Martin Lewandowski o udziale Pawła Nastuli w gali KSW

velasquez_fan

Oplot Challenge
Middleweight
wcześniej czy później Nastula i tak zawalczy na KSW – nie ma co się czarować ze będzie inaczej
icon_wink.gif

BiggLebowski

Oplot Challenge
Welterweight
Byłoby fajnie, gdyby Nastula wlaczył na KSW
Pan Lewandowski trochę robi się na Danę White’a….:)

D

Deleted member 2903

Guest
Nie ma się co dziwić, że w takim ostrym tonie się wypowiada p. Lewandowski. Każda inna gala to dla nich konkurencja i zagrożenie zmniejszenia zysków. Co prawda z jednym ma racje, ich galę stoją na naprawdę wysokim poziomie i robią wrażenie.

Yagiel

UFC
Lightweight
A niech się i robi na Danę - jak już brać przykład to z najlepszych, a White jest najlepszym szefem w MMA.

A co do Nastuli to chciałbym pojedynem z Różalem ;]

KingDante

BAMMA
Middleweight
Wszystko zależy o jakich silnych z zagranicy myślisz, ja Nastuli nie widzę z czołowymi ciężkimi nawet na starym kontynencie. Tak mało walk w mma w ostatnich latach musi mieć przełożenie na dyspozycję, umiejętności, rozwój.
Ja jestem pesymistą co do walki Nastka w KSW, tak jak powiedział Lewandowski teraz już są inne warunki niż wcześniej i nie ma się co dziwić, że tak jest. Muszą odpowiednio zabezpieczyć się, po tym jak Nastek zawalczy dla KSW, odświeży swój wizerunek/nazwisko na ogólnodostępnym Polsacie trzeba mieć odpowiednie instrumenty by go zatrzymać, inna sprawa, że pewnie stawka za walkę dla naszego mistrza zostanie obniżona. Osobiście nie wierzę, że Paweł się na to zgodzi, wcześniejsze miesiące, ba nawet lata pokazują, że ceni się w negocjacjach i jest bardzo „dumny”. Ok, bardzo pozytywne cechy, ale na pewnym etapie, w pewnych okolicznościach- nie w sytuacji Pawła

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
MISTRZOWIE NEGOCJACJI ze sztabu Pawła, ale znając ostatnie doniesienia o "grubej kasie" od KSW, to pewnie jakies smieszne pieniądze oferowali, więc sie nie dziwie zbytnio

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
widze nastka tylko z pudzilla, nie potrafie sobie wyobrazic z innymi polskimi ciezkimi, chociaz z drugiej strony jezeli do takiego starcia dojdzie, to sadze ze ksw strzeliło by sobie w kolano, bo jednak naste wieksze ma szanse na wygrana, a nastka duzo gorzej sprzedac w mediach niz mariana :)

G

Guest

Guest
Niech walczy z jakims przecietnym zawodnikiem zeby mu pokazal ze jego lata juz dawno minely,nie rozumiem zachwytu nad jego osoba,slaby rekord,przecietnie walczy ale wszysyc patrza na niego i widza legende judo i dla tego konfrontowali by go odrazu z czolowka najepiej swiatowa.Bo przeciez kiedys byl mistrzem swiata judo,a KSW nie warto w niego inwestowac bo jest on juz bardziej na koncu niz na poczatku kariery.

Pat Bateman

UFC
Middleweight
Dobre…
[Wiadomo już czego Irvin wagi nie zrobił. Bał się chłop po prostu, że go może jakiś biały niedźwiedź na ulicy zaatakować to mu się te parę kilo więcej na taką okoliczność przydało
icon_biggrin.gif
]

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Kurde niech Nastula zmieni ten management i zacznie walczyć w KSW, bo czas leci. Dawać mu najpierw Bedorfa, a potem Gluhova :-)

golda87

Brutaal
Lightweight
A jakby na jesieni zrobili taki turniej ciężkich z prawdziwego zdarzenia. Takie pary ćwierćfinałowe:
Lloret-Grabowski
A.Emelianenko-Kita
Gluhov-Grove
Nastula-Sylvia
to byłoby lepsze niż turniej Bellatora!!!

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jak Aleksander, to z Nastulą, ale na KSW 18 to by Nastula na siedemnastce kogoś na przetarcie dostał.. :-)

P

Paweł Kowalik

Guest
Uważam, że nazywanie polskich gal “głupkowatymi” i “garażowymi” jest oznaką ignorancji i przejawem braku szacunku dla polskiej sceny MMA, na której mamy nie tylko KSW. Nawet będąc zdecydowanym liderem rynku należałoby zachować trochę klasy, której tu ewidentnie zabrakło. Takie jest moje zdanie na ten temat, a trochę już tych gal zwiedziłem i nie do końca pasuje mi do nich określenie “głupkowate”.

Bardzo przyjemnie słucha się tego wywiadu, ale akurat z tym stwierdzeniem nie mogę się zgodzić.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Niech walczy z jakims przecietnym zawodnikiem zeby mu pokazal ze jego lata juz dawno minely,nie rozumiem zachwytu nad jego osoba,slaby rekord,przecietnie walczy ale wszysyc patrza na niego i widza legende judo i dla tego konfrontowali by go odrazu z czolowka najepiej swiatowa.Bo przeciez kiedys byl mistrzem swiata judo,a KSW nie warto w niego inwestowac bo jest on juz bardziej na koncu niz na poczatku kariery.

Haha ty to jednak mistrz jestes...

Przecietnie walczy? To co powiesz o Mariuszku i jego walkach, a jednak KSW w niego inwestuje, mlody tez nie jest.

Co do Nastka w KSW, to mysle ze mu sie to nalezy po prostu :)

bambaryla

Jungle Fight
Bantamweight
Escobar zgadzam się.
Takiego chamstwa, samouwielbienia, narcyzmu nie spotyka się często u osób udzielających wypowiedzi do mas mediów.

Pani Lewandowski mówiący słowa takie jak “K###A”, chyba sam sobie wystawił cenzurkę.

Co do jego oceny na temat innych gal w Polsce. No cóż, jak można traktować słowa, człowieka który ma interes w niszczeniu konkurencji, traktować poważnie??

Pan Lewandowski mógł powiedzieć że KSW prezentuje najwyższy poziom w Polsce czy w Europie i na tym zamknąć temat. Niestety aby tak dyskutować to musiałby posiadać klasę i szacunek dla słuchaczy.

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
79984bf75e1cf6b132b0d6349575af02
Bez kitu fucking Dana White
icon_biggrin.gif
Ale podoba mi się to w wydaniu Martina , no może jak zacznie wiecej używać to się znudziło by xD

PawelSzymon

Shark Fights
Middleweight
panowie w prazki kochaja pieniazki, a moja stara dalej twierdzi ze adamek to prawdziwy sportowiec a pudzilla to były strongmen który bawi sie we Wrestling ;/

Bezimienny

Shark Fights
Light Heavyweight
Shark
Lepiej sobie sprawdź z kim walczył Nastula, jak się prezentował w ringu, kim były ci zawodnicy z którymi Nastula walczył a później mów o słabym rekordzie.
Jaki Polak jest w stanie walczyć z czołówką światową w swojej kategorii wagowej? Ja widzę tylko Mameda.

Bezimienny

Shark Fights
Light Heavyweight
Po drugie: jakoś nie wierze w te hasła ,,zły management itp.”. Jak już nie zgadzający się na wszystko co KSW zaproponuje. Raczej wierze w to co mówił Nastula że: tym jak Pudzian zrezygnował z walki, KSW nie dało mu innego przeciwnika.
Lewandowski robi chyba jakiś dziwny wizerunek. Nie przebierał w słowach na temat zachowania Kity, o Nastuli powiedział ,,że Mariusz nie życzy sobie aby Paweł występował na ich gali”(a później jakby nigdy nic Pudzian w wywiadzie dla tego SAMEGO dziennikarza powiedział że nie widzi problemu w tym aby walczyć z Nastulą.), FAŁ to ogólnie… , ,,sra” na Mosin i wychodzi że ze wszystkiego normalne jest tylko KSW ze swoimi zawodnikami…

bax

Maximum FC
Featherweight
Nie widzę ani dla Nastuli, ani dla Bedorfa żadnego interesu w ich pojedynku. Dla KSW też nie bardzo. Ja bym z chęcią zobaczył walkę Nastka, ale z jakimś obcokrajowcem w jego zasięgu (np. rewanż z Aleksandrem – z nim w takiej formie Nastek powinien sobie poradzić). Do tego Kułak vs Materla oraz Błachowicz vs Soko i na KSW 18 można zrealizować poprzedni pomysł z galą rewanżów
icon_wink.gif
a na 17 przetarcie z jakimś boomem.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Osobiście, przypadł mi styl wypowiadania się Lewandowskiego do gustu. Stara się być szczery, niech sobie używa jakich chce słów, przecież to nie był program na żywo ani przemówienie w Pałacu Prezydenckim... Wyluzujcie trochę

G

Guest

Guest
W takim razie jak jak byscie ocenili mocne strony Nastuli? zazwyczaj jak wychodzi zawodnik do walki w UFC to sa wymionione 3 glowne mocne strony.Wychodzi teraz pan Nastula do walki i co tam jest wymienione?
Oczywiscie pierwsze to mocna podstawa judo(czary pas) a dalej co?swietne muay thai?parter?timing? KO power?swietny parteru?i nie patrzcie na niego przez pryzmat jego osiagniec w judo,nie jeden mistrz olimpijski w MMA nie radzi sobie.Teraz jest zawodnikiem MMA z rekordem(2-4-0) i po tym powinien byc oceniany,a skoro mowicie popatrz sobie z kim walczyl i przegral to znaczy ze byl za slaby na nich.Jan Kowalski ma rekord 0-28-0 ale za to walczyl z najlepszymi:D heh Shoocker miszczu, Pudzian to jest maszynka do zarabiania pieniedzy i tyle,i nie wiem po co porownywac kazdego zawodnika teraz do Pudziana(zarobki,umiejetnosci) :)