trochę porażkowo ;d

Tens

WSOF
Heavyweight
Stringer jest podobno blisko UFC, wiec zwycięstwo może Michałowi bardzo pomóc w dalszej karierze.

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
Następnym razem będzie lepiej
icon_smile.gif
Ale pewnie i tak wy wszyscy zrobilibyście dużo lepiej
icon_smile.gif

Vitorio

Oplot Challenge
Featherweight
Stopa odwala kawal dobrej roboty, wejdzcie na Grapplerinfo, co chwile nowe newsy. taka robota sie chwali i ceni. z wywiadu na wywiad coraz lepiej dzieki wielkie za te artykuly pozdro

Tens

WSOF
Heavyweight
Ja się nie czepiam tylko zauważam, że stopao wydawał się troche spięty
icon_wink.gif
Sam wywiad fajny, na luzie, a przy tym rzeczowy.

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
Spięty nie byłem, aczkolwiek mogło się tak wydawać. Zdziwilibyście się, ale przeprowadzanie wywiadu nawet za kamery jest bardzo ciężką robotą, i trzeba nabierać wprawy
icon_smile.gif
No ale u nas w kraju, wszyscy tylko potrafią komentować, nigdy tego nie spróbowali i wydaje im się, że to takie proste jakby się mogło wydawać. Niestety tak nie jest
icon_smile.gif

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
Fajnie, na luzie i bez spiny to do wywiadu podszedł Michał ‘Maciej’ Fijałka, z drugiej strony mikrofonu trochę porażkowo ;d
jego ksywa to sztanga
icon_smile.gif

co do Michalka to jak zwykle do przodu chlopak
icon_smile.gif

KingDante

BAMMA
Middleweight
Stopao mistrzu spokojnie doceniamy twoją robotę, już kiedyś pisałem żebyś sobie łyknął przed wywiadem i zobaczysz że będzie bez zająknięcia- ty najwyraźniej, albo jesteś uparty albo nie możesz jeszcze kupować alkoholu- słuchaj życzliwych ludzi. Inna sprawa że to nie ESPN nikt mu za to nie płaci więc trzeba go oceniać jako amatora.
pozdro