Mariusz Abramiuk w bellatorze

elson

Maximum FC
Heavyweight
U konkurencji pojawiła się taka plotka, że Mariusz miał już walczyć w zeszłym roku.Zawodnik Linke Gold Team miał zadebiutować w Stanach Zjednoczonych na 59 edycji BFC, lecz przeszkodziła mu w tym kontuzja(uszkodzona dłoń), której nabawił się na treningu - zdradza Mariusz Linke. Zapewnia również, że "mamy obietnice, iż Mariusz będzie walczył dla Bellatora w pierwszej połowie przyszłego roku".ciekawe jak to wypali po problemach z europejskimi zawodnikami .
 

GLF

KSW
Heavyweight
Jeden z użytkowników pisał o tym jakiś czas temu w pierwszym temacie o Winner Punch II.
 

elson

Maximum FC
Heavyweight
sorry nie zauwazyłem, i w wyszukiwarce mi się nie rzuciło w oczy, jak cos można do kasacji.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Nie no, spoko. Bardzo ciekawe info, które nie wybiło się na główną.

BFC59 odbyło się 26 listopada, czyli trzy tygodnie po IF4, na którym Mario uległ Omerowi. Zastanawia mnie, czy oferta od Amerykanów została złożona przed czy po szczecińskiej imprezie.

EDIT:
Musiało wyjść po, gdyż w wywiadzie dla grapplerinfo przed walką z Omerem Mario stwierdził, że podczas pobytu w US&A miał propozycje walk, ale Macaco polecił mu skupić się na Mundialu.
 

Kukul24

ONE FC
Heavyweight
Wydaje mi się że to bardzo możliuwe.Co do problemów finansowych Bellatora to chyba po podpisaniu umowy z Spike odeszły w nie pamięć mam nadzieje że Mario dostnie 2-3 walki z p[iórkowymi z USA zanim wejdzie do turbieju.Ogólnie uważam że Mario ma spore szanse by zamieszać w piórkowej bellatora:)
 

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
no przewijało się tu info kilka razy. Mogłaby redakcja dać jakiegoś oficjalnego newsa i trochę więcej szczegółów( o ile są znane).
 

Kukul24

ONE FC
Heavyweight
Może Bellator zrobi gale w Polsce?Grabowski, Held ,Mario i walka o pas Lombard vs Mamed i może chorodecki...
 

elson

Maximum FC
Heavyweight
@RapheliusCO do Helda to w jednym z ostatnich wywiadów mówil ,że zrzuca z z 73-74kg co jak na mma jest bardzo mało i może się okazać ,że zejdzie do 66kg ( np. za namową trenerów /promotorów) chociaż on nadal woli 70kg.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Może Bellator zrobi gale w Polsce?
Prędzej zbankrutuje :P
CO do Helda to w jednym z ostatnich wywiadów mówil ,że zrzuca z z 73-74kg co jak na mma jest bardzo mało i może się okazać ,że zejdzie do 66kg ( np. za namową trenerów /promotorów) chociaż on nadal woli 70kg.


Wygląda na to, że Mario zrzuca z 80, więc przyzwoicie.
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Faktycznie gdzieś już się to przewijało, ale na oficjalne potwierdzone info widocznie trzeba jeszcze poczekać. To by było super, gdyby w BFC walczył kolejny perspektywiczny polski zawodnik ;)
 
Top