1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mariusz Pudzianowski przed walką: Wyjdę na ring i urwę Yusuke łeb (Super Ex)

Discussion in 'Forum MMA' started by defthomas, May 7, 2010.

 1. defthomas

  defthomas Vale Tudo
  Championship
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  26,278
  Zdobyte Lajki:
  37,074
  Punkty:
  4,790
  Home Page:
  [​IMG]

  Moja taktyka? Jest prosta. Wyjdę i urwę mu łeb - śmieje się Mariusz Pudzianowski (33 l.), który już dziś, podczas gali KSW w katowickim Spodku stoczy drugą walkę w karierze. - Nie będę czekać, ruszę na niego ostro, będę jak rozjuszony byk.

  "Super Express": - Walka z Najmanem była.. jaka była. Pojedynek z Kawaguchim ma być twoim pierwszym poważnym sprawdzianem w MMA. Masz tremę?

  Mariusz Pudzianowski: - Nie. Podchodzę do tej walki jak do treningu: skoncentrowany, ale na luzie. Już 11 lat uprawiam zawodowo sport, więc psychika mi nie wysiądzie.

  - Nie jesteś za bardzo pewny? Postawiłeś nawet na siebie u bukmacherów 20 tysięcy złotych.

  - Nie po to trenowałem ostro 7 miesięcy, żeby teraz w siebie nie wierzyć. Mogę spojrzeć w lustro i powiedzieć, że nie mam sobie nic do zarzucenia. To była prawdziwa harówka, żadnego oszukaństwa.

  - Kawaguchi odgraża się, że cię zniszczy...


  - Niech sobie gada. Jak japoński kamikadze rozbije się o 130-kilogramową ścianę mięśni.

  - Trener Krzysztof Kosedowski, który przygotowywał cię pod względem bokserskim do walki, skrytykował twoje umiejętności. Powiedział, że o boksie nie masz pojęcia, nie wiesz co to prawdziwy ból...

  - Czytałem jego wypowiedź i byłem zaskoczony. Jeżeli chodzi o moje umiejętności bokserskie, to nikogo nie będę przekonywał, że jest inaczej. Nigdy nie będę rewelacyjnym bokserem. Ale mam mnóstwo innych atutów. Poza siłą, mam jaja, a silna psychika to podstawa, gdy zaczyna się jatka w ringu. A co do odporności na ból? Nie boję się go. Podczas zawodów strongmanów nie raz zrywałem ścięgna czy mięśnie, ale zaciskałem zęby, wiązałem wszystko bandażami i jechałem dalej do przodu. Teraz będzie tak samo.


  - Nie brakuje głosów, że odbija ci sodówka, zamiast skupić się na przygotowaniach, zajmujesz się śpiewaniem w telewizji.


  - Bez obaw, udział w show Polsatu nie zakłócił moich przygotowań. Wręcz przeciwnie, pomógł mi, bo to była taka dobra odskocznia od reżimu treningowego.

  - Już 2 tygodnie po walce z Kawaguchim czeka cię starcie z Timem Sylvią w USA. Dalej uważasz, że to dobry pomysł, żeby bić się tak często?

  - Zawsze byłem wariat, kręci mnie duże ryzyko. Dziś będę chciał jak najszybciej tę walkę skończyć, żeby się jak najmniej zmęczyć i nie oberwać przypadkowo po głowie. Rzucę się na niego jak wygłodniałe zwierzę i jak go złapię, to już nie wypuszczę. Będzie ostra jazda do samego spodu. Kto wie, może potrwa to jeszcze krócej niż z Najmanem (44 sek. - red.).

  - A co po walkach z Kawaguchim i Sylvią? Starcie z Pawłem Nastulą?


  - Jeszcze żadnych konkretów nie ma. Za to w USA wszystko kręci się szybciej. Lada dzień mam podpisać kontrakt na walkę z mierzącym 218 cm Koreańczykiem Hong-Man Choiem. To dopiero będzie zabawa!
   
 2. Domator89

  Domator89 Maximum FC
  Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 25, 2010
  Komentarze:
  1,709
  Zdobyte Lajki:
  4
  Punkty:
  2,790
  Hong Man Choi? Nie wierze :D będzie jatka ;d
   

Share This Page