Michał Cieślak ogromnym underdogiem. Na wygranej Polaka z Lawrencem Okoliem można sporo zarobić

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Okolie-vs-Cieslak.jpg


27 lutego dojdzie do bardzo ważnej walki w polskim boksie. Michał Cieślak (21-1-0, 15 KO) skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okoliem (17-0-0, 14 KO). Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski WBO w wadze cruiser, którego posiadaczem jest Brytyjczyk.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Na kilka tygodni przed starciem poznaliśmy kursy na zwycięzców tej walki. Lawrence Okolie jest sporym faworytem zbliżającego się starcia (1.20), natomiast Michał Cieślak stawiany jest w roli dużego underdoga (4.15).

Statystyki zaprezentowane na stronie bukmachera Betclic pokazują jednak, że sporo osób typuje wygraną Polaka. Aż 75 procent stawiających wskazało jego zwycięstwo, podczas gdy tylko 25 procent wybrało Lawrence'a Okoliego.

OkolieCieslakkursy.jpg


Dla Okoliego będzie to druga obrona tytułu, który zdobył nokautując Krzysztofa Głowackiego w marcu 2021 roku. Pół roku później "The Sauce" stanął do obrony pasa, skutecznie rozprawiając się przed czasem z Dilanem Prasovicem.

Cieślak w 2021 roku stoczył tylko jedną walkę. W maju przez techniczny nokaut rozprawił się z Yurym Kashinskym. Wcześniej Polak przed czasem odprawiał między innymi Taylora Mabikę i Olanrewaju Durodolę, jedną przegraną w karierze zanotował natomiast przez jednogłośną decyzję sędziów w starciue z Ilungą Juniorem Makabu.
 
Back
Top