Mariusz Pudzianowski dla mmaweekly.com

Meru

Moderator
Cohones
To jest niemożliwe, żeby on był ciągle tak pewny siebie... Porównanie siebie do Lesnara n/c
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Zobaczymy, jak będzie się zachowywał po pierwszym ciosie, jaki wyłapie na szczękę.
 

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Moze Kawaguchi bedzie mial chociaz na tyle dobra taktyke zeby wyciagnac Pudzianowi jakies poddanie, no albo go wymeczy i obije w stojce, wtedy moze zrozumie ze prawdziwa walka to nie obijanie worka czy sparing partnera. Chociaz wydaje mi sie to malo prawdopodobne slyszac o tej roznicy w wadze.
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
tens - z tego co wiem, to jeszcze nie.


jak zobaczylem ten material na mmaweekly to nie wiedzialem, czy sie smiac, czy plakac :)
 

Tens

WSOF
Heavyweight
Fusel, komisje wydają jakieś oświadczenia dla kibiców, że walka została zaakceptowana?
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
nie wiem jak to sie dokladnie odbywa, ale pewnie jakis amerykanski portal o tym poinformuje. a jak nie, to venom pewnie bedzie wiedzial :)
 

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Komisja może nie zgodzić się na pojedynek w wypadku szansy, że pojedynek będzie tak jednostronny, że może zagrozić zdrowiu jednego z uczestników (zwykle jak jest duża różnica doświadczenia - jak w tym wypadku).


Tak jak ostatnio na Florydzie odrzucili tego kolesia co miał walczyć z Lashleyem (nie Jimmy Ambriz). Chociaż wtedy argument był z dupy bo stwierdzili, że nie walczył MMA od ponad roku i nie jest gotowy na czarnego Lesnara, chociaż w międzyczasie boksował.


Venom pisał do Massachussets dwukrotnie, raz odpisali mu, że pojedynek nie został jeszcze im przedstawiony do zaakceptowania (dawno temu) a drugi raz, jak Moosin ruszył ze sprzedażą biletów nie odpisali wcale.
 
Top