Matura 2016

1.15 - dorzucam jako podbicie do każdego kuponu. 15% piechotą nie chodzi prawda? Ostatnie kontrowersje w postaci bana od usada na drożdżówki mogą mieć tu kolosalne znaczenie. Nie wiem czy Michi był kontrolowany do tej pory, ale jest szansa, że odbije się to na jego formie i zbijaniu wagi.
Rzec można, że to pewex choć termin ten jest zarezerwowany dla sił wyższych.

Rozjebałeś tym tematem :D

Wiesz, że wszyscy będziemy kibicowali w zdaniu egzaminów!
 
Jeżeli kursy bym sugerował:
Geografia nie da się nie zdać, bo rozszerzenie
Angol zda 1,01 podstawa 92 chyba, rozszerzenie 82%
Polski ustny/ pisemny tutaj największe szanse że uwalę, próbna pisemna 1:37% 2:47% , ustna próbna ocena:2-
Matma- tutaj większe szanse(większe niż że nie zdam) niż polski na zdanie, ostatnia próbna 60%
Wystawiajcie kursy
 
Misiek jest mocno nie doceniany. Wpadki stylistyczne, bystrość 5 latka oraz stany depresyjno-maniaklane na początku kariery na forum to przeszłość. Widać wyraźny progres. Prawo jazdy zdał, to i maturę zaliczy.

@Masta Blasta ale z tą bystrością to już zaniżyłeś do pierwiastka któregoś stopnia #maturalnie























Też za siódmym razem.
E, prawko za 5-tym zdałem, mój progres od listopada osobowościowy dostrzegł każdy w realu
 
Ja już postawiłem Sub/DQ po kursie 5.0,do decyzji raczej nie wytrzyma.Odklepie w pierwszych minutach albo w połowie walki sprawdzi godzinę na telefonie i od razu DQ.
 
Back
Top