1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Materla Vs Babene KSW 15

Discussion in 'Forum MMA' started by Yagiel, Mar 10, 2011.

 1. Yagiel

  Yagiel UFC
  Lightweight

  Dołączył:
  Oct 20, 2009
  Komentarze:
  9,349
  Zdobyte Lajki:
  349
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Home Page:
  Karta walk piętnastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki" w komplecie! Ostatnim extrafightem, który potwierdzamy jest pojedynek Michała Materli z Gregory'm Babene.

  Francuz już po raz drugi otrzymał zaproszenie od właścicieli Federacji KSW. Po raz pierwszy dla polskiej publiczności walczył w październiku 2010 roku na gali KSW Fight Club, gdzie skrzyżował rękawice z innym uczestnikiem gali KSW15
  , Antonim Chmielewskim.
  Gregory Babene mieszka w Paryżu i trenuje w tamtejszym klubie Snake Team. Popularny "Blade" w swojej karierze stoczył dwadzieścia jeden zawodowych pojedynków. Zwyciężał dwanaście razy i zanotował dziewięć porażek. Jego stylem źródłowym jest muay thai, co powoduje, że lubi walczyć w stójce i większość walk kończy właśnie w tej płaszczyźnie walki.
  Ciekawostką dla fanów może być fakt, że w kornerze Babene stanie zawodnik organizacji UFC, Cyrille "Snake" Diabate.

  Po dwuletniej przerwie spowodowanej licznymi kontuzjami powraca na ring triumfator szóstego turnieju "Konfrontacji Sztuk Walki", Michał Materla. Popularny "Cipao" miał pierwotnie zmierzyć się z Krzysztofem Kułakiem, lecz wiemy, że "Model" z powodu operacji kręgosłupa nie mógł przystąpić do tego pojedynku.
  Materla to utytułowany grappler, jeden z najlepszych w Polsce. Mistrz Polski w brazylijskim jiu jitsu, złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w submission fighting oraz uczestnik ADCC w 2007 roku. Na co dzień trenuje w Top Team Szczecin i Berserkers Team pod okiem legendy brazylijskiego jiu jitsu Piotra Bagińskiego.
  Szczecinianin w formule MMA stoczył szesnaście walk. Trzynastokrotnie wygrywał i zanotował trzy porażki. Pojedynek na KSW15 będzie jego szóstym występem na KSW.

  Konfrontacja polsko-francuska zapowiada się na prawdę interesująco. Dwóch zupełnie różnych zawodników, dwa różne style i charaktery gwarantują duże emocje w ringu.  http://konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=810&ksw15%3A-babene-kontra-materla
   

Share This Page