Marloes Coenen podpisała kontrakt z Blackeye Promotions

norolim

Brutaal
Lightweight
marloes-coenen.jpg




Marloes Coenen, była mistrzyni Strikeforce w kategorii koguciej złożyła podpis pod nowym kontraktem.



Od piątku 30-letnia Holenderka stała się zawodniczką Blackeye Promotions, amerykańskiej organizacji, która ze swoją pierwszą galą zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku. Kontrakt nie jest na wyłączność.



• Bardzo się cieszę, że związałam się z Blackeye Promotions, ponieważ podchodzą oni do sportu z pasją i pragną z pełnym zaangażowaniem tworzyć platformę dla kobiecego MMA • • pisze Coenen w oświadczeniu. • Równe szanse dla kobiet w tym sporcie to sprawa bliska mojemu sercu i ważna dla tych, które przyjdą do MMA po mnie • .



Od 2009 roku Coenen pięciokrotnie walczyła dla organizacji Strikeforce, odnosząc trzy zwycięstwa i dwie porażki. W swoim ostatnim pojedynku, który odbył się pod koniec lipca tego roku, straciła pas w kategorii do 62 kg , przegrywając z Mieshą Tate przez duszenie trójkątne.



Organizacja Blackeye najbliższą galę zaplanowała na 1 października. Jest jednak mało prawdopodobne, by wystąpiła na niej Marloes Coenen.



Więcej informacji: Blackeye Promotions
 
Back
Top