Mateusz Gamrot

Martin

Główny Historyk Cohones
 • Gamrot.jpg
 • Name: Mateusz Gamrot
 • Professional MMA Record: 9-0-0 (Win-Loss-Draw)
 • Nickname: Gamer
 • Current Streak: 9 Wins
 • Age: 24 | Date of Birth: 1990.12.11
 • Last Fight: February 21, 2015 in KSW
 • Weight Class: Lightweight | Last Weigh-In: 154.5 lbs
 • Affiliation: Ankos Zapasy Poznań
 • Height: 5'10" (177cm) | Reach: N/A
 • Career Disclosed Earnings: $0 USD
 • Born: Poland
 • Fighter Pages: Sherdog | The UG
 • Fighting out of: Poznań, Poland
 • Personal Pages:
 • College: N/A
 • Foundation Style: Wrestling
 

mewson

EFC Africa
Light Heavyweight
Ma chłopak predyspozycje, żeby zajść wysoko. Musi tylko zmienić organizację :)
 

lemmy

KSW
Light Heavyweight
Musiec nie musi, ale niestety pewnie aby dostac walke o pas bedzie musial podpisac jakis cyrograf.
Może się zastanowi zanim podpisze? Teraz jest trochę inna sytuacja, wszyscy wiedzą czym to pachnie. Myślę, że Kościelski i Stachowiak nie pozwolą zrobić mu krzywdy. Albo weźmie dużo większą kasę i marzenia o UFC odłoży w czasie, albo walki o pas jednak nie będzie. Gamer jest młody, nie ma rodziny, to daje więcej opcji wyboru. On jest trochę jak Held, ma duży potencjał, ale nie wiadomo czy warto już teraz rzucić go do rywalizacji z najlepszymi, może za dwa, trzy lata osiągnie max swoich możliwości i wtedy wejdzie "z buta"? To będzie trudna decyzja dla tego chłopaka.
 

mewson

EFC Africa
Light Heavyweight
Held jest trochę młodszy, ale też jest już na DUŻO wyższym etapie kariery. Jednego i drugiego chętnie by UFC przygarnęło.
 

OD

BAMMA
Flyweight
Przegląd potencjalnych przeciwników Gamera na ADCC za grapplerinfo.pl. Start już jutro.


Przegląd zawodników z dywizji 77 kg na tegorocznych finałach ADCC Sao Paulo.

Otavio Sousa

Brazylijczyk jest srebrnym medalistą ostatnich finałów ADCC w 2013 roku oraz dwukrotnym mistrzem świata czarnych pasów federacji IBJJF. Te sukcesy czynią go jednym z najpoważniejszych kandydatów do złotego medalu w Sao Paulo.

Garry Tonon

Reprezentant Renzo Gracie Academy jest jednym z najlepszych amerykańskich zawodników specjalizujących się w formule NO GI. Tonon startując na takich imprezach jak Metamoris Pro czy EBI posiada duże doświadczenie dzięki któremu jest w stanie pokusić się o niespodziankę na ADCC. Jego styl bazowy zapasy oraz umiejętność dźwigniowania nóg jest doskonałym połączeniem pod submission i turniej ADCC.

Davi Ramos

Niesamowicie atletyczny oraz dynamiczny zawodnik, który specjalizuje się w dźwigniach na kolano i skrętówkach. Zwycięzca trialsów w Rio de Janeiro przez ostatnie lata koncentrował się na MMA, jednak na pewno nie zapomniał o co chodzi w walce na same chwyty.

Gabriel Rollo

Jeden z najaktywniejszych zawodników wagi lekkiej w tym roku. Zawodnik akademii CheckMat powinien liczyć się w walce o medale na finałach ADCC a przemawiają za tym jego osiągnięcia. Wygrana na trialach w Sao Paulo czy medale na Mistrzostwach Europy BJJ, World Pro i Worldsach wskazują, że Palito jest w stanie powalczyć o najwyższe trofea.

Enrico Cocco

Zwycięzca Amerykańskich trialsów na początku swojej przygody z BJJ uznawany był za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników w kraju, lecz jego kariera nie potoczyła się tak jak on sam by sobie tego życzył. Nie zmienia to faktu, że Enrico cały czas pozostaje aktywnym zawodnikiem startującym na ważnych turniejach.

Milton Vieira

Była gwiazda Brazilian Top Team wskoczyła do turnieju w ostatniej chwili zastępując kontuzjowanego JT Torresa. Brazylijczyk posiada czarne pasy zarówno w BJJ jak i Luta Livre. Nie wiadomo jednak w jakiej przyjedzie formie do Sao Paulo. Ściągnięty na ostatnią chwilę na imprezę zawodnik być może nie odegra w niej kluczowej roli.

Lachlan Giles

Australijski zawodnik BJJ, któremu udało się wygrać Azjatyckie trialsy do ADCC i tylko tyle o nim wiadomo..

Mateusz Gamrot

Nasza wielka nadzieja na medal przylatuje do Sao Paulo jako niepokonany zawodnik MMA. Popularny Gamrocik znany jest ze swojej nieustępliwości oraz mocnej psychiki. Te cechy mogą mieć niebagatelne znaczenie podczas startu na ADCC. Choć dla zawodnika Ankos Zapasy będzie to debiut w finałach to wielu ludzi ze środowiska właśnie jemu daje największe szanse na zdobycie medale spośród wszystkich naszych reprezentantów w Brazylii. Mamy nadzieję, że Gamer okaże się czarnym koniem tej dywizji.

Ben Henderson

Były mistrz UFC w wadze lekkiej powraca do ADCC po niezbyt udanym dla siebie występie w 2013 roku w Pekinie. Amerykanin z mocnymi zapasami i bardzo efektywną grą z góry jest w stanie nawiązać walkę o medale.

Dillon Danis

Jeden z najmłodszych zawodników w całej stawce dopiero zaczynający zabawę z jiu jitsu na światowym poziomie. Uczeń legendarnego Marcelo Garcia na swoim koncie ma wiele sukcesów w niższych pasach i wielki potencjał oraz możliwości aby rywalizować z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Gilbert Durinho Burns

Jeden z najlepszych chwytaczy swojego pokolenia po zdobyciu tytułu mistrza świata czarnych pasów w 2011 roku skupił się na MMA z bardzo dobrym skutkiem. Brazylijczyk walczący w UFC jest zdecydowanie najpoważniejszym kandydatem do złotego medalu w tej kategorii.

Abdulkadirov Magomed

Zwycięzca Mistrzostw Europy ADCC, który w finałowej walce pokonał naszego zawodnika Piotra Fręchowicza. Dagestańczyk z mocnymi zapasami i doświadczeniem nabytym z zawodów Sambo może być groźnym konkurentem dla każdego z rywali.

Noh Young-Ahm

Koreański grappler zwycięzca Azjatykich kwalifikacji, który aktywnie startuje na zawodach od 2002 roku.

AJ Agazarm

Były Amerykański zapaśnik i czarny pas BJJ z Gracie Barra otrzymał szansę od organizatorów do uczestnictwa w tym elitarnym turnieju. AJ próbował zapewnić sobie udział w głównym turnieju przez wygranie trialsów, ale uniemożliwiła mu to kontuzja barku.
 

OD

BAMMA
Flyweight


Gamer nie miał szczęścia w losowaniu .
Nieźle, to jeśli jakimś cudem wygra z Lucasem to potem walczy z Tononem? No to chyba po medalach. Mimo wszystko jedziesz z nimi Gamerek!
Transmisja to jak co dwa lata tylko to drogie PPV? Czy ktoś zna jakieś alternatywy?
 

kamerling

WSOF
Lightweight
A GAMER to przypadkiem nie walczył już kiedyś z Tononem? Bo coś mi świta, że tak i nawet go pokonał...

edit

oczywiscie serce mnie boli ze Mateusz nie porywalizuje z Bensonem Hendersonem
 

OD

BAMMA
Flyweight
A GAMER to przypadkiem nie walczył już kiedyś z Tononem? Bo coś mi świta, że tak i nawet go pokonał...

Pierwsze słyszę. Z Polaków to parę miesięcy temu Heldzik z nim walczył na Polaris i Tonon urwał Marcinowi nogę.
 
Top