Melendez vs. Masvidal w grudniu

Madman

Bellator
Welterweight
melmas.jpg
Jak podaje mmajunkie na grudniowej gali Strikeforce zobaczymy walkę o tytuł mistrza wagi lekkiej pomiędzy Gilbertem Melendezem (19-2) a Jorge Masvidalem (22-6). Ponadto spodziewany jest powrót Cristiane Santos (10-1), która podpisała niedawno nowy kontrakt z kalifornijską organizacją oraz Giny Carano (7-1), której walka miała odbyć się w czerwcu na gali Strikeforce: Overeem vs. Werdum ale z powodu problemów zdrowotnych Amerykanki została odwołana, mało prawdopodobny jednak wydaje się rewanż pomiędzy nimi.Kolejną informacją dotyczącą tej gali jest planowany powrót Keitha Jardeine'a (17 • 9 • 2) zawodnik sam ogłosił tę nowinę za pomocą twittera, jego walka ma odbyć się w limicie kategorii średniej, nic natomiast nie wiadomo o jego ewentualnym przeciwniku.
 
Póki co nie ma żadnego sensu wrzucać Melendeza do UFC. Po pierwsze, poza trzecim starciem pomiędzy Edgarem a Maynardem, są jeszcze ciekawe opcje na walkę o pas LW. Po drugie, skoro Strikeforce wciąż funkcjonuje, ktoś musi ciągnąć ten wózek. Głupotą byłoby naraz przesunąć wszystkich mistrzów do UFC.
 
Zgadzam się z Tobą, GLF. W LW jest bardzo dużo świetnych zawodników. UFC, póki nie zrobi porządku, nie powinno przerzucać Melendeza - przynajmniej do czasu, kiedy istnieje SF
 
A jak Edgar wygra na UFC 136 to mogą się nawet o czwartą walkę pomiędzy nimi postarać :-)
 
Może w końcu wystąpi Renato Sobral, bo w tym roku nie walczył jeszcze... może z St. Preuxem... ;)
 
Stara wiadomość jest stara:http://www.mmarocks.pl/gilbert-melendez/melendez-kontra-masvidal-na-przyszlej-gali-strikeforce/
 
@Tidzej - Dlatego imo wszytkie identyczne tematy do tych już wcześniej założonych powinny być z klucza zamykane :-) ...szczególnie jak ktoś zdublował topic szanownego redaktora :-)
 
+http://mmajunkie.com/news/25092/gegard-mousasi-targeted-for-strikeforce-event-on-dec-17.mma
 
Śmiało można było spodziewać się Mousasi'ego na tej samej gali. Przeciwnik - rewanż z Jardinem za wiele mu nie da, może rewanż z Lawalem, o ile ten sobie poradzi z Gracie?
 
Informacja miała na celu doprecyzowanie newsa z sierpnia i wzbogacenie o kilka istotnych faktów nt. grudniowej gali , wiadomość nie jest stara bo nie wydaje mi się żęby ktoś w sierpniu wiedział o tym, że Cris, Gina i Jardeine wystąpią w grudniu, a pisząc tego newsa nie mogłem nie wspomnieć o głównej walce.
 
Back
Top