Matheo zapowiada udział Popka na KSW 32

Plyte z Popkiem? To juz nie bedzie bitow Alibaby aka Robert M.? Smuteczek :(
 
Będą, Gang 2 jest skończony już od września, ale ten świr chce chyba nagrywać 1 płytę miesięcznie...:o o:
 
Po pakistańskim disco, kolejny kawałek którym Popek mnie kupił. Tak w ogóle to nie wiedziałem, ze ma kilka kawałków z gitarą. Prawdziwy artysta, a nie jakiś podrabianiec.
 
Ostatnio mówił w jakimś filmiku ,że niedługo wraca do Polski i ogólnie nie kumam jego przypału,że musiał spierdalać z Polski kilka lat temu.Mój dalszy sąsiad spierdolił do Amsterdamu i zdawało się ,że free a wysłali list gończy i jechał autem i zwykłe wylegitymowanie zafundowało mu lot z powrotem do ojczyzny.Wtedy kiedy Pop się zwichnął to nie wierze ,że do dzisiaj by go nie dubli.Dziwne to ale troche mnie ciekawi.
 
Gdyby był, to by go zawinęli. Po pierwsze jest coś takiego jak interpol i europol, a UK ma z PL umowę o ekstradycję. Pierwsza lepsza kontrola i następuje deportacja. Jakaś inna opcja musi być.
 
Przyznam się szczerze - Popka poznałem przy okazji dzieciaka który pociął sobie ryj pod Popka(kurwa, musiał lecieć na jakimś kwasie chyba). Potem się dowiedziałem, że jakiś śmiechowy Gang Albanii to jego.

Pytanie mam do ludzi którzy kojarzą to gówno - on występuje jako kabaret muzyczny, jak Bracia Figo Fago, czy jako coś na serio?
 
@halibut słucham dużo rapsów i Popek występował w zespole Firma, niektóre kawałki spoko mieli. Później Popek coś tam sam próbował, ale jak dla mnie to śit straszny. Następnie stworzył w 2014 roku z Borixonem i Rozbójnikiem Alibabą właśnie Gang Albanii. Ma zryty beret co widać po tym co nagrywa.
 
Skład hip-hopowy Firma z Krakowa, Kali i Tadek ją założyli, potem dołączył Popek i Bosski Roman, który aktualnie odpowiada za projekt rapowo-prosportowy pt. Drużyna Mistrzów. Oni też wymyślili hasło JP i produkują takie ciuchy, jedyne podrabiane w polskim przemyśle rapowym. Grupa się rozpadła, wszyscy zajęli się sobą, Popek wyjechał, a potem zrobiło się o nim głośno jak wytatuował sobie białka oczu, potem zrobił skaryfikacje i podbijał YT. Potem z Robertem M aka Rozbójnik Alibaba i Borixonem, kieleckim raperem stworzyli Gang Albanii, który stał się hitem. Przed gangiem i po Popek uświetniał swoimi kawałkami YT. Zaczęło się od numeru Dirty Diana, do którego bit zrobił Matheo, a potem już poszło, aż powstał w/w Gang. Aktualnie Popek to twórca muzyczny(artysta), który się nię bawi tworząc mniej lub bardziej nośne kawałki.

E: W międzyczasie było MMA i sławny filmik oraz sławne bójki kiboli na hali. Poniżej stary jego klip jak wyglądał jeszcze normalnie i był powiedzmy w formie.

 
Dzięki - czekałem na takie konkretne opinie. Bo jedyne rapsy w jakich siedzę to AJKS, K- 44, Wzgórze ya pa 3, każdy projekt FISZA(tak, wiem, że to niekoniecznie jest hip hop).
 
Nie mogłem się powstrzymać i dałem intro z powyższego kawałka na koniec podcastu :D @malinowsky to dla Ciebie!

P.S. Tak siero to boję się co on jutro wymyśli...
 

Na tym wideo słychać, ze Popka miało być wiecej. W tle ewidentnie leci jakiś kawałek Króla. Lipa z tym otwarciem wyszła.
 
Back
Top