Matt Lindland wypada z KSW 15

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Na marcowej KSW 15 nie dojdzie do pojedynku Mameda Chalidowa z byłym wicemistrzem olimpijskim w zapasach Mattem Lindlandem. Informację, którą jako pierwszy podał Piotr Onami z Eurosport.pl udało nam się potwierdzić u źródeł zbliżonych do KSW.

Zawodnik akademii Team Quest podczas sparingu doznał kontuzji dłoni i na pewno nie pojawi się 19 marca w ringu KSW. Zamiast tego federacja KSW zamierza zaprosić go na kolejną, 16 galę która odbędzie się w maju tego roku w Sopocie.

Nazwisko nowego rywala gwiazdy KSW Team na warszawskiej gali nie jest jeszcze znane, ale ma to być rywal nie gorszy od Amerykanina. Jak udało nam się dowiedzieć włodarze konfrontacji odrzucili propozycję zestawienia Mameda m.in. z Mattem Horwichem i Bruno Carvalho.

Matt Lindland wypada z KSW 15
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
“Pomimo braku Lindlanda KSW przygotuje odpowiednie zastępstwo i Mamed Chalidow będzie bronił tytułu mistrzowskiego KSW w wadze półciężkiej. Wiadomo, że będzie to równie, jeśli nawet nie bardziej wymagający przeciwnik niż Amerykanin, mający za sobą występy w organizacji UFC, a w tym walkę o tytuł mistrzowski. Tak więc fani MMA nie powinni być zawiedzeni i będzie to pojedynek godny walki wieczoru.”


Stawiam na Leitesa
icon_smile.gif
 

malinowsky

UFC
Welterweight
Leites ok! Niech przeciwnik nie bedzie kims pokroju Acacio, a naprawde znane nazwisko w swiecie. Szkoda, ale mam nadzieje ze to Leites i akurat zmiana bedzie na Plus.
 

Hairo

Oplot Challenge
Welterweight
Leites albo Travis Lutter chociaż ten ostatni nie zrobił wagi w walce o pas więc o niego nie walczył :P
 
G

Guest

Guest
NIEEEEEEEEEEEEEEEE ale obiecali w wywiadzie ze znajda godne zastepstwo w takim wypadku,zobaczymy!
 

batek

Oplot Challenge
Middleweight
defthomas był tak zły pisząc to, że postanowił zaakcentować
• Na marcowej KSW 15 nie dojdzie do pojedynku nie dojdzie do pojedynku • •
icon_biggrin.gif
icon_wink.gif
 

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Leites ma długoterminowy kontrakt z Superior Challenge i najprawdopodobniej będzie walczył na gali SC 8 30 kwietnia.
 
Cote walczy 9 kwietnia z Kalibem Starnes w Kanadzie, raczej mało prawdopodobne.BlackStar szczerze wątpię, żeby SC miało Leitesa na wyłączność.
 

morglith

Oplot Challenge
Welterweight
Wątpię aby był to Leites. Mało widowiskowy, a do tego cholernie grożny dla Mameda. Włodaże KSW musieliby być idiotami. Za duże prawdopodobieństwo, że pokona ich gwiazdę, a ewentualne zwycięstwo, nie dało by zbut dużego Hypu. Stawiam prędzej na David Loiseau( ale on niedawno walczył), Patrick Côté(ale on walczy w kwietniu) więc zostaje chyba Travis Lutter.
 

BlackStar

BAMMA
Lightweight
@Venom


z tego co się orientuję to Leites ma walczyć o pas… SC miało najlepszą kartę w ubiegłym roku w Europie, wątpię żeby teraz oddali jednego ze swoich gwiazdorów do konkurencji
 
BlackStar tak jak napisałem, nie sądzę, żeby SC miało Leitesa na wyłączność. To on zdecyduje gdzie będzie walczył, a KSW spokojnie stać by rywalizować ze Szwedami jeżeli chodzi o gaże.
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Swoja droga to zastanawiajace jest dlaczego SC nie oglasza zadnych nazwisk w zwiazku z SC 7? Przeciez 30 kwietnia tuz, tuz.
 

BlackStar

BAMMA
Lightweight
Każdy ma prawo do własnego zdania, ja osobiście chciałbym zobaczyć Mameda przeciwko czarnemu pasowi bjj z dobrej brazylijskiej szkoły typu Givanildo “Arm Collector” Santana lub Bruno “Carioca” Santos
icon_smile.gif
 

BlackStar

BAMMA
Lightweight
@Maryo
Kang ma walkę 16 kwietnia w Seulu
icon_smile.gif

jeszcze Paulo Filho byłby dobrym rywalem dla Mameda, choć on walczy z Ronnym Markes’em
 
Top